Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Δηλαδη μπορω να περασω κ χωρεις να υπαρχει μεσον
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλα ρε τι θελετε--παιδακια να μπαινους στον στρατο; Τα αγωνισματα ειναι πολυ ευκολα. Και κανονικα επρεπε να ειναι πιο αυστηρα για τους μονιμουσ-και οχι φλωρουσ. Ζητατε μεσον-αλλα μαλλον δεν τα ξερετε καλα--εαν εχεις μορια δεν σε κουνανε καθολου-εαν δεν μπορεις να περασεις τα αγωνισματα καθηστε σπιτι σασ.
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Δεν συμφωνω απολυτα μαζι σου για τα μορια... δεν παιζει κανενα ρολο αυτες οι προκυρηξεις απο το βλεπουμε ειναι καθαρα βισματικες και οχι με μορια τα μορια δεν μετρανε καθολου ειναι εικονικα και μην μου πεις οτι ενα παιδι που εχει απολυτηριο λυκειου και τιποτα αλλο να πηρε 400 η 500 μορια απο που τα βρηκε; Δνε μας παιρνει να μιλαμε για μορια!

τωρα για τα αθληματα θα συμφωνησω αυτα δεν ειναι ειναι τιποτα μεσα θα ειναι το ζορι και καλα κανουν και τα δυσκολευουν... μπορει να μπει καποιος με βισμα αλλα αργα η γρηγορα φαινεται αν αξιζει αυτο το ατομο να τα βγαλει περα στης ενοπλες δυναμεις πολυ απλα αμα δεν μπορει σηκωνεται και φευγει. τι να πω αλλα και τα αθληματα ειναι και αυτα εικονικα οσο υπαρχει βισμα θα μπαινει παντου!

vasso
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 8:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από vasso »

Καλημερα εχω μηνισκο λετε να μην τα καταφερο στα αθληματα;

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

vasso έγραψε:Καλημερα εχω μηνισκο λετε να μην τα καταφερο στα αθληματα;



Γενικα ειναι επικινδυνο.

θελει πληρη αποθεραπεια πιστευω και αναρρωση για να πεις οτι μπορεις να ελπιζεις.

Ειλικρινα δεν εχω καμμια διαθεση να σε αποθαρρυνω αλλα καλο ειναι να μην το πιεσεις και πολυ το ζητημα αν δεν γινεις πληρως καλα.

Φιλικα,
vasso
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 8:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από vasso »

Εκινη την ωρα φοβαμαι που θα το πιεσω πολυ μην μου γιρισει...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Γι'αυτο σου λεω οτι θελει προσοχη, για να μην εχεις περαιτερω προβληματα στην πορεια.

Μια φιλη μου ειχε προβλημα στο ποδι και πηγε να δωσει αθληματα για το λιμενικο και φυσικα οχι μονο κοπηκε αλλα ειχε και προβλημα με το ποδι της αργοτερα!
vasso
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 8:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από vasso »

Δηλαδη τι μου προτινεις; Να μην ασχολιθο καθολου; Πρεπει να περασουμε σε ολα τα αθληματα για να μας παρουν; Σε ευχαριστω πολυ

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Εγω καταρχην σου προτεινω να ξεκινησεις καποια αποθεραπεια για το ποδι σου ωστε να δυναμωσει παλι αρχικα και στην πορεια να ξεκινησεις λιγο περπατημα και να κανεις και μια αποπειρα για τζοκινγκ χαλαρο.

Κανε προπονησουλες εντατικα (σχεδον σε καθημερινη βαση) ετσι ωστε να αποκτησεις και εσυ αυτοπεποιθηση και να νοιωσεις ετοιμη οταν φτασει ο καιρος για να δωσεις.

Απο εκει και περα στην 2η ερωτηση σου οσον αφορα το αν κοβεσε στους χρονους θα σου απαντησω οτι αυτο ειναι σχετικο. Υπηρχαν παιδια που ενω κοπηκανε στα αθληματα 'ξαφνικα' περασανε ως δια μαγειας στις επομενες διαδικασιες. Φυσικα ειχανε βυσμα.

οποτε ξεκινα μια αποθεραπεια και στην συνεχεια προπονησουλες Εικόνα
vasso
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 8:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από vasso »

Με βοηθισες πολυ σε ευχαριστω ελπιζω να τα καταφεροΕικόνα
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Και εγω στο ευχομαι ολοψυχα γλυκια μου Εικόνα

Καλη επιτυχια να εχεις Εικόνα
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Φιλαρακο δεν θελει ηρωισμους η υγεια σου-κτσε σπιτι κανε χειρουργειο και δωσε του χρονου. Στο 100 μπορει να σου φυγει ολο το γονατο. Οποτε αστο
thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Καλο ειναι ο φιλος να παει σε εναν φυσιοθεραπευτη η στον αρμοδιο γιατρο για να αρχισεις απο τωρα αποθεραπεια δεν θελω να σε αποθαρυνο αλλα τετοια θεματα πρεπει να τα προσεχουμε αν δεν εισαι 100% μην δινεις δωσε του χρονου που θα εισαι οκ

vasso
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 8
Εγγραφή: Τρί Απρ 07, 2009 8:23 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από vasso »

Μπορει να εχετε δικοιο... Του χρονου παλι θα αλλαξουν τα πραγματα ποιο πολυ δεν πιστευω να εχω τετοια αποτελεσματα με το γονατο εξαλλου αν δω οτι δεν τα καταφερνω στης προπονισης θα σταματισω... Εξαλλου κ να περνουσα χωρεις μεσον ειναι δυσκολο να σε παρουν

thrakiotis
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 963
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 22, 2009 1:55 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από thrakiotis »

Δωσε βαση πρωτα στο τι θα σου πει ο γιατρος και μετα αρχισε προπονησεις συμφωνα με το προγραμμα που θα σου δωσει ο φυσιοθεραπευτης μην ρισκαρεις την υγεια σου στο λεω γιατι επαιζα μπασκετ και εχουν δει τετοιες περιπτωσεις τα ματια μ
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες