Γυμναστική στο στρατό

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
gamers

Γυμναστική στο στρατό

Δημοσίευση από gamers »

Ποιο συγκεκριμενα σε ποιες μοναδες τους αφηναν;
οταν ειμαι εξοδουχος μπορει αντι να βγω να κατσω στο γυμναστηριο μεσα;
dyk ποιοι παραγοντες ειναι;
neopas

Γυμναστική στο στρατό

Δημοσίευση από neopas »

Γεια σας παιδιά. Παρουσιάζομαι 11 Ιουλίου, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχουν εξοπλισμένα γυμναστήρια στα στρατόπεδα (ΚΕΝ και μονάδες) ή έστω αν υπάρχουν μονόζυγα και δίζυγα στις αυλές. Γενικότερα, γίνεται να επενδύσει κανείς τον χρόνο του στην γυμναστική κατά τη διάρκεια της θητείας; Τουλάχιστον να βγει κάτι καλό από όλο αυτό. Έψαξα να βρω αν υπάρχει αντίστοιχο θέμα στο φόρουμ, δεν βρήκα κάτι, οπότε πήρα την πρωτοβουλία να δημιουργήσω νέο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!
apricot99
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 94
Εγγραφή: Παρ Μαρ 31, 2023 11:47 am
Επικοινωνία:

Re: Γυμναστική στο στρατό

Δημοσίευση από apricot99 »

neopas έγραψε: Πέμ Ιουν 29, 2017 8:32 pm Γεια σας παιδιά. Παρουσιάζομαι 11 Ιουλίου, αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι αν υπάρχουν εξοπλισμένα γυμναστήρια στα στρατόπεδα (ΚΕΝ και μονάδες) ή έστω αν υπάρχουν μονόζυγα και δίζυγα στις αυλές. Γενικότερα, γίνεται να επενδύσει κανείς τον χρόνο του στην γυμναστική κατά τη διάρκεια της θητείας; Τουλάχιστον να βγει κάτι καλό από όλο αυτό. Έψαξα να βρω αν υπάρχει αντίστοιχο θέμα στο φόρουμ, δεν βρήκα κάτι, οπότε πήρα την πρωτοβουλία να δημιουργήσω νέο. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για τις απαντήσεις σας!
Στα περισσοτερα στρατοπεδα (ιδιως στα μεγαλα) υπαρχει εξοπλισμος για να κανεις γυμναστικη. Αλλα σχετικα με την γυμναστικη τωρα ειναι θεμα της καθε μοναδας. Τι εννοω, ενοοω οτι στα περισσοτερα στρατοπεδα δεν σε αφηνουν να κανεις μονος σου γυμναστικη χωρις να σε επιβλεπει καιποιος (φαση γυμναστης για να ξερει τι θα κανεις και να μην τραυματιστεις). Τωρα μπορεις να ρωτησεις τον καθε διοικητη και να παρεις αδεια αλλα απο οσο γνωριζω συνηθως δεν σε αφηνουν (εκτος εαν οντως εχεις σπουδασει ΤΕΦΑΑ η personal trainer και τα συναφη).
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες