ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
evelpisOYKas
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 9
Εγγραφή: Παρ Ιουν 19, 2009 12:01 am
Τοποθεσία: Greece
Ενδιαφέροντα: ΣΤΡΑΤΟΣ,GO-CART,ΔΙΑΒΑΣΜΑ,
Επάγγελμα: ΜΑΘΗΤΗΣ
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από evelpisOYKas »

supermario,Γιαννης Κ λέγομαι Κώστας, και η ηλεκτονική μου διευθηνση είναι:sardel_93@hotmail.com. Εχω και εγώ την ίδια ψυχοσύνθεση με εσας με αλλα λογια γουστάρω και εγω τρελα το στρατο και θέλω να παω στην ΣΣΕ απο την Β γυμνασιου τώρα πηγαίνω Β Λυκείου. Εχω ψαξει παρα πολυ το θέμα με τις σπουδές και νομίζω οτι μπορώ να σας δώσω πολλες χρήσιμες πληροφορίες. Εποκοινωνίστε μαζί μου.
Anonymous

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από Anonymous »

Τι να σου πω φιλε μου σαρδελ ευελπιΟΥΚα... Εμενα δεν με ενδιαφερουν τοσο πολυ οι μετεπειτα σπουδες γιατι Φετος περασα Στο οικονομικο πανεπιστημιο στον πειραια (τμημα χρηματοοικονομικης και τραπεζικης διοικησησ) ... Οποτε εχω ηδη "στη τσεπη" ενα πανεπιστημιο για αργοτερα... Η πρωτη μου επιλογη στο μηχανογραφικο ηταν η σχολη αξιωματικων της αστυνομιας επειδη δεν ειχε μεταθεσεις αλλα δεν την επιασα... Ειχε 18500 κα ειχα μολις 18000... Για αυτο θα ξαναδωσω για την αξιωματικων αστυνομιας αλλα θα εχω παρα πολυ στα υποψιν και την ευελπιδων... Μακαρι να μην υπηρχαν αυτες οι παλιομεταθεσεισ... Θα ημουν τωρα στην Ευελπιδων αν δεν υπηρχαν αυτεσ...

AchilleasIron
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 09, 2009 12:04 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από AchilleasIron »

Γεια σε όλους παίδες! Ειμαι καινούργιος και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο πατέρας μου είναι Έλληνας και η μητέρα μου από την βουλγαρία. Εχω γεννηθεί εδω στην ελλάδα[αθήνα] και εχω κανονικά ελληνική υπηκοότητα. Θέλω νας σας ρωτήσω το εξής: Θα έχω κανένα πρόβλημα άμα δηλώσω ΣΣΕ;
Anonymous

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από Anonymous »

Παιδες κ εγω θελω ν μπω σχολη εθελπιδων κ πιστεθω οτι 8 τ καταφερω. τωρα δν ξερω τ λετε εσεις...
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από supermario »

EIRHNH έγραψε:Παιδες κ εγω θελω ν μπω σχολη εθελπιδων κ πιστεθω οτι 8 τ καταφερω. Τωρα δν ξερω τ λετε εσεις...
καλη σου επιτυχια Ειρηνη! Ειμαστε σιγουροι οτι θα τα καταφερεισ...
supermario
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 378
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 2:47 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από supermario »

AchilleasIron έγραψε:Γεια σε όλους παίδες! Ειμαι καινούργιος και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο πατέρας μου είναι Έλληνας και η μητέρα μου από την βουλγαρία. Εχω γεννηθεί εδω στην ελλάδα[αθήνα] και εχω κανονικά ελληνική υπηκοότητα. Θέλω νας σας ρωτήσω το εξής: Θα έχω κανένα πρόβλημα άμα δηλώσω ΣΣΕ;
κατα πασα πιθανοτητα μπορεις να δηλωσεις γιατι εχεις ελληνικη υπηκοοτητα...
AchilleasIron
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 09, 2009 12:04 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από AchilleasIron »

supermario έγραψε:
AchilleasIron έγραψε:Γεια σε όλους παίδες! Ειμαι καινούργιος και θα ήθελα να ρωτήσω κάτι: Ο πατέρας μου είναι Έλληνας και η μητέρα μου από την βουλγαρία. Εχω γεννηθεί εδω στην ελλάδα[αθήνα] και εχω κανονικά ελληνική υπηκοότητα. Θέλω νας σας ρωτήσω το εξής: Θα έχω κανένα πρόβλημα άμα δηλώσω ΣΣΕ;
κατα πασα πιθανοτητα μπορεις να δηλωσεις γιατι εχεις ελληνικη υπηκοοτητα...


Ευχαριστώ πολύ φίλε

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από kallitexnis »

Αυτό που πρέπει να μάθεις φίλε μου είναι αν έχεις μόνο την ελληνική ιθαγένεια για να είσαι σίγουρος. Ευχαριστώ...

ΟΥΚ ΕΛΑΤΤΩ ΠΑΡΑΔΩΣΩ ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ
k a t e r i n a
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 10, 2010 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από k a t e r i n a »

Γεια σας και απο εμενα! Θελω κι εγω φετος να παω ευελπιδων!Εικόνα εχω ξεκινησει ηδη αθληματα πιστευω οτι θα γραψω καλα στις εξετασεις. Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωρισω καποιον στην σχολη μετα γινεται να μας στειλουνε στο ιδιο μερος; Εικόνα
Melkor
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Πέμ Δεκ 24, 2009 8:11 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από Melkor »

k a t e r i n a έγραψε:Γεια σας και απο εμενα! Θελω κι εγω φετος να παω ευελπιδων!Εικόνα εχω ξεκινησει ηδη αθληματα πιστευω οτι θα γραψω καλα στις εξετασεις. Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωρισω καποιον στην σχολη μετα γινεται να μας στειλουνε στο ιδιο μερος;Εικόνα


ελεος
k a t e r i n a
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 10, 2010 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από k a t e r i n a »

Γιατι καλε ελεος; Μαγγουφα θα μεινω ή θα γινω καλογρια; Εικόνα Να μην ξερω τι θα γινει οταν παντρευτω στο μελλον καποια στιγμη; Εικόνα
Anonymous

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από Anonymous »

k a t e r i n a έγραψε:Γεια σας και απο εμενα! Θελω κι εγω φετος να παω ευελπιδων!Εικόνα εχω ξεκινησει ηδη αθληματα πιστευω οτι θα γραψω καλα στις εξετασεις. Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωρισω καποιον στην σχολη μετα γινεται να μας στειλουνε στο ιδιο μερος;Εικόνα


Οχι δεν θα σας στειλουν στο ιδιο μερος πρεπει να ειστε παντρεμενη για να υπαρχει συνηπηρετηση.
k a t e r i n a
Λοχίας - Έφεδρος
Λοχίας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 70
Εγγραφή: Κυρ Ιαν 10, 2010 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από k a t e r i n a »

ελενα έγραψε:
k a t e r i n a έγραψε:Γεια σας και απο εμενα! Θελω κι εγω φετος να παω ευελπιδων!Εικόνα εχω ξεκινησει ηδη αθληματα πιστευω οτι θα γραψω καλα στις εξετασεις. Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωρισω καποιον στην σχολη μετα γινεται να μας στειλουνε στο ιδιο μερος;Εικόνα


Οχι δεν θα σας στειλουν στο ιδιο μερος πρεπει να ειστε παντρεμενη για να υπαρχει συνηπηρετηση.


ευχαριστω για την απαντηση!Εικόνα
mn-xray
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 09, 2009 6:05 am
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από mn-xray »

k a t e r i n a έγραψε:Γεια σας και απο εμενα! Θελω κι εγω φετος να παω ευελπιδων!Εικόνα εχω ξεκινησει ηδη αθληματα πιστευω οτι θα γραψω καλα στις εξετασεις. Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωρισω καποιον στην σχολη μετα γινεται να μας στειλουνε στο ιδιο μερος;Εικόνα

Αν πας ευελπίδων με τέτοιο σκοπό μάλλον καπου κάνεις λάθος. Αλλα που ξες όλα γίνονται.
Σοβαρά τώρα όταν κάνεις μια τέτοια επιλογή που στην ουσία επιλεγεις καριέρα η οικογένεια μάλλον περνάει σε δεύτερη μοίρα αυτο δεν σημαίνει οτι δεν θα κάνεις οικογένεια ποτέ.
Καλή επιτυχία
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

ΣΣΕ - Στρατιωτική Σχολή Ευελπίδων

Δημοσίευση από Greek_Army »

mn-xray έγραψε:
k a t e r i n a έγραψε:Γεια σας και απο εμενα! Θελω κι εγω φετος να παω ευελπιδων!Εικόνα εχω ξεκινησει ηδη αθληματα πιστευω οτι θα γραψω καλα στις εξετασεις. Θα ηθελα να ρωτησω, αν γνωρισω καποιον στην σχολη μετα γινεται να μας στειλουνε στο ιδιο μερος;Εικόνα

Αν πας ευελπίδων με τέτοιο σκοπό μάλλον καπου κάνεις λάθος. Αλλα που ξες όλα γίνονται.
Σοβαρά τώρα όταν κάνεις μια τέτοια επιλογή που στην ουσία επιλεγεις καριέρα η οικογένεια μάλλον περνάει σε δεύτερη μοίρα αυτο δεν σημαίνει οτι δεν θα κάνεις οικογένεια ποτέ.
Καλή επιτυχία


κατερίνα θα γνωρίσεις πολλούς άντρες στην ζωή σου. Χαλάρωσε.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης