Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

Εδώ παίρνουνε άτομα με Ι5 παθολογικό θα τους πειράξει πιστεύεις η μία αναβολή; Φυσικά και είναι σοβαρός λόγος η αυπνία και κανένας γιατρός δεν θα ρισκάρει κάτι
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Rafale »

Καθεμια περιπτωση βεβαια ειναι μοναδικη. Αναλογα σε ποια μερα Θα βρεθει αυτος που θα αποφασισει αν ο συγκεκριμενος θα παρει αναβολη η οχι. Και βεβαια δεν ξερεις που θα πεσεις. Ο αλλος αν θελει να ειναι τυπικος οκ. Εκτος αν θελει να δωσει απαλλαγη για να τον ξεφορτωθει. Οποτε δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι. Επειδη ειδα οτι απαντας με σιγουρια σα να τις δινεις εσυ τις απαλλαγες. Γι αυτο το λεω. Καλοπροαιρετα σου το λεω.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

Rafale έγραψε:Καθεμια περιπτωση βεβαια ειναι μοναδικη. Αναλογα σε ποια μερα Θα βρεθει αυτος που θα αποφασισει αν ο συγκεκριμενος θα παρει αναβολη η οχι. Και βεβαια δεν ξερεις που θα πεσεις. Ο αλλος αν θελει να ειναι τυπικος οκ. Εκτος αν θελει να δωσει απαλλαγη για να τον ξεφορτωθει. Οποτε δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι. Επειδη ειδα οτι απαντας με σιγουρια σα να τις δινεις εσυ τις απαλλαγες. Γι αυτο το λεω. Καλοπροαιρετα σου το λεω.



η αναβολή δεν είναι απαλλαγή, το παιδί δεν είπε ότι θέλει να πάρει Ι5 αλλά 6μηνη αναβολή τις οποίες τις δίνουνε πάρα πολύ εύκολα πως να το κάνουμε τώρα, λες στις ειδικές δυνάμεις που κόβονται 500 παιδιά σε κάθε εσσό να πηγαίνουνε όλα για Ι5; Καλό θα είναι αν δεν γνωρίζεις κάτι να μην προσπαθείς να το υπερασπίζεις με οποιοδήποτε τρόπο
...
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Rafale »

Greek_Army έγραψε:
Rafale έγραψε: Καθεμια περιπτωση βεβαια ειναι μοναδικη. Αναλογα σε ποια μερα Θα βρεθει αυτος που θα αποφασισει αν ο συγκεκριμενος θα παρει αναβολη η οχι. Και βεβαια δεν ξερεις που θα πεσεις. Ο αλλος αν θελει να ειναι τυπικος οκ. Εκτος αν θελει να δωσει απαλλαγη για να τον ξεφορτωθει. Οποτε δεν μπορουμε να ειμαστε σιγουροι. Επειδη ειδα οτι απαντας με σιγουρια σα να τις δινεις εσυ τις απαλλαγες. Γι αυτο το λεω. Καλοπροαιρετα σου το λεω.



η αναβολή δεν είναι απαλλαγή, το παιδί δεν είπε ότι θέλει να πάρει Ι5 αλλά 6μηνη αναβολή τις οποίες τις δίνουνε πάρα πολύ εύκολα πως να το κάνουμε τώρα, λες στις ειδικές δυνάμεις που κόβονται 500 παιδιά σε κάθε εσσό να πηγαίνουνε όλα για Ι5; Καλό θα είναι αν δεν γνωρίζεις κάτι να μην προσπαθείς να το υπερασπίζεις με οποιοδήποτε τρόπο
...
καλο ειναι ς αυτα που λες με τοση σιγουρια προς ολους επειδη τυχαινουν σε φιλους σου περιπτωσεις και μονο Να μπορεις να Τις τεκμηριωσεις και με Διαταγη διπλα. Εκτος αν κανουμε διαταγες αυτα που συμβαινουν σε γνωστους μας. Το "ναι μπορεις να παρεις απαλλαγη η αναβολη " δεν ειναι και το σιγουρο. Η στρατολογια μιλαει με πδ η γενικες διαταγες. Δεν δινει το φορουμ απαλλαγες ουτε αναβολες. Βαλε και κανενα ισως μπορει.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

Κρίστι πραγματικά ώρες ώρες είσαι τελείως νευροσπαστικιά, στο τέλος δεν θα γράφουμε τίποτα στο φόρουμ για να περνάει πάντα το δικό σου
kostas

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από kostas »

Οντως θελω να παρω αναβολη το πολυ ενος χρονου και οχι απαλλαγη!το θεμα ειναι οτι προς το παρον ειμαι ανυποτακτος

θα επηρεασει αυτο στο να μου δωσουν αναβολη, αφου φυσικα διακοψω πρωτα την ανυποταξια!

θα βοηθησει να εχω μαζι μου και καποια διαγνωση καποιου γιατρου, οπου πιθανον θα αναφερει αγχωδη διαταραχη κτλ;

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

kostas έγραψε:Οντως θελω να παρω αναβολη το πολυ ενος χρονου και οχι απαλλαγη!το θεμα ειναι οτι προς το παρον ειμαι ανυποτακτος

θα επηρεασει αυτο στο να μου δωσουν αναβολη, αφου φυσικα διακοψω πρωτα την ανυποταξια!

θα βοηθησει να εχω μαζι μου και καποια διαγνωση καποιου γιατρου, οπου πιθανον θα αναφερει αγχωδη διαταραχη κτλ;



δεν παίζει κάνενα ρόλο που είσαι ανυπότακτος, θα βοηθήσει να έχεις διάγνωση αν και θα μιλήσεις και με στρατιωτικό γιατρό
Άβαταρ μέλους
kampf
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 823
Εγγραφή: Παρ Αύγ 07, 2009 4:01 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από kampf »

Οταν πας εκει Πες τους. "οταν μου δωσετε οπλο Θα εχω 20 λυσεις + 1 για τα προβληματα σας". Βραδυ θα σε διωξουν πιστεψε με. Πουλα τους τρελα ρε. Χεζονται αμα ακουν τετοια.
"Αδελφοί, εν τη κρισίμω ταύτη περιστάσει μόνον ένδοξον θάνατον πρέπει να ευχόμεθα" Γ. Ολύμπιος
kostas

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από kostas »

Καλα δεν εχω διαθεση να το παιξω τρελλος και ουτε και ειμαι
το μονο που θελω ειναι να παρω μια αναβολη να βαλω σε μια ταξη στη ζωη μου
και μετα να παω φανταρος, γιατι τωρα ειμαι σε ασχημη φαση και νομιζω πως μεσα δε θα τα καταφερω
αυτο ειναι ολο!
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

kostas έγραψε:Καλα δεν εχω διαθεση να το παιξω τρελλος και ουτε και ειμαι
το μονο που θελω ειναι να παρω μια αναβολη να βαλω σε μια ταξη στη ζωη μου
και μετα να παω φανταρος, γιατι τωρα ειμαι σε ασχημη φαση και νομιζω πως μεσα δε θα τα καταφερω
αυτο ειναι ολο!


καταλαβαίνω. Πες του τι πρόβλημα έχεις και θα στην δώσει.
sissy89
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 12:00 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από sissy89 »

τ αγορι μ ειχε μπει στο μεγαλο πευκο στις 8\2\2010... Του εδοσαν αναβολη επιδι εκανε χορτο κ του τ βρικανε με εξετασεις... Λιπον χθες μπικε στν τριπολη πεζικο. Αλλα σημερα τοθς πιγανε παλι για τοξιλογικες κ εδοσε οθρα ενο προχθες ειχε κανει παλι ενα τσιγαρο... Τους ειπανε οτι θα παρουνε αβριο τα αποτελεσματα. Τι θα γινει; Θα παρει παλι αναβολη; Απαντισε μ αν μπορεις.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

sissy89 έγραψε:τ αγορι μ ειχε μπει στο μεγαλο πευκο στις 8\2\2010... Του εδοσαν αναβολη επιδι εκανε χορτο κ του τ βρικανε με εξετασεις... Λιπον χθες μπικε στν τριπολη πεζικο. Αλλα σημερα τοθς πιγανε παλι για τοξιλογικες κ εδοσε οθρα ενο προχθες ειχε κανει παλι ενα τσιγαρο... Τους ειπανε οτι θα παρουνε αβριο τα αποτελεσματα. Τι θα γινει; Θα παρει παλι αναβολη; Απαντισε μ αν μπορεις.


σου απάντησα και με προσωπικό μήνυμα που μου έστειλες. Γιατί γίνεσαι κουραστική;
Νικος

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Νικος »

Καλησπερα σας, μολις χθες πηρα αναβολη 1 ετους για λογους αγχωδων διαταραχων με προβλημα στο γαστρεντερικο.
Γνωριζετε ποσες αναβολες χρειαζομαι για να βγω Ι5 και να απαλλαγω απο τον στρατο;
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από Greek_Army »

Νικος έγραψε:Καλησπερα σας, μολις χθες πηρα αναβολη 1 ετους για λογους αγχωδων διαταραχων με προβλημα στο γαστρεντερικο.
Γνωριζετε ποσες αναβολες χρειαζομαι για να βγω Ι5 και να απαλλαγω απο τον στρατο;


άλλη μια 12μηνη για να συμπληρώσεις 2χρόνια αναβολών και μετά αν οι γιατροί κρίνουνε ότι πρέπει να πάρεις Ι5 θα στο δώσουνε
BabyLiNOS

Αναβολή για ψυχολογικούς λόγους

Δημοσίευση από BabyLiNOS »

Γεια σας... Θελω να κανω μια ερωτιση... Αν παρω ι5 ψυχολογικο... Τι επιπτοσις εχω στην ζωη μου... Απο διπλομα, δουλεια... Και γενικα.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες