Συναντήσεις- ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Βασίλης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Βασίλης »

Καλησπέρα παιδιά,

πολύ ωραίο το forum σας. Έχω ενημερωθεί από αυτά που γράφεται. Μπράβο σας !Εικόνα

Μου ήρθε το χαρτί (βασικά πήγα και το πήρα από την αστυνομία της περιοχής μου) , και έχω επιλεγεί Τεθωρακισμένα ΥΕΑ (ΕΔΥΕΘΑ / ΓΕΣ / Β5) . Ξέρετε τι πάει να πάει "ΕΔΥΕΘΑ / ΓΕΣ / Β5 " ; Έχω δει τις σημασίες τους απλά μήπως είναι κάποιο τμήμα ειδικό; Παρουσιάζομαι Α' ΕΣΣΟ 2018 16.01.2018 στον Αυλώνα.

ΥΓ : Έχω σπουδάσει Θεολόγος στο Καποδιστριακό. Παίζει ρόλο αυτό αν μέσα εκεί έχουν κάποια εκκλησία;(δεν ξέρω να ψέλνω)

Καλή θητεία να έχουμε.

Άβαταρ μέλους
thanos27
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Κυρ Δεκ 24, 2017 9:26 pm
Επικοινωνία:

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από thanos27 »

Καλησπέρα παιδιά!16/1 Αυλώνα κι εγώ!

Καλή θητεία να έχουμε!
Βασίλης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Βασίλης »

Βασίλης έγραψε:Καλησπέρα παιδιά,

πολύ ωραίο το forum σας. Έχω ενημερωθεί από αυτά που γράφεται. Μπράβο σας !Εικόνα

Μου ήρθε το χαρτί (βασικά πήγα και το πήρα από την αστυνομία της περιοχής μου) , και έχω επιλεγεί Τεθωρακισμένα ΥΕΑ (ΕΔΥΕΘΑ / ΓΕΣ / Β5) . Ξέρετε τι πάει να πάει "ΕΔΥΕΘΑ / ΓΕΣ / Β5 " ; Έχω δει τις σημασίες τους απλά μήπως είναι κάποιο τμήμα ειδικό; Παρουσιάζομαι Α' ΕΣΣΟ 2018 16.01.2018 στον Αυλώνα.

Καλή θητεία να έχουμε.

Δημήτρης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Βασίλης έγραψε:
Βασίλης έγραψε:Καλησπέρα παιδιά,

πολύ ωραίο το forum σας. Έχω ενημερωθεί από αυτά που γράφεται. Μπράβο σας !Εικόνα

Μου ήρθε το χαρτί (βασικά πήγα και το πήρα από την αστυνομία της περιοχής μου) , και έχω επιλεγεί Τεθωρακισμένα ΥΕΑ (ΕΔΥΕΘΑ / ΓΕΣ / Β5) . Ξέρετε τι πάει να πάει "ΕΔΥΕΘΑ / ΓΕΣ / Β5 " ; Έχω δει τις σημασίες τους απλά μήπως είναι κάποιο τμήμα ειδικό; Παρουσιάζομαι Α' ΕΣΣΟ 2018 16.01.2018 στον Αυλώνα.

Καλή θητεία να έχουμε.



Δεν είναι κάτι ιδιαίτερο, απλά αυτή είναι η υπ' αριθμόν διαταγή του Υπουργείου Άμυνας. Μια κανονική θητεία θα κάνεις όπως οι υπόλοιποι
Σάκης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Σάκης »

Καλησπέρα φίλε έχεις μπει υγειονομικό Αυλώνα; Εγώ με την επόμενη Γενάρη. Ηθελα να ρωτήσω πως είναι βασικά κλπ!
Ντότσε

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Ντότσε »

Ποιος είναι για 18/1; Λίγες μέρες εμειναν

παμε να λιωσουμε τα αρματα :p

Δημήτρης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Δημήτρης »

Εγώ διαβιβάσεις ήμουνα. Για το υγειονομικό δεν ξέρω, αλλά απότι άκουγα ήταν το πιο λούφα σε όλο το στρατόπεδο
Θοδωρής

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Θοδωρής »

Καλησπέρααα! Και εγώ 16/1 Αυλώνα Τεθωρακισμένα, ξέρουμε τι ειδικότητες έχει; Και τί παίζει με κινητο; 😉
Άβαταρ μέλους
wolver
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1101
Εγγραφή: Δευ Ιούλ 25, 2016 11:23 am
Επικοινωνία:

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από wolver »

Εγω ειμαι για 18/1 μαγκες! Καλη θητεια να εχουμε!
s0tiris
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 28, 2017 8:18 pm
Επικοινωνία:

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από s0tiris »

Καλησπέρα παιδιά! Κι εγώ ΚΕΤΘ Αυλώνας - Διαβιβάσεις. Μπαίνω 17/1. Καλή θητεία να έχουμε! Αν είναι κανένας πρόσφατος που ξέρει τι παίζει τους τελευταίους μήνες, ας μας πει καμιά εμπειρία να μπούμε προετοιμασμένοι.
Σάκης
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Δεκ 29, 2017 3:41 pm
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Σάκης »

Καλησπέρα μάγκες! Μπορεί κάποιος να πληροφορήσει πως είναι γενικά στο γειτονικό Αυλώνα; Επίσης γυμναστική κάνουμε;
Θανάσης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Θανάσης »

Χαίρετε μάγκες!18/01 εδώ για τεθωρακισμένα. Καλή θητεία να χουμε! Σκέφτεται κανείς άλλος για ΥΕΑ;
kwstas

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από kwstas »

Γεια χαρά και από μένα παιδιά!16/01/18 παρουσιάζομαι Τεθωρακισμένα Αυλώνα. Με το καλό, καλή θητεία να έχουμε...

Είναι αυστηρά τα πράγματα για κινητά, τι παίζει;

Νέος

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Νέος »

Γεια σας παιδεία 18/1 έρχομαι και εγω, είναι κανεις από Κρήτη ;
Βασίλης

2018 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Βασίλης »

Εγώ θα πάρω ένα χωρίς κάμερα. Για να έχω το κεφάλι μου ήσυχο.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης