Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
gioalex
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 127
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 13, 2007 5:28 pm
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από gioalex »

Αμφίβιες μοίρες: Σάμος, Κω, Λήμνος, Λέσβος, Ρόδος (κάποια μάλλον ξεχνάω) Ορεινές μοίρες: Ρεντίνα, Δράμα, Νάουσα. Τώρα από σένα εξαρτάται. Θες διακοπές βουνό η θάλασσα; ΕικόναΠάντως τα πράγματα στις μονάδες αλλάζουν πάρα πολύ γρήγορα. Ακόμα κ εγώ που έχω απολυθεί σχεδόν 1μιση χρόνο δεν θα μπορέσω να κατατοπίζω κάποιον που θα πάει στη μονάδα που ήμουν. Έχει αλλάξει διοικητής, αξιωματικοί έφυγαν, άλλοι ήρθαν, οπότε αλλάζει και το κλίμα γενικότερα. Τότε που υπηρετούσα εγώ, από παιδιά που ήξερα, η Νάουσα αλλά κυρίως η Δράμα ήταν μαυρίλα. Στην Ρόδο που ήμουν εγώ ήταν σε αρκετά καλή κατάσταση.
theend
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 26, 2008 3:58 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από theend »

που εχει αμφιβιους και ορεινους καταδρομεις;
anthlgos

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από anthlgos »

gioalex έγραψε:Αμφίβιες μοίρες: Σάμος, Κω, Λήμνος, Λέσβος, Ρόδος (κάποια μάλλον ξεχνάω) Ορεινές μοίρες: Ρεντίνα, Δράμα, Νάουσα. Τώρα από σένα εξαρτάται. Θες διακοπές βουνό η θάλασσα; ΕικόναΠάντως τα πράγματα στις μονάδες αλλάζουν πάρα πολύ γρήγορα. Ακόμα κ εγώ που έχω απολυθεί σχεδόν 1μιση χρόνο δεν θα μπορέσω να κατατοπίζω κάποιον που θα πάει στη μονάδα που ήμουν. Έχει αλλάξει διοικητής, αξιωματικοί έφυγαν, άλλοι ήρθαν, οπότε αλλάζει και το κλίμα γενικότερα. Τότε που υπηρετούσα εγώ, από παιδιά που ήξερα, η Νάουσα αλλά κυρίως η Δράμα ήταν μαυρίλα. Στην Ρόδο που ήμουν εγώ ήταν σε αρκετά καλή κατάσταση.
Den exei sti limno exei sti xio

tzikass
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 176
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 30, 2008 8:01 am
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από tzikass »

Ε'μκ που σε ποιο μερος ειναι; Οι αμφιβιοι που εχουν στρατοπεδα ροδο και χιο;
Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 27, 2008 7:27 am
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Hλυσιακός-Ι ΜΑΚ »

Για τον tzikass. Η ε μκ είναι στην δράμα με άσχημη φήμη. Ίσως η πιο σκληρή μοίρα. Οι αμφίβιοι είναι στην μυτιλήνη (η μακ), στην χίο (γ μακ), στην σάμο (θ μακ), στην κω (ι μακ) και στην ρόδο (α μακ). Υπάρχει και η ζ μακ στο πεύκο που είναι επαγγελματική. ι-μακ
John RAMBO
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 37
Εγγραφή: Παρ Οκτ 17, 2008 6:39 pm
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από John RAMBO »

ΛΟΚ => Ναουσα, Δραμα, Κύπρο (αν εισαι κολοφαρδος/βυσματιας) Ρεντινα
Αμφιβιοι => Σαμο Κω Ροδος (αν εισαι κολοφαρδος/βυσματιας) Μυτιληνη
Αλεξιπτωτιστες => Ασπροπυργο (απλα περνας ΣΧολη ΑΛεξιπτωτιστων στην Κρήτη)

Anonymous

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Υπαρχει μοναδα αμφιβιων καταδρομων στη Ροδο. /forum/forum_posts.asp?TID=1107

Άβαταρ μέλους
Nicolas_mk2
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 26, 2009 1:27 am
Τοποθεσία: Φραπεδούπολη
Επάγγελμα: Υπάλληλος Μ.Ι.Τ.
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Nicolas_mk2 »

Αλεξιπτωτα στον Ασπροπυργο και στο Μαλεμε της Κρητης, ορεινοι στη Ρεντινα, Δραμα, Ναουσα, αμφιβιοι στη Σαμο, Μυτιληνη, Χιο, Κω, Ροδο (ΕΤΕΘ) Εικόνα
Λ.Ο.Κ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 14, 2009 7:59 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Λ.Ο.Κ »

Λοιπον κοβω την αναβολη για τον αυγουστο θα πρεπει να ξαναεπιλεξω που θελω να παω α και ποσες μοιρες καταδρομεων υπαρχουν και που

Anonymous

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

gioalex έγραψε:Αμφίβιες μοίρες: Σάμος, Κω, Λήμνος, Λέσβος, Ρόδος (κάποια μάλλον ξεχνάω) Ορεινές μοίρες: Ρεντίνα, Δράμα, Νάουσα. Τώρα από σένα εξαρτάται. Θες διακοπές βουνό η θάλασσα;ΕικόναΠάντως τα πράγματα στις μονάδες αλλάζουν πάρα πολύ γρήγορα. Ακόμα κ εγώ που έχω απολυθεί σχεδόν 1μιση χρόνο δεν θα μπορέσω να κατατοπίζω κάποιον που θα πάει στη μονάδα που ήμουν. Έχει αλλάξει διοικητής, αξιωματικοί έφυγαν, άλλοι ήρθαν, οπότε αλλάζει και το κλίμα γενικότερα. Τότε που υπηρετούσα εγώ, από παιδιά που ήξερα, η Νάουσα αλλά κυρίως η Δράμα ήταν μαυρίλα. Στην Ρόδο που ήμουν εγώ ήταν σε αρκετά καλή κατάσταση.


Λήμνο δεν έχει. Μυτιλήνη. Και Χίο (ΛΑΓΚΑΔΑ ΖΩΑΡΑ) και Κύπρο 35ΜΚ
Συνήθως ορεινούς στέλνους τους βόρειους. Αθήνα και κάτω νησιά. Όπως και νησιώτες...
ΧΙΩΤΗΣ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 21, 2009 3:02 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από ΧΙΩΤΗΣ »

Εχει Χιο Λαγκαδα για Ε. Δ. Δικιο εχει ο A08. Απο εκει ειμαι και ξερω. Και εχει και στρατοπεδα στα καρδαμυλα και χαλκειος (ας με συγχωρησει η πατριδα αν ξεχασσα καποιο.). Αν εχεις μεσον σε στελνουνε στου Γκιαλα στην ταξιαρχια στα γραφεια.
Anonymous

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Anonymous »

Εχω δηλώσει πεζοναυτες και ειμαι απο Σάμο... Παίζει στην τελικη να με φέρουν στο νησι οταν το δηλώσω; Γιατι εαν δεν με φέρουν Σάμο σκέφτομαι να πάω για ΛΟΚ που ξερω οτι εχει...
Άβαταρ μέλους
paris1810
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δεκανέας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 62
Εγγραφή: Σάβ Ιούλ 18, 2009 7:43 pm
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από paris1810 »

Γιωργος έγραψε: Εχω δηλώσει πεζοναυτες και ειμαι απο Σάμο... Παίζει στην τελικη να με φέρουν στο νησι οταν το δηλώσω; Γιατι εαν δεν με φέρουν Σάμο σκέφτομαι να πάω για ΛΟΚ που ξερω οτι εχει...
Εαν πας Πεζοναυτης δε παιζει να σε πανε Σαμο. Ή για Αυλωνα ή για Βόλο θα παρεις μεταθεση, οποτε καλυτερα δηλωσε Καταδρομεας μηπως και πας σε κανα ΕΤΕΘ...
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Greek_Army »

Δεν έχει λοκ η σάμος. ΜΑΚ έχει.
Σωτηρης
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 418
Εγγραφή: Τρί Φεβ 09, 2010 7:51 pm
Επικοινωνία:

Μονάδες Ειδικών Δυνάμεων

Δημοσίευση από Σωτηρης »

Παιδες γεια σας. Σε περιπτωση που παρουσιαστω στο μεγαλο πευκο σε ποια μεροι υπαρχει περιπτωση να παρω μεταθεση μετα?
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 15 επισκέπτες