Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
sasa
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 117
Εγγραφή: Τρί Δεκ 16, 2008 3:46 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από sasa »

Καλησπερα. Το να περπατησεις λιγακι στη μεση του1000αρι δεν ειναι κακο κ ουτε σε κοβουν οπως ανεφεραν καποιοι εδω περισυ καπου στα μισα σταματησα κιγακι (οχι τελειως) κ δεν με κοψανε. Εννοειται οτι οταν λεω σταματησα εννοω περπατωντας κ εβγαλα κ το 1000αρι στο χρονο. Παντως το 1000αρι βγαινειμην απογοητευεστε. Προσπαθεια κ προπονηση θελει
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ετσι ειναι Σασα μου οπως τα λες... Το να περπατησεις δεν ειναι λαθος κα ι δεν σε κοβουν, το να βγεις εκτος ταρταν και να σταματησεις ή να κατσεις κατω τοτε μπορουν να σε κοψουν
SmCe
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ Μάιος 31, 2009 12:57 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από SmCe »

Κακά τα ψέματα αλλά για να μπεις στο στρατό θέλει και το μέσο.70% τους παίρνουν έτσι και 30% με μέσο. Και το ξέρω γιατί είμαι πολλά χρόνια στο στρατό και όχι από εποπ. Θέλει να έχεις φυσική κατάσταση όχι τρελή, αλλά να μπορείς να τρέξεις. Όταν περάσεις και μετά, έχουμε δύο φορές το χρόνο αθλητικές δοκιμασίες, που τις περνούν άπαντες.8χιλιόμετρα πορεία,1 μίλι τρέξιμο,40 κάμψεις,40 κιλιακούς και 10 έλκξεις στο μονόζυγο. Η πορεία και το μίλι πρέπει να γίνουν σε κάποιο χρονικό όριο, ανάλογα με την ηλικία. Όπως και να έχει είναι μία καλή λύση.

kallitexnis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 898
Εγγραφή: Δευ Ιουν 23, 2008 5:25 am
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από kallitexnis »

Παιδιά κάν'τε την προετοιμασία και την προσπάθειά σας. Δυστυχώς δεν θα μπούν όλοι στο στρατό. Σκεφτείτε ότι τα αθλήματα δεν τα κάνετε μία φορά. Κάθε εξάμηνο έχει εξετάσεις (υγειονομικές-ψυχοτεχνικές-αθλητικές). Οπότε να ξέρετε ότι δεν είναι για μία φορά.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες