Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Τοποθετήσεις, μεταθέσεις, ειδικότητες και συμβουλές για καλύτερη θητεία
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από tsiripobina »

ΓΜΑΚ έγραψε:Δεν παραγγέλνουνε ε; Άτυχα παιδιά οι εύζωνες.Εικόνα


Εικόνα
Anonymous

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε ευχαριστω πολυ τσιριπομπινα, για ολες τις πληροφοριες. Εγω δεν γουσταρω να καθομε ολοι μερα και να κατντισω να γινω χοντρος. Απο αντοχες εχω πολλες ειμαι υμιεπαγγελματιας μπασκετμπολιστας και εχουμε εδω και χρονια πολυ αυστηρο προπονητη, ελπιζω να καταλαβενεις... Ευχαριστω και παλι πολυ χρισημα ολα οσα μου αγραψες!Εικόνα
Anonymous

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Anonymous »

Λοιπον τσιροπομπινα οραια μας τα λεσ... αλλα εσena δηλαδη δεν σοy αρεσουν τα ψηλα γυμνασμενα κορμια... εχεις fb;
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Snakeshit »

ΜΠΙΛΙΑΣ έγραψε:Λοιπον τσιροπομπινα οραια μας τα λεσ... Αλλα εσena δηλαδη δεν σοy αρεσουν τα ψηλα γυμνασμενα κορμια... Εχεις fb;
get a life ρε που την πέφτεις απ'το ιντερνετ. κι έχει γκόμενο.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από tsiripobina »

Snakesh*t Εικόνα

Απορω βασικα που κολλαει που κατ'εμε ο ευζωνικος βηματισμος εχει πλακα με την κορμοστασια του καθε αντρα... Τι να πεις!Εικόνα

Εαν εισαι γυμνασμενος Δημητρη πιστευω αντεχεις ανετα, δε θα'χεις κανενα προβλημα.
τα υπολοιπα ειναι καθαρα θεμα θελησης και υπομονης.
Ελπιζω να σε επιλεξουν (αν και ειμαι σιγουρη μιας και επιλεγουν και αυτους που δεν θελουν να πανε εαν ειναι ψηλοι). Ενα θεματακι μονο με προβληματιζει που δε το ξερω, εφοσον εισαι πολυτεκνος αρα κανεις πιο μικρη θητεια (λογικα; ) σε παιρνουν τσολια;
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Snakeshit »

Μπορεί να κάνει και κανονική θητεία αν θέλει, αντί για μειωμένη.
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από tsiripobina »

Ευχαριστω που με διορθωσες για να μη το μπερδεψω το παιδι Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Snakeshit
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 749
Εγγραφή: Τετ Δεκ 03, 2008 11:32 pm
Τοποθεσία: Greece
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Snakeshit »

Τίποτα... θα του το λέγανε και στην στρατολογία αν ρωτούσε.

Anonymous

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Anonymous »

Σε ευχαριστω παρα πολυ τσιριπομπινα μου, που εκατσες και μου ανελυσες το θεμα. Αν και δεν το περιμενα απο ενα κοριτσι να γνωριζει τοσο καλα για τους τσολιαδες... Επειδη δεν ξερω οι τσολιαδες εχουν και τυχερα; Εικόνα
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από tsiripobina »

Παρακαλω. Γιαυτο ειναι το φορουμ, για να βοηθαμε οσοι γνωριζουμε οτι γνωριζουμε Εικόνα
Ουτε εγω ηξερα, απλα ειμαι λιγο ψαγμενη λογω του αγοριου μου.
Κοιταξε καταρχην να ξερεις πως αν τελικα σε παρουν για τσολια περνας μια εκπαιδευση για το αν μεινεις ή οχι (εννοω να κανεις "υπηρεσια" με τη στολη του τσολια) γιατι υπαρχουν κ αυτοι που κοβονται που στελνονται ειτε χαιδαρι ΜΛΑΤ είτε Λοχο Διοικησεως εκει που θα πατε ουτως η αλλως αλλα με αλλη ειδικοτητα και πολυ σπανια παραμεθωριο (ισως παιζει ρολο ποσους θα επιλεξουν να μπουν την συγκεκριμενη ΕΣΣΟ) εαν τελικα μεινεις τσολιας εχω ακουσει και διαβασει διαφορες Ιστοριες για τυχερα με τουριστριες (αν και συνηθως τα περισσοτερα τυχερα νομιζω τα'χει ο παρατηρητης -οπου ηταν κ αυτος "παλιος" τσολιας-). Τωρα περα απο αυτα που ακουγονται ενας εκπαιδευτης τωρα εκει μεσα ειπε πως οταν ηταν τσολιας μονο 2 φορες του ειχε τυχει να του αφησουν τηλεφωνο γυναικες (μονο; Τελος παντων) αλλα του τα πηρε ο παρατηρητης.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ναι να πάτε τσολιάδες για να μαμήσετε κιόλας. Τι άλλο θα ακούσουμε. Η παπάτζα στην κορυφωση.
Anonymous

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Anonymous »

Ρε φιλε μια ερωτηση εκανα... Και εσενα τι σε κοφτει στο κατω κατω. Δεν εχω προβλημα, αγορι, με τετοια εμφανιση που εχωΕικόνα! Μαλλον αλλοι δν την παλευουν... ΧΑΧΑΧΑ! Χρησιμες πληροφοριες.Eχω ακουσει και εγω κατι αναλογO, αλλα πιο ακραια!
tsiripobina
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 662
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 29, 2009 9:41 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από tsiripobina »

ΔΗΜΗΤΡΗΣ έγραψε:Ρε φιλε μια ερωτηση εκανα... Και εσενα τι σε κοφτει στο κατω κατω. Δεν εχω προβλημα, αγορι, με τετοια εμφανιση που εχωΕικόνα! Μαλλον αλλοι δν την παλευουν... ΧΑΧΑΧΑ! Χρησιμες πληροφοριες.Eχω ακουσει και εγω κατι αναλογO, αλλα πιο ακραια!


Τι να πω! Σαν τσολιας παντως πιστευω δε θα μπορεις να κοιταξεις να μιλησεις κλπ, μετα ως παρατηρητης ισως σου δωθουν ευκαιριες. Αλλα και παλι, ελπιζω να μη μπαινεις ΚΑΙ γιαυτο το λογο Εικόνα
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Προεδρική Φρουρά - Γενικά

Δημοσίευση από Greek_Army »

Ο δικός σου για ποιο λόγο πήγε;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης