Συναντήσεις - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
keyp-eldyk-11-2018
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Τετ Οκτ 31, 2018 3:40 pm
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από keyp-eldyk-11-2018 »

Γιάννη εμένα στο site που δηλώνεις τις προτιμήσεις σου, όταν έβαλα ΕΛΔΥΚ, μου κλείδωσε όλα τα κέντρα και με άφηνε μόνο δυο επιλογές, τη Θήβα και τη Λαμία. Μετά ρώτησα έναν φίλο που έχει τελειώσει τη θητεία του και με συμβούλεψε να επιλέξω Λαμία γιατί λέει στη Θήβα πάει πολύς κόσμος και γίνεται χαμός. Οπότε ναι, απ ότι φαίνεται τους ΕΛΔΥΚάριους τους βρίσκεις σε Θήβα και Λαμία μόνο!
Joleas

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Joleas »

Και εγω παρουσιαζομαι Λαμια στις 13-11 ομως, αργοπορημενος 😂 και μετά ελδυκ. Ξερει κανεις ποσο θα κατσουμε Λαμια;
what

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από what »

Και εγω 12/11 παιδια αλλα θα παω απο την Κυριακη να περασω το βραδυ γιατι μενω μακρια.

@Joleas.

Κατι παιδια με την προηγουμενη ΕΣΣΟ με ειπαν λογικα 30/11 θα ορκιστουμε αλλιως αρχες Δεκεμβρη. Δεν ξερω σιγουρα να σε πω.

Πασχάλης

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Πασχάλης »

Keup έγραψε:Υπάρχει κανένας από Θεσσαλονίκη που παρουσιάζεται Λαμία;


Ξεκινάω από Σέρρες εγώ το βράδυ της Κυριακής. Αν κατέβεις Λαμία την ίδια μέρα αναπόφευκτα συναντιόμαστε στο βαγόνι. Επίσης μία γενικη ερωτήση: Μετά τις τρεις πρωτες βδομαδες στο κεντρο μας δινουν μια αδεια δεκα ημερων, στη συνεχεια παμε Κύπρο και ξανα παίρνουμε αδεια 15 ημερων για τις γιορτες των Χριστουγεννων;
Με βαση αυτα που ακουω δεξια και αριστερα η απαντηση ειναι ναι αλλα μου ακουγεται παραλογο 25 μερες αδεια με το καλημερα.

Βαγγέλης

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Βαγγέλης »

Και εγώ Λαμία παιδιά..12 του μήνα.. Από Άρτα.
Γιάννης25
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 06, 2018 12:55 am
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Γιάννης25 »

Όσοι δηλώνουν ελδυκ πλέον από την αρχή επιλέγουν Λαμία η Θήβα αυτό είναι σίγουρο έπεισεις η προηγούμενη εσοο ορκίστηκε στς 18 μέρες δλδ 3 εβδομάδες οπότε μάλλον και εμείς στς 30 θα ορκιστουμε. Για να μαζευόμαστε ποια άλλοι είναι.Εικόνα
what

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από what »

Από οσο ξέρω απο πέρσυ που πήγαν οι φίλοι και μπηκαν σχεδόν ίδια ημερομηνία πήραν 5 μέρες αδεια ορκωμοσιας και 5 ακομα γιατί πάνε Κύπρο και 14 εξτρα επειδη πέφτουμε με το γκρουπ Χριστούγεννων οπότε σύνολο βγαίνουν 24 μέρες εκτός άμα άλλαξε κάτι με το νεο σύστημα. Θα το δουμε μολις ορκίστουμε με το καλό.
Γιάννης25
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 06, 2018 12:55 am
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Γιάννης25 »

Γιάννης25 έγραψε:Όσοι δηλώνουν ελδυκ πλέον από την αρχή επιλέγουν Λαμία η Θήβα αυτό είναι σίγουρο έπεισεις η προηγούμενη εσοο ορκίστηκε στς 18 μέρες δλδ 3 εβδομάδες οπότε μάλλον και εμείς στς 30 θα ορκιστουμε. Για να μαζευόμαστε ποια άλλοι είναι.Εικόνα
Επισεις φίλος μ από προηγούμενη εσσο που ήταν θηβα όταν ορκίστηκαν πήραν 16 μέρες άδεια.6 ημέρες παραπάνω είναι λόγο που πας Κύπρο

Γιάννης25
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Νοέμ 06, 2018 12:55 am
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Γιάννης25 »

Με λεωφορείο μάλλον που έχεις στς 8μιση και πάει Θεσσαλονίκη κ σταματάει και Λαμία.
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Nassos »

Μη δίνετε δημόσια τηλέφωνα προσωπικά, κινητά ή σταθερά,

Ανταλλάξ'τε μέσω ΠΜ.
Keyp

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Keyp »

Ένας φίλος μου μπήκε Σεπτεμβριο σε 18 μέρες ορκίστηκε πήρε 16 μερες άδεια μετά τον πήγαν Θήβα 1-2 μέρες και μετά Κύπρο

Ηλίας

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Ηλίας »

Και εγω!!12 11 Λαμία
Ηλίας

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Ηλίας »

Εγώ τελείωσα τη σχολή μου και έχω την ορκωμοσία μου στις 21-11. Υπάρχει περίπτωση να πάρω άδεια οτκωμορκωμ ή δεν παίζει γιατί πέφτει πάνω στην εκπαίδευση;
Thimios

2018 ΣΤ ΕΣΣΟ - ΚΕΥΠ (Λαμία)

Δημοσίευση από Thimios »

Τι γίνεται στο κευπ τώρα γιατί μου ήρθε μετάθεση εκει..
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες