Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βλακειες σου λένε οι γνωστοί σου. Κάποιο σκοπό έχουν σίγουρα. Ίσως να σε αποθαρρύνουν. Αλλά βύσμα με ΑΣΕΠ δεν παίζει
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ΒΙΣΜΑΤΑ δεν υπαρχουν μεσω ΑΣΕΠ. Απλα η διαδικασια μεχρι να φτασεις στην προσληψη ειναι τοσο χρονοβορα και αποτελειται απο πολλα κομματια που μπορει να κοπεις καπου. Ο προσωρινος πινακας απλα σε βαζει στο παιχνιδι και ο οριστικος σου λεει τωρα ξεκιναμε. Μετα τα υγειονομικα/αθληματα/ψυχο/συνεντευξη θα κοπουν παρααααα πολλα ατομα στατιστικα και μονο... Αργοτερα Η Σχολη Δημοσιας διοικησης που θα παμε οσοι παμε για ενα 2 μηνο δεν ειναι τοσο ευκολη και γινονται εξετασεις και εκει, που σημαινει οτι μπορεις να κοπεις και εκει. Μετα στ εκπαιδευση αν και δυσκολα μπορεις και εκει να κοπεις. Γενικα ελα εσυ φυγε εσυ θα κρατησει χρονια μεχρι να βρεθουν ΟΛΟΙ αυτοι ! Υπομονη χρειαζεται
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας παντως. Οντως μαλλον να με αποθαρρυνουν θελουν γιατι λεω οκ αν ειναι να μπουν βυσματα ρε φιλε τζαμπα κοπο κανω και τζαμπα εχω αγωνια. Αν και εγω επεμενα οτι μεσω ΑΣΕΠ δεν παιζει κι αυτοι τα δικα τους για να τα παρατησω. Με καθησυχασατε καπως. Για αυτο ηθελα και αλλες αποψεις. Ευχομαι σε ολους μας παντως καλη επιτυχια!
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από unknown23 »

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας παντως. Οντως μαλλον να με αποθαρρυνουν θελουν γιατι λεω οκ αν ειναι να μπουν βυσματα ρε φιλε τζαμπα κοπο κανω και τζαμπα εχω αγωνια. Αν και εγω επεμενα οτι μεσω ΑΣΕΠ δεν παιζει κι αυτοι τα δικα τους για να τα παρατησω. Με καθησυχασατε καπως. Για αυτο ηθελα και αλλες αποψεις. Ευχομαι σε ολους μας παντως καλη επιτυχια!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλησπέρα σας υπάρχει κάποιο σιτε που μπορούμε να λύσουμε τα τεστ σαν εξάσκηση που έπεσαν στ δικαστική και θα πέσουν και στ δημοτική ; Περισσότερο σαν εξάσκηση, γνωρίζει κάποιος;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ πιστεύω θα καλεσει παρά πολλά άτομα μετά τα πρωτα άτομα που θα καλεστούν σίγουρα. Θα γίνει σφαγή και αυτή είναι η αληθεια. Πάω στάδιο και βλεπω συνομηλίκους μου ίσως κ μικρότερους κ σταματάνε στον πρώτο γύρο, για γυναίκες συγνώμη κορίτσια όχι σε όλες, αλλά το τρέχουν με το ρυθμό που κάνουμε ζέσταμα. Τη σφαίρα, τη ρίχνουν μπροστά τους. Επομένως και κάποια να έχει της Παναγίας τα μάτια από πτυχία θα φύγει στα ΠΚΕ. Όλοι έχουν ελπίδες σε αυτή την προκήρυξη
mrhabuya
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 120
Εγγραφή: Παρ Φεβ 03, 2023 2:31 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από mrhabuya »

Οσοι λετε πως δν παιζει βυσμα στον ΑΣΕΠ, δηλαδη αν καποιος εχει θειο εναν υπουργο ή ακομα καλυτερα εναν παπα και θελει να διοριστει στο δημοσιο μεσω μιας προκηρυξης ΑΣΕΠ, θα του πει δν μπορω να σε διορισω γιατι η διαδικασια γινεται αξιοκρατικα με μοριοδοτηση; Σοβαρευτειτε και δειτε την πραγματικοτητα γιατι μου φαινεται δεν εχετε συνειδητοποιησει που ζουμε και ποιοι μας κυβερνανε
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν γίνεται αυτό που λες κύριε χαμπουγια, άσε τις εξυπνάδες σε κάθε νήμα. Δεν θα σου πουμε αν έχουμε υπουργό φιλο αλλά είναι χιλιο τσεκαρισμένο ότι με ΑΣΕΠ δεν κανείς τιποτα. Οποιος περάσει τα πάντα θα είναι με την αξία του!
Venom94
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 400
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Venom94 »

Σε προκυρηξεις ΑΣΕΠ το μόνο βισμα που μπορεί να μπει αν έχει κάποιος τόσο μεγάλο δόντι είναι σε πκε. Να σώσουν δηλαδη κάνα τέσσερι πέντε δευτερόλεπτα αν κάποιος έχει ξεπεράσει το χρόνο κι αυτό αν δεν γίνονται οι διαδικασίες μόνο υπό την εποπτεία του ΑΣΕΠ. Πράγμα που εδώ δεν θα συμβεί ούτε στα αθλήματα γιατί δυστυχώς για κάποιους θα είναι με τσιπακι όπως φαίνεται. Όποτε όχι... Βισμα σε προκυρηξη τέτοια δεν μπορεί να μπει. Αφήστε τα βισματα λοιπόν και κάντε όλοι καλή προετοιμασία γιατί ο πίνακας θα πιάσει πάτο μετά τα αθλήματα και θα φωνάζουν συνεχώς άτομα. Πρόβλεψη δική μου ότι η προκυρηξη αυτή δεν θα έχει τελειώσει μέχρι το 2026.
Άβαταρ μέλους
jimmygram98
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τρί Οκτ 25, 2022 4:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από jimmygram98 »

Καλησπέρα στην ομάδα! Μια ερώτηση μπορεί να κάνει κάποιος μετάταξή από Δημοτική Αστυνομία στην ΕΛ. ΑΣ. Και αν ναι υπάρχει εξέλιξη (βαθμός) ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων!:D
Πάντα είχα όνειρο την ΕΛ. ΑΣ!(No I 'm not kidding).
Voula

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Voula »

Καλησπέρα σε όλους και καλή επιτυχία! Θα ήθελα να ρωτήσω με πτυχίο ΠΕ, με μεταπτυχιακό MBA, με proficiency, με προϋπηρεσία 10 μήνες σε ΠΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ και με αδερφό ΑΜΕΑ τι ελπίδες έχω; Ποια είναι η γνώμη σας?
panos11

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από panos11 »

Καλησπέρα πως μπορώ να βγάλω τα μορια μ;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι σχέση έχει η ελας με την δημοτική αστυνομία ; Ρε πηγαινετε διαβάστε λίγο πριν ρωτήσετε αυτά που ρωτάτε.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μπουφ ακαταμακατα σουκουτουμπε ….
Από τους 13.000 ΔΕ πάτε ακλαφτοι οι 8.000 μη πω κ παραπάνω
Voula

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2024)

Δημοσίευση από Voula »

Παιδιά γνωρίζετε πότε περίπου δίνουμε τα αθλήματα?
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 37 επισκέπτες