Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
purosvestis
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 164
Εγγραφή: Τρί Ιουν 27, 2023 11:06 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από purosvestis »

epoxikosepilaxon έγραψε: Παρ Ιαν 19, 2024 9:33 am Οπότε καλά λέω είσαι ανόητος.
Ξαναλέω δεν είπα να κοπούν για να μπώ ανόητε!
Είπα όποιος δεν κριθεί ικανός στις ΠΚΕ να μη περάσει βυσματικά!
Αρα να γίνουν τα αθλήματα όπως ορίζει το φεκ!
Μην αλλάζεις τα λόγια μου για δημιουργία εντυπώσεων
Άμα το έχουν όλοι θα χαρώ πολύ να ξέρεις!
Βέβαια στη προηγούμενη εμοδε είδαμε διάφορα με τα αθλήματα, αυτά λέω να μη ξανα δούμε
Και του χρόνου παρα χρόνου θα μπω και εγώ δεν βιάζομαι...
Στη σειρά μου είμαι

Και όποιος κοπεί θα ξανα δώσει μαζί μου στην επόμενη αφού προπονηθεί.
Αν είναι 34-35 ας είχε προνοήσει δεν φταίω εγώ!
Ωραία κοίτα την καμπούρα σου και μην σε νοιάζει ποιος θα μπει και με ποιον τρόπο και αν δοθεί και εύνοια σε κάποιους ας δοθεί εσύ δεν είσαι αυτός που θα το κρίνει είναι χρόνια μέσα κάποιοι δεν θα αποδείξουν σε έσενα όταν έχουν θυσιάσει και τις οικογένειες τους ακόμα και τα παιδιά για να μπορούν να έχουν μια δουλειά έστω και μακριά. Εσύ κοίτα τον εαυτό σου…
Kwstasan

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Kwstasan »

Τα ορια τηρουνται κανονικα εποχικε επιλαχων, μη εχεις παραισθησεις, επιλαχον ημουν στην προηγουμενη και κοπηκα στις ελξεις, τωρα πιστευω ειμαι μεσα, καλη επιτυχια σε ολους
Prk
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Παρ Δεκ 15, 2023 5:59 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Prk »

KWstasan κόπηκες γιατί δεν μπορούσες να κανείς η επειδή δεν τις έβγαλες σωστά ;
Kwstasan

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Kwstasan »

Δε μπορεσα να κανω ουτε μια φιλε, παρολο που δεν ειχα κιλα δεν ειχα κανει ποτε ελξεις στη ζωη μου
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Έγινε μάγκες άρα δεν υπάρχει κανένας εμοδήτης 130 κιλα+ υπέρβαρος που ΔΜΣ και μεζούρα πάνε περίπατο... ; Μας πείσατε... Ουτε έτρεξε μαζί του ένας υψηλόβαθμος... Μας ξάνα πείσατε... Οκ

Φιλαράκι έκοψαν τους πρώτους άτυχους μέχρι να πέσουν τα τηλ... Δυστυχως ήσουν στους πρώτους...

Ξέρω άτομα που πέρασαν και δεν έκανα ούτε 1 έλξη και το 1000αρι το έκαναν σε 5+ λεπτα.

Δικαίωμα μου είναι να κρίνω ότι θέλω και να έχω την άποψη μου δεν θα σε ρωτήσω και δεν λέω κάτι κακό, αλλά να τηρηθούν τα γεγραμμένα του φεκ

Φιλάκια και καλές προπονήσεις!
Giannakisvolunteer

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Giannakisvolunteer »

Αδερφε εποχικε επιλαχων επειδη διαβασα ολο το φορουμ, με ολο το σεβασμο χρειαζεσαι ψυχολογικη υποστηρηξη απο καποιον επαγγελματια! Ολοι σου λενε οτι θελουν να τηρηθουν τα ορια και εσυ μεσα σου βραζεις θες οπωσδηποτε να κοπει κοσμος για να μπεις εσυ, φιλε σε βλεπω να μπαινεις ποτε γιατι εισαι κακος ανθρωπος και υπαρχει Θεος, εγω εθελοντης ειμαι δεν εχω πολλα μορια θα ειμαι απ τους τελευταιους επιλαχοντες αν ειμαι αλλα σε καμια περιπτωση δε παρακαλαω να μη τα καταφερουν παιδια που εχουν αφησει τα κοκαλακια τους στα βουνα για να μπω εγω, θα μπω οταν ερθει η σειρα μου, καλη επιτυχια σε ολους
Mariostt

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Mariostt »

Ο διαχειρηστης πρεπει να ψαξει την ip του εποχικου επιλαχον να βρει ποιος ειναι να τον παμε ολοι μαζι κατηγορουμενο για παραπληροφηρηση κοινου και συκοφαντικη δισφημηση του Πυροσβεστικου σωματος, μιας και ειπε οτι η επιτροπη του εδωσε το Οκ να μπει μεσα με δικηγορο και με drone, αυτοι οι ανθρωποι ειναι επικινδυνο να υπαρχουν στο πυροσβεστικο σωμα εστω και σαν εποχικοι
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Τα λέμε όταν βγουν τα αποτελέσματα και αν.

Το παρόν νήμα κλειδώνεται.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Antonis277 και 63 επισκέπτες