Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Υπηρεσίες, αρμοδιότητες, μισθοί, μονιμοποίηση και παραίτηση
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ΜΑΡΙΑ21
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 242
Εγγραφή: Τετ Απρ 21, 2010 7:38 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΑ21 »

Απλα πεσατε να με φατε οτι λεω παπατζες και τετοια και το παιδι που ειπε πως ειναι μεσα να μην μιλαει γιατι δεν εχουν καμια επικοινωνια τα αγορια με τα κοριτσια στη εκπαιδευση... αντζελα σε ευχαριστω για την φιλη μου...
ANGELA

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από ANGELA »

Εγω ενδιαφερομαι για υγ λογο ειδικοτητας μου, ειμαι επιλαχουσα αλλα δεν το βλεπω να μπαινω!

georgita
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 23
Εγγραφή: Τρί Μαρ 02, 2010 4:17 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από georgita »

ΜΑΡΙΑ21 έγραψε:Τι βαρατε ρε παιδια. Εμενα ηταν φιλη μου αυτη που επεσε και την πηγαν στο νοσοκομειο και της βρηκαν κακωσεις στο χερι και βγηκε 5μερες ελευθερας απο την εκπαιδευση... Τι νευριαζετε με το παραμικρο δηλαδη.
τον δουλευει καλα τον δρακο η φιλη σου. Το αλλο με τον τοτο το ξερει;
pireotis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Τετ Απρ 28, 2010 6:04 am
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από pireotis »

Γεια σας... Μια φίλη ειναι στο ναυτικό και περνάει εκπαιδευση εποπ
μπρορει καποιος να μου περιγραψει τις συνθήκες εκει;
και αν κανουν εκπαιδευση μαζί με τους αντρες;
τελος παντων αν γενικά ... Λες να φάμε κέρατο εκει... Να μας την φάει κανένας νάυτης?
NIKH.21
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 623
Εγγραφή: Πέμ Απρ 01, 2010 2:57 am
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από NIKH.21 »

pireotis έγραψε:Γεια σας... Μια φίλη ειναι στο ναυτικό και περνάει εκπαιδευση εποπ
μπρορει καποιος να μου περιγραψει τις συνθήκες εκει;
και αν κανουν εκπαιδευση μαζί με τους αντρες;
τελος παντων αν γενικά ... Λες να φάμε κέρατο εκει... Να μας την φάει κανένας νάυτης;

ΦΙΛΕ ΠΙΡΕΩΡΗ. ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΤΙ. ΑΜΑ Η ΔΙΚΙΑ ΣΟΥ ΠΑΕΙ ΣΕ ΚΑΡΑΒΙ... ΞΕΡΕΙΣ Η ΔΕΥΤΕΡΗ ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΛΟΙΟ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
αγνωστη......

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από αγνωστη...... »

Χαλαρωσε Αλεξανδρε. Τιποτα απο αυτα που λες δεν ισχυει... Ειμαι στις ειδικες δυναμεις κ τα βλεπω...
σε πληροφορω οτι εγω οπως κ αλλες κοπελες ειμαστε πολυ καλυτερες απο πολλα αγορακια εδω μεσα... Σε ολα τα αντικειμενα... Λογικο ειναι να σκεφτεσαι ετσι, αλλα μαλλον πρεπει να ρθεις μια βολτα απο δω να δεις τι γινεται... Σιγουρα υπαρχουν γυναικες που δεν αξιζουν να ειναι στο στρατο αλλα το ιδιο ισχυει κ για τους αντρες... Κ οποιος αμφιβαλει τον παω κ μια κοντρα...
φιλολογος

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από φιλολογος »

Ειναι δυσκολο να βρισκεσε αναμεσα σε τοσους ανδρες και να μενεις αμολυντη.
υπαρχουν ομως και ορια.
πικραθηκα πολυ προσφατα, οταν μου εκμυστηρευτηκε συναδερφος οτι για να περνας καλα στο στρατοπεδο πρεπει να δειχνεις και λιγο ευκολη. Για παραδειγμα μου ειπε για την... Η οποια τωρα ειναι βοηθος και... Υπιλαρχου στον αυλωνα.
εγω εκει δεν πεφτω γιαυτο Παραιτουμε
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από Rafale »

Αναλογα τη γυναικα. Υπαρχουν και αυτες που ξερουν να κρατουν τη θεση τους και να κρατουν τους ανδρες σε αποσταση γιατι ετσι πρεπει. Ο τροπος σκεψης μιας γυναικας διαφερει απο γυναικα σε γυναικα. Αν απο την αρχη κρατησεις τις ισορροπιες δεν θα εχεις προβλημα με αυτους. Το μεγα θεμα Στο στρατο ειναι οτι για 10-20 που δεν μπορουν να το κανουν την πληρωνουν ολες και ετσι βγαινει μια πολυ ασχημη εικονα για τις γυναικες στο στρατο. Και απο την αλλη δεν χρειαζεται μεμονομενα καμια να μπει στη διαδικασια να πεισει το αντιθετο για τις 10-20. Η αληθεια ομως ειναι και πρεπει να το δουμε καθαρα οτι οι γυναικες επ. Οπ εχουν την χειροτερη εικονα στο στρατο. Και ς αυτο Βεβαια ευθυνονται οι ιδιες. Και κανεις αλλος.

Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από Rafale »

αγνωστη... έγραψε:Χαλαρωσε Αλεξανδρε. Τιποτα απο αυτα που λες δεν ισχυει... Ειμαι στις ειδικες δυναμεις κ τα βλεπω...
σε πληροφορω οτι εγω οπως κ αλλες κοπελες ειμαστε πολυ καλυτερες απο πολλα αγορακια εδω μεσα... Σε ολα τα αντικειμενα... Λογικο ειναι να σκεφτεσαι ετσι, αλλα μαλλον πρεπει να ρθεις μια βολτα απο δω να δεις τι γινεται... Σιγουρα υπαρχουν γυναικες που δεν αξιζουν να ειναι στο στρατο αλλα το ιδιο ισχυει κ για τους αντρες... Κ οποιος αμφιβαλει τον παω κ μια κοντρα...
αυτα δεν χρειαζεται μονο να τα λες φιλη αγνωστη αλλα και να τα δειχνεις. Μαλλον πιο καλα να τα δειχνεις με το τροπο σου. Οπως και ολες φυσικα.

Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από Greek_Army »

αγνωστη... έγραψε:Χαλαρωσε Αλεξανδρε. Τιποτα απο αυτα που λες δεν ισχυει... Ειμαι στις ειδικες δυναμεις κ τα βλεπω...
σε πληροφορω οτι εγω οπως κ αλλες κοπελες ειμαστε πολυ καλυτερες απο πολλα αγορακια εδω μεσα... Σε ολα τα αντικειμενα... Λογικο ειναι να σκεφτεσαι ετσι, αλλα μαλλον πρεπει να ρθεις μια βολτα απο δω να δεις τι γινεται... Σιγουρα υπαρχουν γυναικες που δεν αξιζουν να ειναι στο στρατο αλλα το ιδιο ισχυει κ για τους αντρες... Κ οποιος αμφιβαλει τον παω κ μια κοντρα...


Άσε τις κόντρες ρε κοριτσάκι και κοίτα να είσαι τυπική και μαγκάκι στην δουλεία σου και όχι σε ένα φόρουμ
katerina

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από katerina »

Ειμαι κοριτσι κ θελω ν παω εποπ... Ειναι καλα; Οποιος κσερει κατι παραπανς ας Με ενημερωσει...
Su-35
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Σάβ Απρ 26, 2008 8:32 pm
Τοποθεσία: Alpha Centauri
Ενδιαφέροντα: Τα πάντα όλα!
Επάγγελμα: Κατάσκοπος των εξωγήινων!
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από Su-35 »

Ειμαι κατα των γυναικων ΕΠΟΠ οπως και των ΕΠΟΠ γενικοτερα. ...
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Su-35 την Παρ Σεπ 10, 2010 6:28 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Greek_Army
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 14447
Εγγραφή: Δευ Οκτ 12, 2009 9:37 pm
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από Greek_Army »

katerina έγραψε:Ειμαι κοριτσι κ θελω ν παω εποπ... Ειναι καλα; Οποιος κσερει κατι παραπανς ας Με ενημερωσει...


τρίκαλα είναι Εικόνα
Rafale
Στρατηγός
Στρατηγός
Δημοσιεύσεις: 5776
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2009 12:10 am
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από Rafale »

αγνωστη... έγραψε:Χαλαρωσε Αλεξανδρε. Τιποτα απο αυτα που λες δεν ισχυει... Ειμαι στις ειδικες δυναμεις κ τα βλεπω...
σε πληροφορω οτι εγω οπως κ αλλες κοπελες ειμαστε πολυ καλυτερες απο πολλα αγορακια εδω μεσα... Σε ολα τα αντικειμενα... Λογικο ειναι να σκεφτεσαι ετσι, αλλα μαλλον πρεπει να ρθεις μια βολτα απο δω να δεις τι γινεται... Σιγουρα υπαρχουν γυναικες που δεν αξιζουν να ειναι στο στρατο αλλα το ιδιο ισχυει κ για τους αντρες... Κ οποιος αμφιβαλει τον παω κ μια κοντρα...
Τςςςςςςςςςςςςςςςς

...
Άβαταρ μέλους
evi85
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 464
Εγγραφή: Δευ Αύγ 30, 2010 5:33 pm
Τοποθεσία: νηπιαγωγός
Επικοινωνία:

Γυναίκα Επαγγελματίας Οπλίτης

Δημοσίευση από evi85 »

katerina έγραψε:Ειμαι κοριτσι κ θελω ν παω εποπ... Ειναι καλα; Οποιος κσερει κατι παραπανς ας Με ενημερωσει...

εξαρτάται τι όπλο-σώμα θα είσαι και κυρίως τι ειδικότητα θα έχεις..
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης