Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

foris έγραψε:Φιλοι μου συγνώμη αλλα μου γονατισε η σύνδεση. Και παλι πισω λοιπον. Φίλε Σ. Π με τα δυο χέρια εννοείται... Μη τους βάζεις ιδέες... Δε το έχουν σε τίποτα να το εφαρμοσουν.
Φορι μου στην επόμενη προκήρυξη αυτό θα κάνουν! Μπορει να μας εχουν μεχρι και αναρριχιση!Εικόνα
Velerefontis
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Δευ Ιαν 26, 2009 10:39 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Velerefontis »

Μαρίνα1 έγραψε:
Velerefontis έγραψε:
Μαρίνα1 έγραψε: Φιλοι μου ελπιζω να μη σας εντοπισουν οι συνάδελφοι του Velerefont, συντονιστες του forum γιατι πάλι θα  Μας την πουν, επειδη βγηκαμε  Εκτος θεματος! Ενω στα αλλα που συμετεχουν αυτοι, ειναι πάντα επι του θεματος!Εικόνα
Συντονιστης εδω ειμαι εγω... Οσο για τους υπολοιπους συντονιστες, οταν κανουν καποια παρατηρηση σχετικα με οφ τοπικ 99% εχουν δικιο


Θα αρχισω να τους κανω ομως και εγω παρατηρηση για να δεις και εσυ ποσο off topic βγαινουν και αυτοί!ΕικόναΑυτο ειναι ανθρωπινο και οταν καανεις μια χαλαρη κουβεντα,99% θα ξεφυγεις. Ετσι δεν ειναι; Ανθρωποι ειμαστε και δεν γινεται 4 ωρες που καθομαστε μπροστα στον Η/Υ να εχουμε ολη την ωρα στο μυαλό μας σε ποιο θεμα ειμαστε και καποιες φορες γινονται παρατηρησεις στα post που σε αναγκαζουν να απαντησεις και να βγεις εκτος θεματος! Συμφωνεις καλε μου Φοντη;

ΣΥΜΦΩΝΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΟΙ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΙ ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΛΑΚΤΙΚΟΙ. ΕΙΔΕΣ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΩΡΑ ΕΚΤΟΣ ΘΕΜΑΤΟΣ ΕΙΜΑΣΤΕ. ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΛΟΙΠΟΝ Εικόνα
Γίνε και εσύ μέλος του Πανελλήνιου Δικτύου Στρατευσίμων
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Εγω προτεινα ηδη γυρω στα 10 μιλια κολυμπι Εικόνα
tzovana18
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 646
Εγγραφή: Πέμ Οκτ 30, 2008 8:14 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από tzovana18 »

Εγω το μονο που εχω να πω ειναι να κανετε προπονυσεις για να μην εχει λογο κανεις να σας την πει ειτε μπουμε ειτε δν μπουμε καντε την προσπαθεια σας και θα δειτε θα αισθανθητε πολυ καλυτερα!Εικόνα
foris
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 22
Εγγραφή: Σάβ Μαρ 28, 2009 7:44 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από foris »

Μάγκες και μάγκισες τα λεμε παλι αύριο. Αλλωστε έρχεται και η ώρα της Γης μας. Χάρηκα για την ανταλλαγη απόψεων.Εικόνακαλο βράδυ
Lion
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 7:05 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Lion »

Οσον αφορα τις αθλητικες δοκιμασιες, προσωπικα δεν φοβαμαι ελξεις και καμψεις... Περνω αρκετες... Το μονο που με φοβιζει ειναι οι ασκησεις που εχουν να κανουν με τα ποδια! Ειχα ενα ατυχημα πριν λιγα χρονια με την μηχανη μου, που μου κοστισε ακριβα στα ποδια μου... Τα εσπασα! Οχι πως δεν μπορω να τρεξω. Απλα δεν ξερω ποση ωρα μπορω να τρεχω! Γι αυτο μολις τελειωσω την χαρτουρα που ειναι να μαζεψω, θα αρχισω προπονηση Εικόνα
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Να αρχισεις οπωσδηποτε και να εισαι ιδιαιτερα προσεκτικος. Εγω τοτε με τα αθληματα, ημουν υγιεστατα αλλα αγυμναστη και πεθανα στα ποδια μου, μεχρι και τωρα εχω ενοχλήσεις στο γόνατο!
Lion
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 177
Εγγραφή: Πέμ Μαρ 26, 2009 7:05 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Lion »

Σοβαρα μιλας; Ακομα;Εικόνα Αυτο που λες παντως ισχυει... Οταν καποιος ειναι αγυμναστος και "χωθει" κατευθειαν στα δυσκολα, τοτε μπορει να τον πονανε οι μυς του για πολυ καιρο! Αλλα στην δικη σου περιπτωση, καλη μου, ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολυς ο καιρος Εικόνα Ποτε ηταν η προηγουμενη σου φορα;
illy
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 4011
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 13, 2008 1:44 am
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από illy »

Λιον θελει καλο ζεσταμα πριν απο καθε ασκηση και πολυ καλη αποθεραπεια, δηλαδη διατασεις για να αποφυγεις τραυματισμους... Εγω στην προηγουμενη προκηρυξη που εκανα προπονηση επαθα τενοντιτιδα του Αχιλλειου, εφαγα ενεση και χαπια και για καιρο με ενοχλουσε... Τωρα που θα αρχισω ξανα προπονηση θα σου πω αν ειχα ενοχληση... Θελει ιδιαιτερη προσοχη ιδιως για σενα με τετοιο ιστορικοΕικόναΕικόνα

D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Συμφωνω θελει ιδιαιτερη προσοχη!
Marina2
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Δευ Φεβ 16, 2009 6:24 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Marina2 »

Lion έγραψε:Σοβαρα μιλας; Ακομα;Εικόνα Αυτο που λες παντως ισχυει... Οταν καποιος ειναι αγυμναστος και "χωθει" κατευθειαν στα δυσκολα, τοτε μπορει να τον πονανε οι μυς του για πολυ καιρο! Αλλα στην δικη σου περιπτωση, καλη μου, ειναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολυς ο καιρος Εικόνα Ποτε ηταν η προηγουμενη σου φορα;
Ειχα να τρεξω χρονια! Το 1000αρι μπορει να το εκανα 5 λεπτα αλλα εκανα το 100 ,15 δευτερολεπτα! Εκει πέθανα, δεν αντεχα να κάνω καν το σκαμα, αφου με ειδα οι υπευθυνοι πως ετρεχα και μετα με 1 προσπαθεια και οχι τελεια, μου ειπα σηκω περασες. Ειχα καταβάλει τρομερη προσπαθεια και ποδια δεν ενιωθα και μάλλον αυτο μου δημιουργησε προβλημα στο ποδαρακι μου! Γιαυτο και καλή προετοιμασια και καλό ζεσταμα!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Το ιδιο επαθα και εγω στο λιμενικο παιδια που εκει ειχε 800αρι

Βεβαια πιο πριν ειχα δωσει και κολυμβηση που ειναι ΟΤΙ ΠΙΟ εξαντλητικο υπαρχει!

Γι'αυτο καλη προετοιμασια και μην υποτιμησετε κανενα απο τα αθληματα που θα δωσετε

Θα τα βρειτε μανικι εαν δεν προετοιμαστειτε!Εικόνα
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Θα κανω τα χαρτια μου για το στρατο... Αλλα το σκευτομαι κι ολας για τα αθληματα ποιο πολυ δεν ξερω τι να πω για αθλητες ψαχνουν; Αυτες της κοπελες που πηραν περασαν σε ολα τα αθληματα; Κ αν μου πητε ναι. Γι αυτο της πηραν αλλοστε Θα ειναι για γελεια...

Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

βασω έγραψε: Θα κανω τα χαρτια μου για το στρατο... Αλλα το σκευτομαι κι ολας για τα αθληματα ποιο πολυ δεν ξερω τι να πω για αθλητες ψαχνουν; Αυτες της κοπελες που πηραν περασαν σε ολα τα αθληματα; Κ αν μου πητε ναι. Γι αυτο της πηραν αλλοστε Θα ειναι για γελεια...

συγουρα παιζει μεσον πολυ. Ο αντρα μου ειναι στρατιοτικος κ οταν γινοντε ασκησης οι κοπελιες δεν μπορουν να κανουν τιποτα πως περασαν τοτε;
Anonymous

Αθλητικές δοκιμασίες για ΕΠΟΠ (2008)

Δημοσίευση από Anonymous »

Όχι δεν τα πέρασαν όλα τα αθλήματα αλλά τις πήραν. Οι απαιτούμενες επιδόσεις δεν είναι και τόσο δύσκολες ώστε να τα καταφέρνουν μόνο αθλητές.

Κάνε λίγο προπόνηση και θα τις περάσεις τις περισσότερες.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες