Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Pyr
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1031
Εγγραφή: Τρί Φεβ 18, 2020 11:01 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Pyr »

Ρε μάγκες ο διαχειριστής ειναι έτοιμος να το κλείσει εδώ συγκεκριμένα που λεμε καμια κουβέντα, μήπως θέλετε να απομονώσουμε και να μην απαντάμε σε αυτους που θέλουν φασαρία; Για να συνεχίσουμε να λέμε κατι σχετικό με την προκήρυξη... Επίσης θέλω να πω οποιος διαφωνεί με κάποια βλακεία αντικειμενική κάποιου δε χρειάζεται να τον βρίζει... Ηρεμήστε λιγο να εχουμε να λέμε καμια κουβέντα εδω μεταξύ μας και ότι κερδίσουμε απο αυτή, τουλάχιστον τα σοβαρά άτομα, τώρα για τα τρολάκια τι να πω ηρεμήστε ρε μη κάνετε ετσι... Αντε και συνεχίζεται να βρίζεται κ το κλείνουν τι θα καταλάβετε; Οτι κάνατε κατι το σπουδαίο πίσω απο ενα πληκτρολόγιο; Ε και; Όσοι εχουμε παραμείνει τουλάχιστον σε ενα βαθμό σοβαροί ας μη τους απαντάμε... Προχωράμε...
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Pyr έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 4:52 pm Ρε μάγκες ο διαχειριστής ειναι έτοιμος να το κλείσει εδώ συγκεκριμένα που λεμε καμια κουβέντα, μήπως θέλετε να απομονώσουμε και να μην απαντάμε σε αυτους που θέλουν φασαρία; Για να συνεχίσουμε να λέμε κατι σχετικό με την προκήρυξη... Επίσης θέλω να πω οποιος διαφωνεί με κάποια βλακεία αντικειμενική κάποιου δε χρειάζεται να τον βρίζει... Ηρεμήστε λιγο να εχουμε να λέμε καμια κουβέντα εδω μεταξύ μας και ότι κερδίσουμε απο αυτή, τουλάχιστον τα σοβαρά άτομα, τώρα για τα τρολάκια τι να πω ηρεμήστε ρε μη κάνετε ετσι... Αντε και συνεχίζεται να βρίζεται κ το κλείνουν τι θα καταλάβετε; Οτι κάνατε κατι το σπουδαίο πίσω απο ενα πληκτρολόγιο; Ε και; Όσοι εχουμε παραμείνει τουλάχιστον σε ενα βαθμό σοβαροί ας μη τους απαντάμε... Προχωράμε...
👏👏👏👏
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

Εγώ είμαι από τους πρώτους επιλαχόντες όπως φαίνεται
Στα αθλήματα θα είμαι με φίλο δικηγόρο και τεφαατζή
Αυτό θα το κάνουν και άλλοι επιλαχόντες που ξέρω

Φέτος τα αθλήματα θα γίνουν όπως τα ορίζει το φεκ!

Καλή επιτυχία σε όλους!

Όποιος βρίζει δείχνει το ποιόν του
Έλα πιάσε μας στα χέρια σου να δούμε τι θα καταλάβεις. Όνειρο ζωής λέει... Εγωπαθές άτομο. Πρόσεχε τι λες δημόσια γιατι είναι μηνύσιμα. Μόλις μας απείλησες!

Ρουφιάνοι δεν είμαστε εμείς που ζητάμε αξιοκρατία και να γίνουν αυτά που ορίζει το φεκ, άλλα εσείς που θέλετε να είστε βολεμένοι με αβαβά τα αθλήματα...

Αλήθεια τι φοβόσαστε και δεν θέλετε να γίνουν τα αθλήματα όπως ορίζει το φεκ; Μήπως δεν το έχετε; Σιγά τα αθλήματα γελία είναι αρκεί να γυμνάζεστε λίγο στη ζωή σας!

Όσοι φοβάστε τα αθλήματα είχατε 5 και 4 και 3 χρόνια να γυμναστείτε...
Και όσοι το πάτε επικοινωνιακά και καλά στο ρουφιανιλίκι για να απειλήσετε να θυμάστε το ίδιο φεκ έκοψε συναδέρφους μας για την ηλικία... Με τον ίδιο τρόπο το ίδιο φεκ θα κόψει και τους μη ικανούς στα αθλήματα και στα υγειονομικά! Αλλιώς πέραν των ευνόητων λόγων θα είναι και αδικία απέναντι στους 1000 συναδέρφους που δεν μπορούσαν να κάνουν τα χαρτία τους.

Αυτά ορίζει το φεκ και αυτά θα γίνουν!

Έχουμε φτάσει να κυνηγάμε τη νομιμότητα τα προβλεπόμενα και αυτα που λέει ενα φεκ λόγω των βισμάτων και των βολεμένων!
Και εσείς που δεν το έχετε στα αθλήματα για δασοκομάντος να λέτε εμάς που θέλουμε τη νομιμότητα ρουφιάνους και ότι θα μας δείρετε...

Ντροπή σας!
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγώ θέλω να σχολιάσω κάτι τύπους που απειλούν το παιδί που είπε να φέρει δικηγόρο στα αθλήματα! Που κατά την άποψή μου μακάρι οποίος μπορεί να φέρει για να κυλήσει η διαδικασία όσο πιο αξιοκρατικά γίνεται! Εγώ ας πούμε που κάθε μέρα πάω τρένο στις προπονήσεις και έχω επιδόσεις που και οι 620 μαζί δεν πρόκειται να πιάσουν γιατί να την φάω από έναν γιωτα που δεν κουνήθηκε να κάνει τίποτα και θα βάλει το κωλοβυσμα του για να μπει; Και θα ρωτήσω εγώ αυτός εδώ δεν είναι να τον σπάσεις στο ξύλο; Ο άλλος που θα φέρει δικηγόρο είναι ρουφιάνος; Για σοβαρευτείτε μερικοί εδώ μέσα και κουνήστε τα χέρια σας να πετύχετε κάτι και αφήστε τις πουστιες!
epoxikosepilaxon

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από epoxikosepilaxon »

ΜΠΡΑΒΟ ΦΙΛΕ!
Υπάρχει ελπίδα τελικά
Beekeeper

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Beekeeper »

Ρε παιδιά αυτό δεν είπα και εγώ πριν; Γιατί δίνετε έκταση στο θέμα χωρίς λόγο; Πάμε παρακάτω
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 5:18 pm Εγώ θέλω να σχολιάσω κάτι τύπους που απειλούν το παιδί που είπε να φέρει δικηγόρο στα αθλήματα! Που κατά την άποψή μου μακάρι οποίος μπορεί να φέρει για να κυλήσει η διαδικασία όσο πιο αξιοκρατικά γίνεται! Εγώ ας πούμε που κάθε μέρα πάω τρένο στις προπονήσεις και έχω επιδόσεις που και οι 620 μαζί δεν πρόκειται να πιάσουν γιατί να την φάω από έναν γιωτα που δεν κουνήθηκε να κάνει τίποτα και θα βάλει το κωλοβυσμα του για να μπει; Και θα ρωτήσω εγώ αυτός εδώ δεν είναι να τον σπάσεις στο ξύλο; Ο άλλος που θα φέρει δικηγόρο είναι ρουφιάνος; Για σοβαρευτείτε μερικοί εδώ μέσα και κουνήστε τα χέρια σας να πετύχετε κάτι και αφήστε τις πουστιες!

Κατουρα και λιγο…
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Παιδιά αν μέχρι την 653 θέση έχει 2100 μόρια, εμείς με 1900 πιστεύετε θα είμαστε 700-750; Η είμαι υπερβολικά αισιόδοξος?
Beekeeper

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Beekeeper »

Προσωπική άποψη οριακά επιλαχών πιστεύω!
Επισκέπτης

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

KYNHGOS έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 5:33 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 5:18 pm Εγώ θέλω να σχολιάσω κάτι τύπους που απειλούν το παιδί που είπε να φέρει δικηγόρο στα αθλήματα! Που κατά την άποψή μου μακάρι οποίος μπορεί να φέρει για να κυλήσει η διαδικασία όσο πιο αξιοκρατικά γίνεται! Εγώ ας πούμε που κάθε μέρα πάω τρένο στις προπονήσεις και έχω επιδόσεις που και οι 620 μαζί δεν πρόκειται να πιάσουν γιατί να την φάω από έναν γιωτα που δεν κουνήθηκε να κάνει τίποτα και θα βάλει το κωλοβυσμα του για να μπει; Και θα ρωτήσω εγώ αυτός εδώ δεν είναι να τον σπάσεις στο ξύλο; Ο άλλος που θα φέρει δικηγόρο είναι ρουφιάνος; Για σοβαρευτείτε μερικοί εδώ μέσα και κουνήστε τα χέρια σας να πετύχετε κάτι και αφήστε τις πουστιες!

Κατουρα και λιγο…

Κυνηγε έλα αθλήματα και θα με κυνηγάς να με πιάσει! Εγώ ξέρω τι λέω και ποιος είμαι! Είμαι σε άλλο επίπεδο μεγάλε άστο! Οπότε αυτά τα κατουρα λίγο αλλού το κατάλαβες?
Άβαταρ μέλους
KYNHGOS
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 584
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 27, 2011 1:30 am
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από KYNHGOS »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 5:43 pm
KYNHGOS έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 5:33 pm
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Ιαν 18, 2024 5:18 pm Εγώ θέλω να σχολιάσω κάτι τύπους που απειλούν το παιδί που είπε να φέρει δικηγόρο στα αθλήματα! Που κατά την άποψή μου μακάρι οποίος μπορεί να φέρει για να κυλήσει η διαδικασία όσο πιο αξιοκρατικά γίνεται! Εγώ ας πούμε που κάθε μέρα πάω τρένο στις προπονήσεις και έχω επιδόσεις που και οι 620 μαζί δεν πρόκειται να πιάσουν γιατί να την φάω από έναν γιωτα που δεν κουνήθηκε να κάνει τίποτα και θα βάλει το κωλοβυσμα του για να μπει; Και θα ρωτήσω εγώ αυτός εδώ δεν είναι να τον σπάσεις στο ξύλο; Ο άλλος που θα φέρει δικηγόρο είναι ρουφιάνος; Για σοβαρευτείτε μερικοί εδώ μέσα και κουνήστε τα χέρια σας να πετύχετε κάτι και αφήστε τις πουστιες!

Κατουρα και λιγο…

Κυνηγε έλα αθλήματα και θα με κυνηγάς να με πιάσει! Εγώ ξέρω τι λέω και ποιος είμαι! Είμαι σε άλλο επίπεδο μεγάλε άστο! Οπότε αυτά τα κατουρα λίγο αλλού το κατάλαβες;
Μαλιστα το καταλαβα.
:lol:
Athinaioss

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Athinaioss »

Κυνηγέ χαλάρωσε αδερφέ χαλάρωσε θα σου δώσουμε το χρυσό εσένα
Athinaiosss

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από Athinaiosss »

Χαλάρωσε αδερφέ χαλάρωσε θα σου δώσουμε το χρυσό εσένα
NikolakisKp

Re: Πόσα μόρια συγκεντρώνουμε για την προκήρυξη της Πυροσβεστικής (ΕΜΟΔΕ - 2023)

Δημοσίευση από NikolakisKp »

Ναι να γινουν ολα αξιοκρατικα συμφωνω σε αυτο αλλα «τη ρουφιανια πολλοι αγαπησαν τον ρουφιανο ουδεις»
ο τροπος που τοποθετηθηκες εδειξες οτι εισαι ρουφιανος παρολο που ολοι ξερουμε οτι αυτα που λες περι δικηγορων δε γινουνται ουτε σε εργα και σε συμβουλευω να μη σε εντοπισουν οι συναδελφοι σου ποιος εισαι γιατι θα παραιτηθεις γρηγορα απ την πυροσβεστικη και να καταφερεις να περασεις! Καλη συνεχεια και καλη επιτυχια σε ολους!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες