Συναντήσεις- ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Adamσ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Οκτ 11, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Νέος
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Adamσ »

Κανένα πρόβλημα. Μία εβδομάδα πριν παρουσιαστούμε, θα είμαι Αθήνα. Αυλώνα θα πάμε με προαστιακό και θα κατέβουμε στον σταθμό του Αγ. Θωμά
Stelios

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Stelios »

Kalispera kai egw s e ena mina mpainw apo komotini pws einai ekei ta pragmata?
Adamσ
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Οκτ 11, 2017 8:31 pm
Τοποθεσία: Νέος
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Adamσ »

Θα δείξει πως είναι. Προς το παρών όλοι νέοι είμαστε
Βασιλης96

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Βασιλης96 »

Ψηνεστε οσοι ειμαστε τεθωρακισμενα αυλωνα να γτιαξουμε μια ομαδα στο facebook να συμεμοουμαστε απο κει;
Άβαταρ μέλους
fotiskol
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2017 8:37 pm
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από fotiskol »

Καλησπέρα για Υγειονομικό στρατό Ξηράς αυλωνα μπαίνει κανένας από εδώ 13 Νοεμβρίου;
στελιος

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από στελιος »

Καλησπερα φιλε την ιδια μερα μπαινουμε απο που εισαι?
GIa

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από GIa »

15/11 διαβιβασεις. Καλη θητεια να εχουμε κανεις απο κομοτηνη?
Γιώργος

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Γιώργος »

Καλή θητεία παιδιά!! τεθωρακισμένα αυλώνα 14/11!! παμε δυνατα.
Guest

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Guest »

Ήμουν Διαβιβάσεις στον Αυλώνα την προηγούμενη ΕΣΣΟ (Ε 2017). Από αυτά που έχετε ακούσει ήδη για τον στρατό ούτε το 10% δεν θα ισχύει. Σε γενικές γραμμές θα κάνετε ζωάρα, με εξαίρεση κάποιες μέρες, όπως όταν γίνονται πρόβες για παρέλαση, ορκωμοσία και βολή, όπου έχει αρκετό περπάτημα και ορθοστασία. Τα στελέχη σε όλους τους λόχους είναι όλοι τους πολύ συνεννοήσιμοι και αν δεν τους δημιουργήσετε πρόβλημα δεν θα σας δημιουργήσουν ούτε αυτοί. Μετά από 2-3 μέρες που θα συνηθίσετε τον χώρο και θα κάνετε τις πρώτες σας φιλίες θα περάσετε πολύ ωραία. Εμείς στεναχωριόμασταν όταν φεύγαμε.

Παρόμοια πράγματα ισχύουν και για τους τεθωρακισμένους. Έκανα γνωριμίες με κάνα 2 παιδιά και μου είπαν ότι και αυτοί πέρασαν μια χαρά. Ίσως έχει λίγο παραπάνω τρέξιμο αλλά τίποτα το ιδιαίτερο.

Για τους υγειονομικούς δεν έχω ακούσει κάτι, αλλά απόσο ξέρω είναι πολύ λούφα. Ίσως το πιο λούφα σώμα στο ΚΕΤΘ.

Για όσους έρχεστε με τρένο να θυμάστε η στάση για το στρατόπεδο είναι ο Άγιος Θωμάς και όχι Αυλώνας, γιατί πολλοί μπερδεύονται και κατεβαίνουν αλλού. Όσοι είστε εκτός Αθηνών και έρθετε με αυτοκίνητο, γνώμη μου είναι να μείνετε το προηγούμενο βράδυ στη Χαλκίδα, ώστε να μην ταξιδεύετε μέσα στη νύχτα και να είστε ξεκούραστοι το πρωί. Κατά τη γνώμη μου μπείτε μια φυσιολογική ώρα (9-11)

