Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Η αναμονή μας σκοτώνει
Juspol

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Juspol »

Δυκ έχουμε καμία πληροφορία φίλε για τίποτα νεότερο?
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι θα γίνει ρε παιδιά, κόλλησε το κουμπί της ανανέωσης...
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Juspol έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:32 am Δυκ έχουμε καμία πληροφορία φίλε για τίποτα νεότερο;
Η πληροφορία που έχω είναι ότι ανεβαίνουν σήμερα και οι ΔΕ. Λογικά απογευματινές - βραδινές ώρες όπως και οι ΠΕ - ΤΕ.
Άβαταρ μέλους
svetlana
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 169
Εγγραφή: Τετ Ιούλ 21, 2021 1:12 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από svetlana »

D.Y.K έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 1:00 pm
Juspol έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:32 am Δυκ έχουμε καμία πληροφορία φίλε για τίποτα νεότερο;
Η πληροφορία που έχω είναι ότι ανεβαίνουν σήμερα και οι ΔΕ. Λογικά απογευματινές - βραδινές ώρες όπως και οι ΠΕ - ΤΕ.
Βρυκολακιαστε ελεύθερα🤣
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλημέρα ειμαι στους πίνακες με εμπειρία κατηγορία ΠΕ και μου έχουν μετρήσει 84 μήνες εμπειρία 588 μόρια αλλά ΔΕΝ εχω εμπειρία φύλαξης κτλ κτλ αλλά οικονομικά… Σύμφωνα με τ προκυριξη συνάφεια με τ θέση ήταν :

Α) επίδοση δικογράφων και διαδικαστικών εγγράφω
Β) Εκτέλεση των αποφάσεων των ποικίλων δικαστηρίων
Γ) ευταξία δικαστικών αιθουσών και φύλαξη αιθουσών

Αυτά τα 3 είναι και για ΠΕ ΤΕ ΔΕ.

Γιατί κάποιοι επιμένατε ότι θέλει εμπειρία μόνο φύλαξης;

Σε κάποιες θέσεις ίσως αλλά ΟΧΙ σε όλες.
ManToMan

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από ManToMan »

Απλα δεν διαβαζουν την προκυριξη και μετα αναρωτιουνται γιατι μενουν εκτος. Θα δες σστην ΔΕ τι εχει να γινει που θα ρωτανε γιατι μπηκε ο αλλος με λιγοτερα μορια χωρις να ξερει τι εχει δηλωσει...
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Χειρότερη προκήρυξη δεν έχει υπάρξει ξανά αλλά τι να κάνουμε. Προχειρότητα φουλ! Καφετζής με εμπειρία ; Βέβαια και θα μετρήσει τι θα πίνουμε το πρωί! Χαχαχα ωραίους συναδέλφους θα έχω. Εγώ πάντως είμαι στους 70 ! Καλή τύχη κ στους υπόλοιπους που αξίζει όντως να μπουν. Επίσης είδα πολλές γυναίκες στον πίνακα οι οποίες κ αυτές -κρίμα τα μόρια-θα πάνε άπατες στα αθληματα. Να ετοιμάζονται οι επιλαχόντες.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 2:40 pm Χειρότερη προκήρυξη δεν έχει υπάρξει ξανά αλλά τι να κάνουμε. Προχειρότητα φουλ! Καφετζής με εμπειρία ; Βέβαια και θα μετρήσει τι θα πίνουμε το πρωί! Χαχαχα ωραίους συναδέλφους θα έχω. Εγώ πάντως είμαι στους 70 ! Καλή τύχη κ στους υπόλοιπους που αξίζει όντως να μπουν. Επίσης είδα πολλές γυναίκες στον πίνακα οι οποίες κ αυτές -κρίμα τα μόρια-θα πάνε άπατες στα αθληματα. Να ετοιμάζονται οι επιλαχόντες.
ΞΑΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕ τι είναι συνάφεια και τι ζητανε ομως. Στα γραφει αναλυτικα Α, Β, Γ ο αλλος απο πανω.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 2:40 pm Χειρότερη προκήρυξη δεν έχει υπάρξει ξανά αλλά τι να κάνουμε. Προχειρότητα φουλ! Καφετζής με εμπειρία ; Βέβαια και θα μετρήσει τι θα πίνουμε το πρωί! Χαχαχα ωραίους συναδέλφους θα έχω. Εγώ πάντως είμαι στους 70 ! Καλή τύχη κ στους υπόλοιπους που αξίζει όντως να μπουν. Επίσης είδα πολλές γυναίκες στον πίνακα οι οποίες κ αυτές -κρίμα τα μόρια-θα πάνε άπατες στα αθληματα. Να ετοιμάζονται οι επιλαχόντες.
τι σχεση ο καφετζης με πτυχιουχο Οικονομικων και Λογιστων-Νομικων που επιασαν εμπειρια; Το Α και το Β μια χαρα ειναι στα καθηκοντα τους.
MEP

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από MEP »

Δεν έχω καταλάβει οι ΠΕ Περιβάλλοντος, οι γιατροί και οι Μηχανολόγοι τι ακριβώς θα κάνουν ως πολιτικό προσωπικό στη δικαστική αστυνομία. Εντάξει οι νομικοί, οι οικονομολόγοι, οι διερμηνείς το καταλαβαίνω.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Η απόλυτη σιγή για δε
unknown23
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 06, 2023 9:02 pm
Τοποθεσία: ΤΡΙΚΑΛΑ
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από unknown23 »

Εμεις οι ΔΕ υποφερουμε σιωπηλα.
Makisdimakis2024

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Makisdimakis2024 »

Εγώ έμαθα π πέρασα από ΔΕ κ άλλοι θα έχουν μάθει απλά θα βγει σε λίγες ωρες η λίστα! Είναι όλα έτοιμα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: niasimas και 35 επισκέπτες