Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Emenanaakous έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 3:58 pm
Giorgosbt έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 1:28 pm Kakol έχουν γίνει ήδη οι προβλεπόμενες διαδικασίες για να έχει άδεια εισόδου ο δικηγόρος μου! Δεν είναι πολίτης που έρχεται να χαζέψει.
Μωρή Αννούλα φέρε και τον Άρειο πάγο. Επιλαχών θα μείνεις. Άκου τι είπε θα τον καταγγείλω λέει. Ουυυυ ρουφιανε γαμημενε. Ποσό καμένοι είστε μερικοί αλήθεια. Αν μπει ο δικηγόρος σου σφύρα μου, στο υπογράφω εγώ και αααααασε ποιος είμαι εγώ! Ασε που δεν θα μπορεί κανένας να απόδειξει τίποτα γιατί δεν θα υπάρχουν κινητά και ρολόγια smart! Εμένα να ακούς ! 😉
Βρε μαλακά νουμπα καραγκιόζη ντροπιάζεις το εθνόσημο ρε!
Θα πας σε φωτιά και δεν θα μπορείς να πάρεις τα πόδια σου γιωτα να τα φυσικά θα πράξει το παλικάρι για ένα δίκαιο αποτέλεσμα και τον κράζεις μωρη νυφίτσα φοβάσαι μην χάσεις την θέση του δημοσίου ***** την μονιμότητα; Έχεις τα μόρια αλλά μάλλον έχεις και τα κιλά! Κουραμπιε βλάκα
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

NikolakisKp έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 4:30 pm Τα αθληματα ειναι αστεια και οποιος ζορισει τον εαυτο του θα τα βγαλει, αλλα αυτον τον πο***τανας γιο που μας δηλωνει οτι ειναι και επισημα ρουφιανος πολυ θα ηθελα να τον πιασω στα χερια μου και ας με κλεισουν και μεσα, αρκει να γ***ησω εναν τετοιο ρουφιανο, ονειρο ζωης το εχω!
Όνειρο ζωής θα σου μείνει και αυτό και η μονιμότητα ρε μαλακά γαμωσπιτε αρχιδι που απειλεις κάποιον επειδή θα είναι δίκαια τα αθλήματα αλλά αυτός είσαι ρε καραγκιόζη για αυτό θα μείνεις όπως είσαι αυτά σου αξίζουν ρε μαλακά!
Και αν θες να μάθεις και εγώ έχω μιλήσει ήδη και είμαστε 10 άτομα ήδη που μας εκπροσωπει δικηγόρος για να μην περάσουν τα αθλήματα αυτοί που δεν το αξίζουν! Και μάντεψε λάβαμε θετική απάντηση από την επιτροπή μαλακά ελπίζω τουλάχιστον να μας δείρεις και τους 10 μην ξευτιλιστεις!
alfa

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από alfa »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:17 pm
NikolakisKp έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 4:30 pm Τα αθληματα ειναι αστεια και οποιος ζορισει τον εαυτο του θα τα βγαλει, αλλα αυτον τον πο***τανας γιο που μας δηλωνει οτι ειναι και επισημα ρουφιανος πολυ θα ηθελα να τον πιασω στα χερια μου και ας με κλεισουν και μεσα, αρκει να γ***ησω εναν τετοιο ρουφιανο, ονειρο ζωης το εχω!
Όνειρο ζωής θα σου μείνει και αυτό και η μονιμότητα ρε μαλακά γαμωσπιτε αρχιδι που απειλεις κάποιον επειδή θα είναι δίκαια τα αθλήματα αλλά αυτός είσαι ρε καραγκιόζη για αυτό θα μείνεις όπως είσαι αυτά σου αξίζουν ρε μαλακά!
Και αν θες να μάθεις και εγώ έχω μιλήσει ήδη και είμαστε 10 άτομα ήδη που μας εκπροσωπει δικηγόρος για να μην περάσουν τα αθλήματα αυτοί που δεν το αξίζουν! Και μάντεψε λάβαμε θετική απάντηση από την επιτροπή μαλακά ελπίζω τουλάχιστον να μας δείρεις και τους 10 μην ξευτιλιστεις!
Σοβαρέψου, από ποια επιτροπή έλαβες θετική απάντηση; Για δείξε την απόφαση της επιτροπής γιατί είπαμε να γελάσουμε με αυτά που λες αλλά εσύ φαίνεται όντως να έχεις πρόβλημα.

Τα αθλήματα θα είναι αξιοκρατικά, πέρασαν οι εποχές που στην Πυροσβεστική έμπαινε ο καθένας από την πίσω πόρτα.

Όσοι δεν το κατανοείτε δικό σας πρόβλημα, επίσης αν δεν έχεις τα απαραίτητα μόρια για να είσαι στους επιτυχόντες είναι δικό σου πρόβλημα μεγάλε, μην ρίχνεις τις ευθύνες σε άλλους.

Την τύχη μας εμείς την καθορίζουμε, για αυτό χαλαρώστε όλοι με τα περί δικηγόρων για περιττά κιλά και για όλα όσα λέτε που σας κάνουν να νιώθετε αδικημένοι και δείτε τι θα κάνετε στη ζωή σας γενικά.

Η ζωή δεν σταματάει σε μια προκήρυξη.
Slokn

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Slokn »

Εγώ προτείνω να ανταλλάξουν στοιχεία οι βαρυμαγκες μεταξύ τους να πάνε να πνιγουν αλλού! Και να συνεχίσουμε όσοι είμαστε νοήμων εδώ! Γιατί πολύ βαρβαταντρες μαζεύτηκαν!
Slokn

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Slokn »

D.Y.K έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:37 pm Δύσκολα είστε...
Δεν κατάλαβα φίλε μου...
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Slokn έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:49 pm
D.Y.K έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:37 pm Δύσκολα είστε...
Δεν κατάλαβα φίλε μου...
θα σου πω εγώ να καταλάβεις... Λόγο που γράφεται κανονικά στα αρχ... Ια σας τους κανόνες του φόρουμ για να μιλάμε πολιτισμένα το κλειδώνει σύντομα... Συνεχίστε λιγο ακόμα λοιπόν κ καταφέρατε αυτο που θέλετε...
Slokn

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Slokn »

Pyr έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:52 pm
Slokn έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:49 pm
D.Y.K έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:37 pm Δύσκολα είστε...
Δεν κατάλαβα φίλε μου...
θα σου πω εγώ να καταλάβεις... Λόγο που γράφεται κανονικά στα αρχ... Ια σας τους κανόνες του φόρουμ για να μιλάμε πολιτισμένα το κλειδώνει σύντομα... Συνεχίστε λιγο ακόμα λοιπόν κ καταφέρατε αυτο που θέλετε...
Συγγνώμη φίλε μου σε εμενα απευθύνεσαι; Έχω βρίσει εγώ;
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Slokn έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 7:00 pm
Pyr έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:52 pm
Slokn έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 6:49 pm

Δεν κατάλαβα φίλε μου...
θα σου πω εγώ να καταλάβεις... Λόγο που γράφεται κανονικά στα αρχ... Ια σας τους κανόνες του φόρουμ για να μιλάμε πολιτισμένα το κλειδώνει σύντομα... Συνεχίστε λιγο ακόμα λοιπόν κ καταφέρατε αυτο που θέλετε...
Συγγνώμη φίλε μου σε εμενα απευθύνεσαι; Έχω βρίσει εγώ;
γενικό σχόλιο είναι προσπάθησα να το αποτρέψω το κλείσιμο αλλα βλέπεις τι γίνεται...
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Όσοι λένε εμάς ρουφιάνους που λέμε για δικηγόρους δεν γνωρίζουν την έννοια της λέξης ρουφιάνος.

Ρουφιάνος δεν είναι όποιος βάζει δικηγόρο για το αδιάβλητο των διαδικασιών για να τηρήθει η νομιμότητα!
Αλλά ο καταδότης, ο προδότης, ο ραδιούργος, ο χαφιές, ο σπιούνος, ο δολοπλόκος, ο συκοφάντης, ο μαστροπός σύμφωνα με τον Μπαμπινιώτη.

Εμείς θέλουμε το νόμιμο και τι ορίζει το φεκ, δεν καταδίδουμε ούτε προδίδουμε κάποιον, αντιθέτως εσείς προδώσατε τον εαυτό σας που δεν γυμνάζεστε και σας φταίνε άλλοι τώρα!

Φιλάκια
Διπλά φιλάκια

Να γράφετε λιγότερα και να τρέχετε περισσότερο
Συμβουλή!
Athinaiossss

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Athinaiossss »

Μας έχεις ζαλίσει σε γράφω ξέρεις άρρωστε ψυχασθενή
Akisbard

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Akisbard »

Καλησπέρα σε όλους, Ακης Μπαρδάκης εδώ. Σήμερα ανακάλυψα αυτό το διαμαντάκι εδώ μέσα 😂 Διαβασα και τις 40 σελίδες και έχω να πω 2 πράγματα:

1: Δεν ισχύει ούτε το 1/10 απ όσα γράφετε
2: Απορώ ποιος σας τα λέει όλα αυτά και τα αναπαράγετε.

Ηρεμήστε, τη Δευτέρα θα βγουν επίσημα τα πάντα. Υπάρχει μεγάλος όγκος ισοβαθμίας στα 2100 μόρια και γίνεται επανέλεγχος λόγο κάποιων πραγμάτων που προέκυψαν ώστε να βγουν όλα σωστά.

Τώρα οι υπόλοιποι που λέτε για δικηγόρους κλπ, απ όσο γνωρίζω πρόσβαση θα έχουν μόνο οι υποψήφιοι και οι εξεταστές αξιωματικοί του ΠΣ. Καμία επιτροπή δεν έχει δωσει έγκριση για δικηγόρους γιατί πολύ απλά δεν έχει οριστεί επιτροπή ακόμα. 🤷🏻?>? Επίσης απαγορεύεται η βιντεοσκόπηση. Προσωπικά παντως και δέκα δικηγόρους να φέρετε ούτε που με νοιάζει. Το αναφέρω για τους δικηγόρους επειδή έχει γίνει χαμός απ ότι βλέπω ότι θα πάμε να πάρουμε την πόλη 😂. Θα δώσουμε αθλήματα και θα περάσουμε όσοι τα καταφέρουμε.

Εν τω μεταξύ γιατί όλοι γράφετε με ψευδώνυμα ; Καινούργια μόδα αυτή; Όλοι έχετε πληροφορίες και λέτε λέτε λέτε κανεις σας όμως δε βγαίνει με το όνομα του παντελονάτα να πει τη γνώμη του. Τέλος πάντων…

Καλη επιτυχία σε όλους τους συναδέλφους, προπονηθείτε να έχετε τη περηφάνια ότι τα καταφέρατε μόνοι σας να μην μπορεί κανένας να σας πει τίποτα! Καλό βράδυ σε όλους!
Beekeeper

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Beekeeper »

Ωραία τα είπες ! Προσωπικα το BEEKEEPER το έβαλα γιατί είμαι μελισσοκόμος-μαστιχοπαραγωγός! Μακαρι να έχεις δίκιο και να δούμε αποτελέσματα την Δευτέρα! Στο διαμαντάκι συμφωνώ ! Ετσι περνάνε τα βράδια μου εμένα!
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Βλέπω θορυβηθήκατε με τους δικηγόρους και τα αθλήματα και ενημερώσατε τον Άκη να σας σώσει...
Ενημερωτικά δεν απαγορεύεται να μπει κάποιος γιατί και στην προηγούμενη μπήκαν συνάδερφοι και γονείς για υποστήριξη χωρίς να διαγωνίζονται...
Και δικηγόρους να μην έχει η φάση που θα έχει! Ο χαμός θα γίνει και απο εμάς άμα περάσουν άτομα που δεν βγάζουν τους χρόνοους που πρέπει!

Κάμερες απαγορεύονται; Χιχιχιχι με ντρόουν θα είμαι απο πάνω... Ότι θέλετε κύριοι για τη νομιμότητα και την αξιοκρατία

Αξιοκρατία κύριοι, ότι ορίζει το φεκ τέλος!

Όσο για το δικηγόρο να δω τη διαταγή που λέει ότι απαγορεύεται...

Άκη ελπίζω να κάνεις 1000αρι στο 4.20, σκάμα στο 3.60 και 3 έλξεις αυτά είναι τα λίγο δύσκολα διαφορετικά οι δικηγόροι θα σε νοιάξουν

Καλές προπονήσεις!
ApostolidisK

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από ApostolidisK »

Α ρε βλακα εποχικε επιλαχων, για παντα επιλαχων θα εισαι αλλα σε ενα χρονο δε θα εισαι ουτε εποχικος, ψαξε για δουλεια ξεφτιλισμενε🤣🤣🤣🤣🤣🤣, θα περασουμε ολοι τα αθληματα γιατι ειναι πανευκολα και ολοι προετοιμαζονται κ εσυ θα πας στη μανα σου κλαιγοντας κ ελα και με ελικοπτερο οχι με drone 😂😂😂😂
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Antonis277 και 5 επισκέπτες