Καλή θητεία σε όλους και ότι άλλο θέλετε ρωτήστε!
Και για όσους είστε λίγο περισσότερο αγχωμένοι να θυμάστε ότι και εμείς το ίδιο άγχος με εσάς είχαμε και εν τέλει είδαμε ότι τα πράγματα δεν είναι έτσι όπως ακούγονται. Όχι απλά δεν θα περάσετε άσχημα, αλλά θα τα θυμάστε και θα λέτε κρίμα που φεύγουμε
Άβαταρ μέλους
fotiskol
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2017 8:37 pm
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από fotiskol »

Εικαο κανένας για αυλωνα Υγειονομικό για τς 13 Νοεμβρίου
Βαγγεληςνακ

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Βαγγεληςνακ »

Παιδια σας εχει ερθει εσας το χαρτι καταταξης ή το εχετε δει στο stratologia.gr ;
Άβαταρ μέλους
fotiskol
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τρί Οκτ 10, 2017 8:37 pm
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από fotiskol »

Κανένας με τν ειδικότητα Υγειονομικό μπαίνει;
Dompros
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Δευ Οκτ 30, 2017 6:59 pm
Τοποθεσία: ΣΤ
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Dompros »

Γεια σας παιδια. Αυλωνα 13/11 διαβιβασεις! Καλη θητεια να εχουμε!
Johnlerimos
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Πέμ Νοέμ 02, 2017 3:24 am
Επικοινωνία:

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Johnlerimos »

Κι εγω φίλε.13/11 διαβιβάσεις μπαίνω.
Lelarxos

2017 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΤΘ (Αυλώνας)

Δημοσίευση από Lelarxos »

Λοιπον, εγω μπηκα Σεπτεμβρη Ε' ΕΣΣΟ (1,5 μηνα πριν) Διβιβάσεις...80% ειστε βυσματα, και το ξερετε... Γνωριζω οτι ειστε λιγο αγχωμενοι για το αγνωστο.

Ο στρατός ΔΕΝ είναι ΤΙΠΟΤΑ. Ξεχαστε οτι έχετε ακουσει. Θυμιζει εκδρομή Γυμνασιου, ουτε καν Λυκειου.

ΜΗΝ μπειτε στραβωμενοι η ψαρωμενοι, θα περασετε ασχημα. Ο στρατός εχει ΠΛΑΚΑ. Θα κανετε φιλιες, θα πεθανετε στο γελιο θα αποκτησετε νεες εμπειριες...

Οσο πιο καλά κρύβεστε απο τους ανωτερους, τοσο καλυτερα θα περασετε.--> Βαθμός-Ποντικι.

Θα χρειστείτε 8-12 μέρες για να ξεψαρώσετε πλήρως (μερικοι απο εσάς), όπου και θα φτάσετε στον ανώτερο βαθμό των διαβιβάσεων. Το ΦΙΔΙ. Το ψευδωνυμο μας ήταν Διαφιδίασεις... Θα το μάθετε και εσείς.

Επειδη πολυ θα αναρωτιεστε αν ελεγχουν smartphones... ΚΡΥΨΤΕ ΤΟ ΚΑΛΑ ΜΕΣΑ ΣΤΗ ΒΑΛΙΤΣΑ ΣΑΣ και δεν θα το βρουν (Πολυ χαλαρος ελεγχος, απλα παρτε τη μουφα χωρις καμερα μαζι σας και δειξτε το οταν σας ρωτησουν αν εχετε κινητο).

Υγειονομικο, μια απο τα ίδια... Μονο οι Τεθωρες ειναι λιγο πιο τεντα, αλλα τιποτα το σοβαρο...

Οταν πατε για ρουχα, ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ τα Και δειτε νουμερα σε ολα τα ρουχα που θα παρετε γιατι ΔΕΝ προκειται να σας τα αλλαξουν.

Αυτα τα λιγα. Ζωαρα θα κανετε, ειναι σαν κατασκηνωση η Αυλωνα. Διασκεδαστε το.

Αυτα τα λιγα... ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ...

Λελαρχος,1ου ΛΟΧΟΥ 2017 Ε' ΕΣΣΟ Δ/Β!

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης