Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Τα προσωρινά αποτελέσματα των κατηγοριών ΠΕ - ΤΕ αναρτήθηκαν στην ιστοσελίδα του υπουργείου Δικαιοσύνης.

https://ministryofjustice.gr/?p=13320

ΥΓ: Για την κατηγορία ΔΕ θα ανοιχθεί νέο θέμα ξεχωριστό όταν με το καλό ανακοινωθούν.
FF24
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ Οκτ 14, 2023 11:48 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από FF24 »

Καλή επιτυχία παιδιά! Είμαι ΔΕ εγώ προσωπικά. Θέλω να ρωτήσω και να πουν εδώ εάν τα μη επικυρωμένα ξενόγλωσσα πτυχία που δεν χρειάζονταν μετάφραση έχουν γίνει δεκτά ή όχι! Θα εκτιμήσω να πάρω μια σαφής απάντηση. Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδια, γιατι δεν δειχνει ειδικές κατηγορίες δεν το καταλαβα αυτο, και που ξερω εγω οτι δεν εγινε μαγειρεμα...
Stefar

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Stefar »

Παιδιά έχει γίνει ένα μπάχαλο με τους πίνακες... Για να καταλάβετε... Η κοπέλα μου δεν έστειλε δικαιολογητικά και όμως Τώρα την έχουν στους πίνακες με τα προσωρινά αποτέλεσματα... Επισης, στους πολύτεκνους δεν έχουν βγάλει καν ειδικό excel και στους προσωρινά διοριστέους είναι 3 πολύτεκνοι αντί 4, Γιατί οεο;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εξηγήστε μου παρακαλώ,
στους προσωρινούς πίνακες κατάταξης είναι οι 70 διοριστέοι; Απο κάτω που λέει πίνακας διορισθέντων με εμπειρία τί είναι;
είμαι μέσα σε αυτούς αλλά οχι στους 70, εχω μπερδευτεί.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Για τον προσωρινό Πίνακα κατάταξης πατήστε εδώ
Για τον προσωρινό Πίνακα διορισθέντων με εμπειρία πατήστε εδώ
Για τον προσωρινό Πίνακα διορισθέντων χωρίς εμπειρία πατήστε εδώ

ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 3 αν δεις το ονομα σου ψηλα, καταλαβαινεις οτι διορίστηκες?
Coyote
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 939
Εγγραφή: Σάβ Απρ 10, 2021 2:25 am
Ενδιαφέροντα: ΕΦ
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Coyote »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 12:16 am Για τον προσωρινό Πίνακα κατάταξης πατήστε εδώ
Για τον προσωρινό Πίνακα διορισθέντων με εμπειρία πατήστε εδώ
Για τον προσωρινό Πίνακα διορισθέντων χωρίς εμπειρία πατήστε εδώ

ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 3 αν δεις το ονομα σου ψηλα, καταλαβαινεις οτι διορίστηκες;
Στον πινακα κατάταξης τι θεση εισαι;
πόλεμος πάντων μεν πατήρ εστι, πάντων δε βασιλεύς, και τους μεν θεούς έδειξε τους δε ανθρώπους
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Coyote έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 12:27 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 12:16 am Για τον προσωρινό Πίνακα κατάταξης πατήστε εδώ
Για τον προσωρινό Πίνακα διορισθέντων με εμπειρία πατήστε εδώ
Για τον προσωρινό Πίνακα διορισθέντων χωρίς εμπειρία πατήστε εδώ

ΣΕ ΠΟΙΟ ΑΠΟ ΤΑ 3 αν δεις το ονομα σου ψηλα, καταλαβαινεις οτι διορίστηκες;
Στον πινακα κατάταξης τι θεση εισαι;
Οποίος είναι στο πίνακα κατάταξης αυτος διορίζεται σωστά;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Stefar έγραψε: Τετ Δεκ 06, 2023 11:51 pm Παιδιά έχει γίνει ένα μπάχαλο με τους πίνακες... Για να καταλάβετε... Η κοπέλα μου δεν έστειλε δικαιολογητικά και όμως Τώρα την έχουν στους πίνακες με τα προσωρινά αποτέλεσματα... Επισης, στους πολύτεκνους δεν έχουν βγάλει καν ειδικό excel και στους προσωρινά διοριστέους είναι 3 πολύτεκνοι αντί 4, Γιατί οεο;
Άστα φίλε αυτό ακριβώς έγινε σε ένα κολλητό μου και τώρα δεν ξέρει τι να κάνει; Δεν καλέστηκε καν για δικαιολογητικά αλλά είναι μέσα στον πίνακα των προσωρινών. Τι φάση; Τώρα τι κάνει;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Βλέπω τελικά ό, τι για οποίος έχει υπηρετήσει ως ΔΕΑ ειδικών δυνάμεων πηρέ και τις δυο αντίστοιχες μοριοδοτήσεις (100+75) ενώ στο ΦΕΚ αναγράφονταν μόνο για τους ΕΠΟΠ αυτή η περίπτωση. Ό, τι να' ναι πραγματικά με ορισμένα ασαφή σημεία της προκήρυξης
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 1:43 am
Stefar έγραψε: Τετ Δεκ 06, 2023 11:51 pm Παιδιά έχει γίνει ένα μπάχαλο με τους πίνακες... Για να καταλάβετε... Η κοπέλα μου δεν έστειλε δικαιολογητικά και όμως Τώρα την έχουν στους πίνακες με τα προσωρινά αποτέλεσματα... Επισης, στους πολύτεκνους δεν έχουν βγάλει καν ειδικό excel και στους προσωρινά διοριστέους είναι 3 πολύτεκνοι αντί 4, Γιατί οεο;
Άστα φίλε αυτό ακριβώς έγινε σε ένα κολλητό μου και τώρα δεν ξέρει τι να κάνει; Δεν καλέστηκε καν για δικαιολογητικά αλλά είναι μέσα στον πίνακα των προσωρινών. Τι φάση; Τώρα τι κάνει;
Στους προσωρινούς είναι όλοι όσοι συμμετείχαν στη προκυρηξη για να δουν τη θέση τους ή το λόγο που απορρίφθηκαν. Δεν σημαίνει κάτι. Ο πίνακας διοριστεων έχει σημασία μόνο.
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Δεκ 06, 2023 10:01 pm Παιδια, γιατι δεν δειχνει ειδικές κατηγορίες δεν το καταλαβα αυτο, και που ξερω εγω οτι δεν εγινε μαγειρεμα...
Το γράφει στην ανακοίνωση στη παράγραφο β.:

β) οι υποψήφιοι που ανήκουν σε ειδικές κατηγορίες περιλαμβάνονται στους προσωρινούς πίνακες Διοριστέων και Κατάταξης χωρίς ειδική σήμανση. Πρόσβαση στα πλήρη στοιχεία έχουν μόνο οι υποψήφιοι που συμμετείχαν στην εν λόγω προκήρυξη, μέσω του διαδικτυακού τόπου του ΑΣΕΠ (www.asep.gr), ακολουθώντας τη διαδρομή:> Ηλεκτρονικές Υπηρεσίες > Αποτελέσματα > Αρχεία Αποτελεσμάτων.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Venom94 έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 8:31 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 1:43 am
Stefar έγραψε: Τετ Δεκ 06, 2023 11:51 pm Παιδιά έχει γίνει ένα μπάχαλο με τους πίνακες... Για να καταλάβετε... Η κοπέλα μου δεν έστειλε δικαιολογητικά και όμως Τώρα την έχουν στους πίνακες με τα προσωρινά αποτέλεσματα... Επισης, στους πολύτεκνους δεν έχουν βγάλει καν ειδικό excel και στους προσωρινά διοριστέους είναι 3 πολύτεκνοι αντί 4, Γιατί οεο;
Άστα φίλε αυτό ακριβώς έγινε σε ένα κολλητό μου και τώρα δεν ξέρει τι να κάνει; Δεν καλέστηκε καν για δικαιολογητικά αλλά είναι μέσα στον πίνακα των προσωρινών. Τι φάση; Τώρα τι κάνει;
Στους προσωρινούς είναι όλοι όσοι συμμετείχαν στη προκυρηξη για να δουν τη θέση τους ή το λόγο που απορρίφθηκαν. Δεν σημαίνει κάτι. Ο πίνακας διοριστεων έχει σημασία μόνο.
Στο ΤΕ εγώ δεν καταλαβαίνω.! Πχ στ διορισθέντες με εμπειρία και στ διορισθέντες χωρίς εμπειρία πήραν από εκεί και φτιάξανε τ πίνακα κατάταξης ; Γιατί βλέπω πχ κάποιους με 1300 μόρια και δεν έχουν θέση ενώ κάποιους με 800 κ έχουν ! Για ίδια θέση μιλάμε
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Venom94 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 8:38 am
Venom94 έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 8:31 am
Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 1:43 am

Άστα φίλε αυτό ακριβώς έγινε σε ένα κολλητό μου και τώρα δεν ξέρει τι να κάνει; Δεν καλέστηκε καν για δικαιολογητικά αλλά είναι μέσα στον πίνακα των προσωρινών. Τι φάση; Τώρα τι κάνει;
Στους προσωρινούς είναι όλοι όσοι συμμετείχαν στη προκυρηξη για να δουν τη θέση τους ή το λόγο που απορρίφθηκαν. Δεν σημαίνει κάτι. Ο πίνακας διοριστεων έχει σημασία μόνο.
Στο ΤΕ εγώ δεν καταλαβαίνω.! Πχ στ διορισθέντες με εμπειρία και στ διορισθέντες χωρίς εμπειρία πήραν από εκεί και φτιάξανε τ πίνακα κατάταξης ; Γιατί βλέπω πχ κάποιους με 1300 μόρια και δεν έχουν θέση ενώ κάποιους με 800 κ έχουν ! Για ίδια θέση μιλάμε
Από ότι καταλαβαίνω ο πίνακας κατάταξης περιλαμβάνει όλες τις αιτήσεις που έγιναν δεκτές. Ο πίνακας απορριφθεντων περιλαμβάνει όσους απορρίφθηκαν για τον Χ, ψ λόγο. Ο πίνακας διορισθέντων είναι αυτοί που περνάνε στην επόμενη φάση με τα πκε; Μήπως παίζει ρόλο και η εντοπιότητα οι ειδικές κατηγορίες ή η περιοχές που δηλώθηκαν; Ο κολλητος σου που αναφέρεις δεν έστειλε δικαιολογητικά άρα είναι στο πίνακα κατάταξης και όχι στον διορισθέντων σωστά ;
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά καλημέρα να ρωτήσω η συνομιλία στο μεσεντζερ παραμένει ανενεργή για τυχόν αποριες η εγώ έχω κάνει κάποιο λάθος;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 29 επισκέπτες