Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
vasso
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 8:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από vasso »

Στης αποτομε κινησης ειναι το προβλημα... Με λιγη γυμναστικη πιστευω θα τα παω καλα εξαλλου αν ειναι να Γινει κατι με το ποδι αυτο θα συνβη κ κατα την γυνμαστικη...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Στην γυμναστικη δεν ξεκινας φουριοζα οπως εκει!

Σιγα Σιγα και μεθοδικα και παντα υπο τις καθοδηγιες και συμβουλες του φυσιοθεραπευτη σου!
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλε ασε τους ηρωισμοθσ-πιγεναι κανε χειρουργειοκαι μπαινεις του χρονου=μην θες κουτσος και βισμα--εισαι καταντια
ελλη
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 10, 2009 4:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από ελλη »

Βρε παιδια οσοι ειναι για το πεζικο πως θα καταφερουμε να κανουμε τις ελξεις μου φαινεται παραλογο και αδυνατον να τα καταφερουμε ειδικα οι γυναικεσ... Τωρα θα πεσουν τα βυσματαααααααααααααααααααααα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

ελλη έγραψε:Μαλιστα χρησιμες πληροφοριες. Αλλα να ρωτησω κατι ακομα οταν κανεις το χιλιομετρο και σταματησεις να τρεχεις για λιγα δευτερα και πηγαινεις με γρηγορο βαδην πχ σε βλεπουν και σε κοβουν αμεσως η δεν τους νοιαζει απλα να εισαι μεσα στο χρονο; Και γενικα ειναι τοσο αυστηροι οσο εχω ακουσει.


Δυστυχως ετσι οπως τα λες ειναι ελλη και οπως 8α παρατηρησες τα αθληματα δυσκολεψανε κ αλλο για να κοπουν ακομη περισσοτερες γυναικες αφου συμφωνα με προσφατα δημοσιευματα αρκετες γυναικες παραιτουνται απο τις ενοπλες δυναμεις με αποτελεσμα να δυσανασχετουν πολλοι.
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Κατα τη γνωμη μου τα αθληματα ειναι υπερβολικα για ολους ιδιαιτερα τωρα το χιλιομετρο και το μονοζυγο. Εχω μια απορια το χιλιομετρο εσεις το βγαζετε ευκολα διοτι εμενα μου φενεται παλουκι με το συμπαθιο!
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Εαν σου φαινονται παλουκι κατσε τοτε σπιτι σου... Δεν χρειαζονται τετοιοι στον στρατο. Δεν θα μπεις για να καθεσαι.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

μοντελο έγραψε:Εαν σου φαινονται παλουκι κατσε τοτε σπιτι σου... Δεν χρειαζονται τετοιοι στον στρατο. Δεν θα μπεις για να καθεσαι.
εισαι στελεχος και μιλας ετσι; Αν ναι, εσυ ολη μερα εισαι στο τρεξιμο; Γιατι δεν ξερω αν εχεις ακουσει τι λενε για τους στρατιωτικους... Οτι ειναι οι δημοσιοι υπαλληλοι που καθονται! Υπαρχουν περιοδοι χαριτος αλλα και περιοδοι που ειναι αρκετα πιεστικες, ομως κυριως χαριτος ειναι... Δεν ειναι τυχαια η εκφραση "λουφα και παραλλαγη" Τωρα αν εσυ εισαι Κεντερης προβλημα σου και καλα κανεις! Δεν εχεις κανενα δικαιωμα να κατακρινεις καποιον που δεν μπορεις να βγαλει το 1000ρι εφοσον ειναι τελειως απροπονητος οκ; Αντε γιατι παλι τα ιδια εχουμε οπως γινεται καθε χρονο που βγαινει η εκαστοτε προκηρυξη... Να λεει ο καθενας το μακρυ του κ το κοντο του κ να κατακρινει τον αλλον για τα αθληματα και τις γυμναστικες του επιδειξεις! Μηπως ο στρατος ειναι γυμναστικη ακαδημια και δεν το ηξερα; Ελεος δηλαδη...

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ειλικρινα ηταν τοσο βλακωδες το ποστ του συγκεκριμενου illy που δεν υπηρχε καν λογος να ασχοληθεις.

illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Ρε συ Δυκ ειναι δηλαδη τελειως εκνευριστικο ολο αυτο που γινεται καθε χρονο... Ο καθενας λεει οτι θελει, ενταξει πια αυτο πρεπει να σταματησει! Μου βαζουν εκει την ανωνυμια κ εκτοξευουμε προσβολες για τον οποιδηποτε! Και το προβλημα τους ειναι ιδως αυτοι που μπορουν να πιασουν τα ορια! Γεννηθηκαμε αθλητες και δεν το ξερω; Και εξαλλου εχει αποδειχθει πως οτι περνανε αυτοι που δεν εχουν βγαλει τα αθληματα... Και να φανταστεις ακομη ειμαστε στην αρχη, κατσε να φτασουν οι μερες και να δεις τι ακομη θα διαβασουμε...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Δεν λεω οτι δεν εχουμε τα ιδια και τα ιδια σε καθε διαγωνισμο, απλως ητανε τοσο μεγαλη παπαρια το συγκεκριμενο ποστ που ειλικρινα δεν ηταν καν αξιο σχολιασμου.

Θεωρω πως οποιος ειναι ωριμος και ξερει τι θελει καταλαβαινει πολλα πραγματα.

Επισης να σημειωσω εδω οτι και τελειως αγυμναστος να ειναι καποιος εαν πραγματικα το θελει θα πεθανει μεσα στο γηπεδο να περασει τα αθληματα.

Καλη επιτυχια σε ολους και τα πικροχολα σχολια ορισμενοι κρατηστε τα για παρτυ σας.

Ολοι εχουμε εναν κοινο στοχο και αυριο μεθαυριο μπορει να χαιρεταμε μαζι ως συναδελφοι και ως στελεχη.

Μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Αυτα ειχα να πω.
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Δ. Υ. Κ έγραψε:
Καλη επιτυχια σε ολους και τα πικροχολα σχολια ορισμενοι κρατηστε τα για παρτυ σας.

Ολοι εχουμε εναν κοινο στοχο και αυριο μεθαυριο μπορει να χαιρεταμε μαζι ως συναδελφοι και ως στελεχη.

Μην τα ισοπεδωνουμε ολα.

Αυτα ειχα να πω.
δεν εχω να πω κατι για αυτο εκτος απο το να κανω το εξηςΕικόναΕικόναΕικόνα Μπραβο, ειπες το πιο σωστο!
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δεν ειναι καθολου προσβολες αλλα γιατι να μπεις εσυ που δεν μπορεις να βγαλεις 1000αρι και οχι καποιος ποθ το αξιζει και εχει την καλη φυσικη κατασταση που μπορει να ανταπεξελθει σε ολες τις καταστασεισ. Ο στρατος πρεπει να ειναι απολυτος στις επιλογες του γιατι αλλιως θα βγει εκτεθιμενος. Πες μου ενας που θα μπει με μεσον και ειναι φλουφλης να δς τι ιρωισμους θα κανει σε περιοδο πολεμου η ασκησεων... Ημαρτων ρε συ ο στρατος ειναι λειτουργειμα--μην ακουτε οτι θα κανετε τα χατηρια αλλλων-καποια στιγμη θα ειστε και εσεις ανωτεροι και θα καταλαβετε. Οσο για το κεντερις πιστεψε με πρωταθλητης ειμαι και εαν δεις τι εχουν περασει ναυτικο στρατο και αεροπορια θα γελας θα νομιζεις οτι εισαι κατι το ανωτερο απο αυτους και η ουσια
ειναι οτι ειναι για τα μπαζα πολλα... Ελεος ρε παιδια 140 κιλα επ. Οπ ημαρτων ρε συ
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Μοντελο ακριβως τα ιδια λεμε... Δηλαδη εσυ που εισαι μεσα δεν ειδες τι φρουτα περασαν; Εδω εμειναν απεξω που ηταν αψογοι στα αθληματα και περασαν αυτοι που εβγαλαν το 1000ρι απο 6 εως 8 λεπτα! Σου λεω οτι δεν μπορεις να κατηγορησεις καποιον που διαβαζεις οτι τουλαχιστον προσπαθει αλλα εκεινον που καθεται στις δαφνες του κ δεν κανει τιποτα ξεροντας οτι θα λειτουργησει το βυσματακι του... "ο στρατος πρεπει να ειναι απολυτος στις επιλογες του", μονο αυτο δεν ειναι παλικαρι μου, δυστυχως! Και πιστεψε με μονο εκτεθειμενος εχει βγει προς τα ματια μας... Παρουσιαζεις ενα ιδεωδες που δυστυχως δεν υπαρχει καλε μου, και εγω αυτο το ιδεωδες ειχα αλλα πλεον ολο αυτο απομυθοποιηθηκε τελειως! Τωρα πλεον μετραει το βυσματακι διχως να ελεγχουν τι επιλεγουν, απλα τους παιρνουν διοτι πρεπει να το κανουν
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Εμείς τα λέμεε παρα πολύ ωραια και σωστά στην θεωρία... Μεθαυριο ομως, οταν αρχισουν οι διαδικασιες επιλογης εκει να δείτε τι έχει να γίνει... Πάλι θα δειτε τρελά πραγματα και θα φρίξετε οπως γινεται σε κάθε τέτοιο διαγωνισμο. Αν λειτουργούσαν ολα αξιοκρατικά άψογα και οι "συνθηκες" εργασίας καλες, η συμμετοχη υποψηφίων θα ηταν οι 3πλασια από οτι συνηθως... Ξερουμ ομως πολυ καλά πως λειτουργει το συστημα σστο στρατό! Εδω πανε απλοι φανταροι κααι πέφτουν βροχη τα τηλ (από τους βουλευτες) για να τους τοποθετησουν στις πιο καλες και βυσματικες "θέσεις". Σκεφτειτε τι γινεται όταν μιλάμε για μόνιμες θέσεις εργασιας! Εγω δεν θελω να απογοητευσω κανεναν, γιατι τα εχω περασει και εγω! Θελω μονο να "προσγειωσω" κάποιους που θα δωσουν 1η φορα και νομιζουν οτι γινονται ολα αξιοκρατικά. Αξίζει και μόνο οτι προσπαθειτε για να πετυχετε το στόχο σας και μπραβο σε ολους οσους επιμένουν ενω εχουν δώσει 2 και 3 φορες και συνεχιζουν ακομη. Κουραγιο, υπομονη και καλή προετοιμασία σε ολους σας. Ευχομαι αυτη τη φορα να μπουν οι καλύτεροι και οι πιο αξιοι! Καλή επιτυχια σε ολους σας!

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες