ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Εκπαίδευση, μισθοί, βαθμολογική εξέλιξη, μέριμνα για το προσωπικό
Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
ηλεκτρα15
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Σεπ 02, 2013 8:31 pm
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από ηλεκτρα15 »

Παναγιώτης έγραψε:Καλησπέρα, είμαι ο Παναγιώτης, είμαι 18 και είμαι από Θεσσαλονίκη. Σε ένα χρόνο θα προσπαθήσω και εγώ να μπω στα Ο. Υ. Κ μέσα από την Σ. Μ. Υ και θα ήθελα κάποιο πρόγραμμα ή συμβουλές πάνω σε διατροφή και γυμναστική ώστε να τα καταφέρω! Έχω ήδη ξεκινήσει τις προσπάθειες απλά δεν ξέρω αν είναι αρκετές !


αν θες κανε λογαριασμο και στειλε μου π. Μ. Να σου πω προγραμματα αθλησης και διατροφης. Απο εδω θα ξημερωσουμε.
and so will the world end,I think,a victim of love rather than hate.For love's ever been the more destructive weapon
Γιωργος

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Γιωργος »

Ηλεκτρα σε ευχαριστουμε για την καλη προθεση αλλα εδω τα πραγματα ειναι πολυ σοβαρα και στο θεμα δεν χωραει ο χαβαλες! Η ΜΥΚ δεν ειναι ΤΕΦΑΑ να παρουμε ενα προγραμματακι εκγυμνασης η διατροφης και τελος! Απαιτει προετοιμασια χρονων, θεληση, τσαγανο, αρχιδια και πανω απ'ολα ΤΥΧΗ για να μην υπαρξει τραυματισμος οπου πολλοι κοβονται οπως και στη διαβολοβδομαδα. Σκεφτειτε το πολυ σοβαρα πριν μπειτε στην διαδικασια. Φιλικα ενας κομμενος Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από aris 1943 »

Παναγιώτης έγραψε:Καλησπέρα, είμαι ο Παναγιώτης, είμαι 18 και είμαι από Θεσσαλονίκη. Σε ένα χρόνο θα προσπαθήσω και εγώ να μπω στα Ο. Υ. Κ μέσα από την Σ. Μ. Υ και θα ήθελα κάποιο πρόγραμμα ή συμβουλές πάνω σε διατροφή και γυμναστική ώστε να τα καταφέρω! Έχω ήδη ξεκινήσει τις προσπάθειες απλά δεν ξέρω αν είναι αρκετές !
Καταρχην πανω απο ολα χρειαζεται ΨΥΧΗ εχω φιλους που δεν καναν καμια τρελη γυμναστικη και ειναι απο τους καλυτερους ουκαδες σημερα και που αλλοι βγαζαν 25 χιλιομετρα σερι τρεξιμο και κοπηκαν! Πανω απο ολα ψυχη! Τωρα απο κει και περα ξεκινα τρεξιμο οσο μπορεις καμψεις ελξεις κλπ και αυξανε σταδιακα οσο μπορεις εχω πολλα προγραμματα να σου δωσω αλλα το θεμα ειναι εσυ σε τι επιπεδο εισαι δεν κανουν ολα τα προγραμματα για ολους! Αυτα και καλη επυτιχια
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
Άβαταρ μέλους
ηλεκτρα15
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 145
Εγγραφή: Δευ Σεπ 02, 2013 8:31 pm
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από ηλεκτρα15 »

Χαχαχαχα... Ναι. Ξερεις. Υπαρχουν ειδων και ειδων ''προγραμματακια''. Γι αυτο του ειπα να κανει προφιλ και να μου στειλει πμ. Και μια που ειναι θεσσαλονικη μπορω να του κανω και προσωπικες προπονησεις και να τον ελεγχω πιο καλα. Σε ενα χρονο μπορεις να κανεις απιστευτα πραγματα. Και ο παραγοντας τυχη δεν παιζει κανεναν ρολο στον τραυματισμο αλλα αυτο πεφτει στον παραγοντα προπονητη. Τεσπα. Το παιδι ρωτησε. Απαντησα αν θελει το κανει και τα λεμε επι προσωπικου επιπεδου και δεν θα κατσω να ασχοληθω με τιποτα αλλο.

απο εκει και περα οπως λεει ο προλαλησας θελει ψυχη για να κατσεις να αφιερωθεις οχι μονο στο να μπεις ουκ αλλα και σε πολλα αλλα πραγματα.
and so will the world end,I think,a victim of love rather than hate.For love's ever been the more destructive weapon
Παναγιώτης

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Παναγιώτης »

Πατώντας αποστολή μηνύματος μου βγάζει ότι δεν έχω τα απαραίτητα δικαιώματα. Όσο αναφορά το επίπεδό μου, δεν έχω κανένα πρόβλημα από άποψη τρεξίματος, πήγαινα κολυμβητήριο ένα χρόνο και έκανα ελεύθερα μόνος μου χωρίς να μου δείξει κάποιος και μπορώ να βγάλω γύρω στις 12-13 έλξεις,50 κάμψεις και πολλούς κοιλιακούς. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον!
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Παναγιώτης έγραψε:Πατώντας αποστολή μηνύματος μου βγάζει ότι δεν έχω τα απαραίτητα δικαιώματα.


Δεν μπορώ να συνδεθώ

Για οποιεσδήποτε απορίες έχεις στον παραπάνω σύνδεσμό που σου παραθέτω. Εδώ βγαίνουμε εκτός θέματος.

Τα τελευταία μηνύματα μεταφέρθηκαν επίσης εκεί.

Fg

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Fg »

D.Y.K η οποιος αλλος γνωριζει , εχω ακουσει οτι οι εκπαιδευτες παιζει να ριξουν και ξυλο η τιποτα ψιλες. Ισχυει αυτο?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από D.Y.K »

Fg έγραψε:D.Y.K η οποιος αλλος γνωριζει, εχω ακουσει οτι οι εκπαιδευτες παιζει να ριξουν και ξυλο η τιποτα ψιλες. Ισχυει αυτο;


Ναι.

Άβαταρ μέλους
aris 1943
Ανθυπολοχαγός
Ανθυπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 305
Εγγραφή: Πέμ Σεπ 18, 2014 1:06 pm
Ενδιαφέροντα: Πολεμικες Τεχνες
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από aris 1943 »

D.Y.K έγραψε:
Fg έγραψε:D.Y.K η οποιος αλλος γνωριζει, εχω ακουσει οτι οι εκπαιδευτες παιζει να ριξουν και ξυλο η τιποτα ψιλες. Ισχυει αυτο;


Ναι.

εδω εγω που εχω βγαλει σχολειο σωματοφυλακη μα ταραξανε στο ξυλο κι οταν λεε γεια ξυλο πολυ ξυλο και δε θα εχει στα ΟΥΚ; Αν και μου τα εχει πει ενας φιλος που αθτη τη στιγμη ειναι μεσα μονιμος
δε με σέβεσαι τότε θα με φοβάσαι
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Nassos »

Είχε γραφτεί ότι σε παλαιότερο σχολείο (δεκαετία 1990) οι εκπαιδευόμενοι στο τέλος πήγαν να σκοτώσουν τους εκπαιδευτές.
Άβαταρ μέλους
Horntaill
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 12, 2014 6:48 pm
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Horntaill »

Πιστεύετε ότι είναι καλό να μάθω και κάποια πολεμική τέχνη πριν πάω; Αν ναι τότε ποια; Ή καλύτερα περισσότερη γυμναστική?
Nassos
Α/ΓΕΣ
Α/ΓΕΣ
Δημοσιεύσεις: 11203
Εγγραφή: Σάβ Νοέμ 12, 2005 1:20 am
Επικοινωνία:

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Nassos »

Περισσότερο γυμναστική, πολεμική τέχνη άς'τη, εκτός και αν θές να μάθεις τα βασικά περί αυτοάμυνας.
Κωστας

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Κωστας »

Καλησπερα Να ρωτησω στα ουκ ποσο τρεξιμο κανουν καθημερινα μιλω για μονο τρεξιμο ποσα χιλιομετρα τρεχουν καθημεριναν ξερει κανεις?
Νικος

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από Νικος »

Μηπως ξερει κανεις τον τροπο κολυμβησης κατα την εκπαιδευση?
ουκ

ΟΥΚ: Εκπαίδευση Υποβρυχίων Καταστροφέων

Δημοσίευση από ουκ »

Παιδια καποιο λινγκ για το προγραμμα γυμναστικης για ταα ουκ;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες