Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ronniemac

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Ronniemac »

Την ιδια μερα που κοπηκε αυτος που ειχε βισμα να περασει αν ηθελε αλλα δεν ειχε βισμα να τοποθετηθει εκει που θελει🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Afirimenos

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Afirimenos »

Arna περασμένος είμαι ήδη! Απλά ρωτάω για το πότε θα ξεκινήσει η σχολή για να ξέρω και πότε θα δηλώσω παραίτηση από την εργασία μου. Εαν γνωρίζω δηλαδή ότι μπαίνουμε σχολή στις π. Χ.18/03/2024 θα δηλώσω παραίτηση όσο το δυνατόν αργότερα μπορώ, καθώς τα οικονομικά με πιέζουν και θέλω μεροκάματα.
Arna

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Arna »

Αfirimenos μετά από αυτά που θα καλέσουν και άλλους επιλαχών περίμενε σε κάνα 10-15 μέρες θα ανοίξει η σχολή οπότε κάνε τν δουλίτσα σου
Emenanaakous

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Emenanaakous »

Ronniemac έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 12:33 pm Και γιατι ρε ***** δεν εβαζε τα βισματα του να τοποθετηθει εκει που θελει και εκανε τον κοπο να παει να κοπει να γινει ρομπα και να φυγει και σα κλαμενο μ***νι; Γιατι εκει ημασταν και τον ειδαμε
Όλα έχουν τον σκοπό τους όσοι ξέρουν πως λειτουργεί ο συγκεκριμένος. Επειδή κι εγώ εκεί ήμουν εκείνη την μερα μια χαρά καυλάντα έκανε με όλους. Ρόμπα γιατί να γίνει, εδω κόπηκε η μισή πυροσβεστική, μόνο αυτός συγκεκριμένα έγινε ρομπα; Ρομπα θα γινοταν αν κοβοταν μονο αυτος, οχι 250 ατομα. Μην γράφετε ότι θέλετε απλά για να μειώσετε έναν άνθρωπο επειδή έχετε κόμπλεξ μαζι του.
Episkeptis

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Ronniemac έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 1:02 pm Την ιδια μερα που κοπηκε αυτος που ειχε βισμα να περασει αν ηθελε αλλα δεν ειχε βισμα να τοποθετηθει εκει που θελει🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Φίλε περιμενετε να δείτε τις τοποθετήσεις και αν παίρνει βύσμα με αυτα που θα δείτε σφυρατε μου. Ότι βύσμα πήρε στα αθλήματα θα πάρει και εκει δυστυχώς για όλους μας θα μας φάει το νησί. Λίγοι θα είναι οι τυχεροί.
Tsolias

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Tsolias »

Ρε παιδιά τι γίνεται; Καλούνται άτομα με 700 μόρια. Χαχαχαχα. Από περιέργια μπήκα να ρωτήσω.

Τι φάση ρε παιδιά; Γίνεται τόσοι πολλοί να κόβονται; Και θέλετε να μου πείτε ότι αν ο άλλος έχει υπουργό, βουλευτή δεν θα τον περάσει σε πκε; Μήπως κόβουν εσκεμένα; Λέω εγώ τώρα.

Προσωπικά δεν με νοιάζει, γιατί δεν τα έκανα καν αλλά πολύ περίεργο ρε παιδιά.
RD2000

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από RD2000 »

Γνωρίζουμε μήπως πως θα κατανεμηθούν οι θέσεις, για επιστημονικό και τεχνικό?
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Arna τι γίνεται ρε φίλε; Δεν βγαίνουν οι αριθμοί που μας λες!
Καλούνται ακόμα 550 άτομα άρα όσοι περάσανε μέχρι στιγμής είναι μέσα;
Θα χαζεψουμε μου φαίνεται
Arna

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Arna »

Επισκέπτη τι σου είπα και δεν βγήκε ;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Είχες πει ότι από τους πρώτους 630 +187 επιλαχοντες είχαμε αποχή και κομμένοι 300 με 320 άτομα που σημαίνει ότι κάλεσαν 550 άτομα για 100-120 θέσεις και από αυτούς όταν ρώτησε ένα παλικάρι πως πήγαν τα αθλήματα την Παρασκευή που έδινε το πρώτο γκρουπ επιλαχοντων και είπες 103/200, την Δευτέρα δεν ξέρω πόσοι ήταν οι επιτυχόντες αλλά την Τρίτη ήταν σίγουρα γύρο στα 50 άτομα. Σήμερα κάλεσε άλλους 500, αυτό δεν σημαίνει ότι δεν καλύφθηκαν οι θέσεις και θέλει κι άλλους;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν θέλω να φανώ επιθετικός απλά είμαι μέσα στους 550 επιλαχοντες και παρότι θέλω πολύ να μπω μου φαίνεται απίθανο να ήταν 120 με 100 οι κενές θέσεις και από τους 550 που κάλεσε να μην συμπληρώθηκαν λόγο της αποχής και αυτών που κόπηκαν
Arna

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Arna »

Αυτούς που κάλεσε τώρα είναι για επιλαχών δλδ αν κάποιος παραιτηθεί πρέπει να υπάρχει λίστα επιλαχόντων η θέσεις έχουν καλυφθεί από τρίτη τώρα γιατί κάλεσε τόσα πολλά άτομο λογικά επειδή αναφέρει η προκήρυξη ότι αν δεν συμπληρωθεί από το επιστημονικό προσωπικό θα πάρουν από το τεχνικό ... Για μένα όποιον έχουν καλέσει να πάει γιατί θα υπάρχουν πολλές παραιτήσεις
stylobate

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από stylobate »

Ισχύουν οι φήμες ότι τα καταστήματα με είδη κιγκαλερίας σε μεγάλη πόλη της Πελοποννήσου έχουν ξεμείνει από μπιντέδες; Ο καζανάκιας δεν μπορεί να χωνέψει ακόμα τη φάπα από τη ζωή και βλέπει στον ύπνο του μονόζυγα, πολυμηχανήματα, τη μπλε στολή και ξεσπάει σε μπιντέδες🤣🤣🤣🤣🤣
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Arna έγραψε: Τετ Μαρ 06, 2024 8:33 pm Αυτούς που κάλεσε τώρα είναι για επιλαχών δλδ αν κάποιος παραιτηθεί πρέπει να υπάρχει λίστα επιλαχόντων η θέσεις έχουν καλυφθεί από τρίτη τώρα γιατί κάλεσε τόσα πολλά άτομο λογικά επειδή αναφέρει η προκήρυξη ότι αν δεν συμπληρωθεί από το επιστημονικό προσωπικό θα πάρουν από το τεχνικό ... Για μένα όποιον έχουν καλέσει να πάει γιατί θα υπάρχουν πολλές παραιτήσεις
Γεια σας η προκηρυξη εποχικων ποτε βγαινει;
Arna

Re: Αποτελέσματα Πυροσβεστικής (2023)

Δημοσίευση από Arna »

Προκήρυξη εποχικών πυροσβεστών το 2025 του χρόνου δλδ σήμερα το δήλωσε ο Τουρνάς
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες