Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 10:59 am Στο απυρόβλητο είναι η επιτροπή απλά τι να πουμε εδώ. Άντε να δικαιωθείς για το ύψος μόνο από τον γνωστό δικηγορο. Παιδιά δυστυχώς τα λέει για το τατουάζ μη κάνετε ανάλυση για την κάθε λέξη στην προκήρυξη. Δεν θέλουν τατουάζ σε εμφανές σημείο και το κλείνουν εκεί. Τα μπλα μπλα τα αλλα δεν σημαίνουν τιποτα.
εδω ρε φιλε λενε οτι αν τραυματιστείς εχεις ευκαιρία μονο αν βρισκεσαι στο πρωτο γκρουπ ωστε να συμμετάσχεις στο δεύτερο μετα. Οσοι κανανε αθλήματα τ Τριτη πχ και τραυματίστηκαν τελειωσε πηγανε σπιτια τους. Ενω οσοι τραυματίστηκαν Δευτερα τους φερανε την Τριτη. Το ιδιο εγινε και στα υγειονομικα. Οσοι θελανε επανεξεταση τους φερανε με το 2ο γκρουπ.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 11:04 am
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 10:59 am Στο απυρόβλητο είναι η επιτροπή απλά τι να πουμε εδώ. Άντε να δικαιωθείς για το ύψος μόνο από τον γνωστό δικηγορο. Παιδιά δυστυχώς τα λέει για το τατουάζ μη κάνετε ανάλυση για την κάθε λέξη στην προκήρυξη. Δεν θέλουν τατουάζ σε εμφανές σημείο και το κλείνουν εκεί. Τα μπλα μπλα τα αλλα δεν σημαίνουν τιποτα.
εδω ρε φιλε λενε οτι αν τραυματιστείς εχεις ευκαιρία μονο αν βρισκεσαι στο πρωτο γκρουπ ωστε να συμμετάσχεις στο δεύτερο μετα. Οσοι κανανε αθλήματα τ Τριτη πχ και τραυματίστηκαν τελειωσε πηγανε σπιτια τους. Ενω οσοι τραυματίστηκαν Δευτερα τους φερανε την Τριτη. Το ιδιο εγινε και στα υγειονομικα. Οσοι θελανε επανεξεταση τους φερανε με το 2ο γκρουπ.
Ρε φιλε, καταρχας ς'ευχαριστουμε που μας ανοιγεις τα ματια, λογικα εχεις ξεμπερδεψει, εισαι ΤΕ. Μηπως εχεις ακουσει κατι και για εμας τους ΔΕ; Περιμενουμε σαν μαλακες και ουτε μια ανακοινωση. Εν τω μεταξυ καλουμε στο υπουργειο και δεν ξερουν τιποτα, κλασσικα.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 11:07 am
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 11:04 am
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 10:59 am Στο απυρόβλητο είναι η επιτροπή απλά τι να πουμε εδώ. Άντε να δικαιωθείς για το ύψος μόνο από τον γνωστό δικηγορο. Παιδιά δυστυχώς τα λέει για το τατουάζ μη κάνετε ανάλυση για την κάθε λέξη στην προκήρυξη. Δεν θέλουν τατουάζ σε εμφανές σημείο και το κλείνουν εκεί. Τα μπλα μπλα τα αλλα δεν σημαίνουν τιποτα.
εδω ρε φιλε λενε οτι αν τραυματιστείς εχεις ευκαιρία μονο αν βρισκεσαι στο πρωτο γκρουπ ωστε να συμμετάσχεις στο δεύτερο μετα. Οσοι κανανε αθλήματα τ Τριτη πχ και τραυματίστηκαν τελειωσε πηγανε σπιτια τους. Ενω οσοι τραυματίστηκαν Δευτερα τους φερανε την Τριτη. Το ιδιο εγινε και στα υγειονομικα. Οσοι θελανε επανεξεταση τους φερανε με το 2ο γκρουπ.
Ρε φιλε, καταρχας ς'ευχαριστουμε που μας ανοιγεις τα ματια, λογικα εχεις ξεμπερδεψει, εισαι ΤΕ. Μηπως εχεις ακουσει κατι και για εμας τους ΔΕ; Περιμενουμε σαν μαλακες και ουτε μια ανακοινωση. Εν τω μεταξυ καλουμε στο υπουργειο και δεν ξερουν τιποτα, κλασσικα.
Σε κουβεντες της πλακας μεταξυ εμας ΤΕ και της επιτροπης και αστυνομικους τα παιδια μας ειπανε οτι εχουμε μελλον ακομα. Απ οτι καταλαβα ΠΕ και ΞΑΝΑ ΤΕ (που τους καλεσαν ξανα γιατι δεν βγηκανε τα νουμερα) θα γινουν μαζι. Σε ξεχωριστα γκρουπ.! Και μετα θα παρετε εσεις σειρα ΔΕ. Εμεις σαν ΤΕ τελειωσαμε και δεν εχουμε ΚΑΝ αποτελεσματα σκεψου γιατι πρεπει να περιμενουμε επειδη κοπηκαν παραααααα πολλοι ... Να ξαν γινει η διαδικασια απο τ αρχη με τους νεους ΤΕ και μετα να βγει πινακας... Εγινε και το μπαχαλο στ ψυχοτεχνικα που καποιοι φωναζαν επιτυχων και καποιοι δεν ξερανε και γενικα δεν πηγε καλα η φαση. Ενα παιδι πηρε τηλ να ρωτησει αν περασε και του απαντησαν στ προκυριξη το γραφει ξεκαθαρα αν κοπεις στα ψυχο τι γινετε... Και πως το μαθαινεις. Τεσπα ΥΠΟΜΟΝΗ ΜΑΓΚΕΣ
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Οκ φιλε, να εισαι καλα και συγχαρητηρια. Αναμονη και υπομονη.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 10:59 am Στο απυρόβλητο είναι η επιτροπή απλά τι να πουμε εδώ. Άντε να δικαιωθείς για το ύψος μόνο από τον γνωστό δικηγορο. Παιδιά δυστυχώς τα λέει για το τατουάζ μη κάνετε ανάλυση για την κάθε λέξη στην προκήρυξη. Δεν θέλουν τατουάζ σε εμφανές σημείο και το κλείνουν εκεί. Τα μπλα μπλα τα αλλα δεν σημαίνουν τιποτα.
Αν διάβασες στην προκήρυξη ότι δεν θέλουν τατουάζ και το κλείνει εκεί, τότε ή δεν ξέρεις Ελληνικά ή έχεις πρόβλημα ανάγνωσης φίλε! Τα δικά σου μπλα μπλα βασικά δεν σημαίνουν απολύτως τίποτα, όλα τα προβλέπει η προκήρυξη και αυτοί που έβαλαν τους όρους της διαδικασίας... Η επιτροπή δεν είναι η αρμόδια για να "διαλέξει" τι της κάνει από όσα αναφέρει η προκήρυξη και τι όχι. Απλά τηρεί όσα γράφει! Και όταν δεν το κάνει παρανομεί και η συνέχεια είναι λίγο πολύ γνωστή...
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τελικά στα ψυχοτεχνικα όταν τελειώνεις την συνέντευξη σου λένε περάσατε εσείς γεια σας κ μπαινει το επόμενο γκρουπ ή απολυτως τιποτα ;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κανένα πρόβλημα ανάγνωσης δεν έχω φίλε έχω άπταιστα παραδείγματα που δεν μπορώ εδώ να αναφέρω στο αν κάνει η όχι η επιτροπή ότι θέλει. Εύχομαι όποιον έκοψαν για τατουάζ να δικαιωθεί κ το κλείνω εδώ.
Saita23

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Saita23 »

Ρε παιδια τελικα οταν τελειωναν τα ψυχοτεχνικα, αν ειχες κοπει στο ελεγαν ή οχι; Επρεπε να ρωτησεις απο μονος σου;
Σε αλλες προκηρυξεις κολλανε τα αποτελεσματα εξω στη σχολη αξιωματικων!
Στην 9κ κολλησαν χαρτι με τους αριθμους μητρωου με τα αποτελεσματα!
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 12:03 pm Τελικά στα ψυχοτεχνικα όταν τελειώνεις την συνέντευξη σου λένε περάσατε εσείς γεια σας κ μπαινει το επόμενο γκρουπ ή απολυτως τιποτα ;
δεν υπαρχει κανενα γκρουπ. Ο καθενας μπαινει μονος του μεσα
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Saita23 έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 12:08 pm Ρε παιδια τελικα οταν τελειωναν τα ψυχοτεχνικα, αν ειχες κοπει στο ελεγαν ή οχι; Επρεπε να ρωτησεις απο μονος σου;
Σε αλλες προκηρυξεις κολλανε τα αποτελεσματα εξω στη σχολη αξιωματικων!
Στην 9κ κολλησαν χαρτι με τους αριθμους μητρωου με τα αποτελεσματα!
παιδια εγω ρωτησα και μου ειπανε. Αλλοι οχι.! Οποτε δεν γνωριζουμε την διαδικασια. Μονο αν καποιος που κοπηκε και του το ειπανε μπορει να μας διαφωτισει.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 1:31 pm
Saita23 έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 12:08 pm Ρε παιδια τελικα οταν τελειωναν τα ψυχοτεχνικα, αν ειχες κοπει στο ελεγαν ή οχι; Επρεπε να ρωτησεις απο μονος σου;
Σε αλλες προκηρυξεις κολλανε τα αποτελεσματα εξω στη σχολη αξιωματικων!
Στην 9κ κολλησαν χαρτι με τους αριθμους μητρωου με τα αποτελεσματα!
παιδια εγω ρωτησα και μου ειπανε. Αλλοι οχι.! Οποτε δεν γνωριζουμε την διαδικασια. Μονο αν καποιος που κοπηκε και του το ειπανε μπορει να μας διαφωτισει.
Καλησπέρα φίλε εσύ για να καταλάβω ρώτησες αν πέρασες και σου είπαν πέρασες;
Αν μπορείς να μας πεις λίγο της διαδικασία και τι τέστ έβαλαν και αν ήταν δύσκολα και αν γνωρίζει μήπως θα μπουν και στην κατηγορία ΔΕ;
Σε ευχαριστώ
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 5:37 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 1:31 pm
Saita23 έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 12:08 pm Ρε παιδια τελικα οταν τελειωναν τα ψυχοτεχνικα, αν ειχες κοπει στο ελεγαν ή οχι; Επρεπε να ρωτησεις απο μονος σου;
Σε αλλες προκηρυξεις κολλανε τα αποτελεσματα εξω στη σχολη αξιωματικων!
Στην 9κ κολλησαν χαρτι με τους αριθμους μητρωου με τα αποτελεσματα!
παιδια εγω ρωτησα και μου ειπανε. Αλλοι οχι.! Οποτε δεν γνωριζουμε την διαδικασια. Μονο αν καποιος που κοπηκε και του το ειπανε μπορει να μας διαφωτισει.
Καλησπέρα φίλε εσύ για να καταλάβω ρώτησες αν πέρασες και σου είπαν πέρασες;
Αν μπορείς να μας πεις λίγο της διαδικασία και τι τέστ έβαλαν και αν ήταν δύσκολα και αν γνωρίζει μήπως θα μπουν και στην κατηγορία ΔΕ;
Σε ευχαριστώ
Καλησπέρα, ναι ρώτησα πρώτα ποσό έγραψα στο τεστ και μετά αν πέρασα και μου απάντησαν. Άλλοι δεν ρώτησαν τιποτα. Και οι ΔΕ το περνάμε αυτά τα τεστ και όλοι όσοι θέλουν να μπουν στ Σω άλματα
Ασφαλείας. Μη αγχώνεσαι πρέπει να εισαι υπερβολικά πολύς στοκος για να μη γράψεις κάτι. Άρα σημαίνει ότι δεν αξιζει και να μπεις. Θέλουν κάποιες γνώσεις, όχι εντελώς αγράμματος όπως μπαίναν παλιά.
Takis66

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Takis66 »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Ιαν 31, 2024 10:25 am
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 5:37 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τρί Ιαν 30, 2024 1:31 pm

παιδια εγω ρωτησα και μου ειπανε. Αλλοι οχι.! Οποτε δεν γνωριζουμε την διαδικασια. Μονο αν καποιος που κοπηκε και του το ειπανε μπορει να μας διαφωτισει.
Καλησπέρα φίλε εσύ για να καταλάβω ρώτησες αν πέρασες και σου είπαν πέρασες;
Αν μπορείς να μας πεις λίγο της διαδικασία και τι τέστ έβαλαν και αν ήταν δύσκολα και αν γνωρίζει μήπως θα μπουν και στην κατηγορία ΔΕ;
Σε ευχαριστώ
Καλησπέρα, ναι ρώτησα πρώτα ποσό έγραψα στο τεστ και μετά αν πέρασα και μου απάντησαν. Άλλοι δεν ρώτησαν τιποτα. Και οι ΔΕ το περνάμε αυτά τα τεστ και όλοι όσοι θέλουν να μπουν στ Σω άλματα
Ασφαλείας. Μη αγχώνεσαι πρέπει να εισαι υπερβολικά πολύς στοκος για να μη γράψεις κάτι. Άρα σημαίνει ότι δεν αξιζει και να μπεις. Θέλουν κάποιες γνώσεις, όχι εντελώς αγράμματος όπως μπαίναν παλιά.
Το τεστ έχει συγκεκριμένη βάση που πρέπει να περάσεις για να είσαι επιτυχών;
Αν δε γράψεις καλά εκεί το σώζεις στα προφορικά; Πως το είδες εσύ?
Dioristeos

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Dioristeos »

Το τεστ για τους ΔΕ θα είναι ίδιο με των ΠΕ - ΤΕ;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΔΕ) 2023

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά με όλο το σεβασμό μας τα έχετε κάνει τσουρέκια με αυτό το θέμα. Και εγώ περιμένω ΔΕ είμαι, αλλά έχετε ρωτήσει όλοι από τριακόσιες φορές τα ίδια πράγματα δεν έχει κανένα νόημα το τόσο άγχος. Όταν με το καλό έρθει η ώρα να βγουν αρχικά τα αποτελέσματα τότε ξαναρωτατε. Αν είναι δυνατόν δηλαδή μπαίνουμε να δούμε τίποτα νεότερο και βλέπουμε τις ίδιες ερωτήσεις σε κάθε μήνυμα.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 35 επισκέπτες