Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 1:09 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:52 pm Ποιες βασικές γνώσεις ρε ταγάρι; Άσχετος είσαι, ασχολησου με κάτι άλλο αφού δεν έχεις επαφή. Έκανες αίτηση και δεν έχεις αντιληφθεί ούτε τα στοιχειώδη.
Προφανως δεν εχεις στοιχειωδης γνωσεις και συμπεριφορας και εχεις καποια θεματα τα οποια σιγουρα θα σε κοψουν γι αυτο εισαι ακομα εδω μεσα γιατι πουθενα δεν σε παιρνουν.

Θεωρεις οτι με την ανωνυμια θα εισαι μαγκας.

Βρες μου μεσα στην προκυριξη που το αναφερει αυτο. Περιμενω να δω το ποσο εξυπνος εισαι...
Καταρχάς, μάθε σε πρώτο πλάνο ορθογραφία και σύνταξη και βάζε τόνους.

Κατά δεύτερον, δεν πρόκειται να με κόψει κανείς και πόσο δε μάλλον, άσχετα τυπάκια όπως εσύ που βγάζουν χολή, χωρίς να έχουν ιδέα.

Στα τηλέφωνα που καλείς δεν έχουν ιδέα. Από αυτό και μόνο φαίνεται το πόσο ανίδεος είσαι που το επικαλείσαι με καμάρι κιόλας.

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Με περιμένει η σχολή. Συνέχισε το κλάμα και εύχομαι μυαλό και περισσότερη τύχη στην επόμενη προκήρυξη. Φιλάκια.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 1:31 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 1:09 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:52 pm Ποιες βασικές γνώσεις ρε ταγάρι; Άσχετος είσαι, ασχολησου με κάτι άλλο αφού δεν έχεις επαφή. Έκανες αίτηση και δεν έχεις αντιληφθεί ούτε τα στοιχειώδη.
Προφανως δεν εχεις στοιχειωδης γνωσεις και συμπεριφορας και εχεις καποια θεματα τα οποια σιγουρα θα σε κοψουν γι αυτο εισαι ακομα εδω μεσα γιατι πουθενα δεν σε παιρνουν.

Θεωρεις οτι με την ανωνυμια θα εισαι μαγκας.

Βρες μου μεσα στην προκυριξη που το αναφερει αυτο. Περιμενω να δω το ποσο εξυπνος εισαι...
Καταρχάς, μάθε σε πρώτο πλάνο ορθογραφία και σύνταξη και βάζε τόνους.

Κατά δεύτερον, δεν πρόκειται να με κόψει κανείς και πόσο δε μάλλον, άσχετα τυπάκια όπως εσύ που βγάζουν χολή, χωρίς να έχουν ιδέα.

Στα τηλέφωνα που καλείς δεν έχουν ιδέα. Από αυτό και μόνο φαίνεται το πόσο ανίδεος είσαι που το επικαλείσαι με καμάρι κιόλας.

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Με περιμένει η σχολή. Συνέχισε το κλάμα και εύχομαι μυαλό και περισσότερη τύχη στην επόμενη προκήρυξη. Φιλάκια.
χαχαχαχ χαχαχαχ χαχαχα χαχααχ χαχαχα χαχα χαχαχα βρε παραμυθά.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 1:31 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 1:09 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιαν 12, 2024 12:52 pm Ποιες βασικές γνώσεις ρε ταγάρι; Άσχετος είσαι, ασχολησου με κάτι άλλο αφού δεν έχεις επαφή. Έκανες αίτηση και δεν έχεις αντιληφθεί ούτε τα στοιχειώδη.
Προφανως δεν εχεις στοιχειωδης γνωσεις και συμπεριφορας και εχεις καποια θεματα τα οποια σιγουρα θα σε κοψουν γι αυτο εισαι ακομα εδω μεσα γιατι πουθενα δεν σε παιρνουν.

Θεωρεις οτι με την ανωνυμια θα εισαι μαγκας.

Βρες μου μεσα στην προκυριξη που το αναφερει αυτο. Περιμενω να δω το ποσο εξυπνος εισαι...
Καταρχάς, μάθε σε πρώτο πλάνο ορθογραφία και σύνταξη και βάζε τόνους.

Κατά δεύτερον, δεν πρόκειται να με κόψει κανείς και πόσο δε μάλλον, άσχετα τυπάκια όπως εσύ που βγάζουν χολή, χωρίς να έχουν ιδέα.

Στα τηλέφωνα που καλείς δεν έχουν ιδέα. Από αυτό και μόνο φαίνεται το πόσο ανίδεος είσαι που το επικαλείσαι με καμάρι κιόλας.

Δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο μαζί σου. Με περιμένει η σχολή. Συνέχισε το κλάμα και εύχομαι μυαλό και περισσότερη τύχη στην επόμενη προκήρυξη. Φιλάκια.
Καλά και ο τρόπος που απαντάς δεν τον λες και σωστό. Υπάρχουν απορίες, όταν επιτίθεσαι με τέτοιον τρόπο το θεωρείς φυσιολογικό; Η συμπεριφορά σου απλά δείχνει το επίπεδο σου. Αν θεωρείς χαζά αυτά που ρωτάει κάποιος απλά μη του δίνεις σημασία ! Και καλό είναι όταν θέλουμε να αποδείξουμε πράγματα να παραθέτουμε πηγές.

Το post δεν φτιάχτηκε για να μαλώνετε αλλά για να λύνονται απορίες και ενημέρωση.
Tsanspyr

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Tsanspyr »

Καλησπέρα σε όλους έχουν αναρτηθεί πίνακες για πρόσκληση σε δικαιολογητικά για καινούρια άτομα στην κατηγορία ΤΕ
Smaro9000

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Smaro9000 »

Η ομάδες που καλούν σε αθλήματα έχουν σχέση με τι σειρά κατάταξης; Δηλ στη ομάδα Α είναι οι πρώτοι σε μόρια; Δε καταλαβαίνω
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εχει καταλαβει κανεις γιατι καλεσανε κ αλλους για δικαιολογιτικα ενώ την Κυριακη ξεκινανε τ Υγειονομικα, Αθληματα κτλ;

Αυτοι ποτε θα δωσουν αθληματα?
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από D.Y.K »

Ανακοινωση

προσκληση για υποβολη δικαιολογητικων
προκηρυξη 1δα/2023

κατηγορια πε του κλαδου δικαστικης αστυνομιασ

https://ministryofjustice.gr/?p=13570
Venom94
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 399
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 10:52 pm
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Venom94 »

https://ministryofjustice.gr/?p=13598

3η προσκληση για υποβολη δικαιολογητικων
προκηρυξη 1δα/2023

κατηγορια τε του κλαδου δικαστικης αστυνομιασ
Salve

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Salve »

Καλησπερα παιδιά και από εμένα, ειμαι προσωρινά διοριστεος ΠΕ, γνωρίζουμε ένα θα αλλάξει πολύ ο πίνακας μετά τις ενστάσεις, πχ στους ΤΕ στα 70 άτομα έγιναν επιλαχόντες τέσσερις και μπήκαν τέσσερις. Επίσης μήπως γνωρίζει κανείς γιατί κάνει η επιτροπή και άλλες προσκλήσεις σε επιλαχόντες να καταθέσουν εκ νέου τα έγγραφα τους;
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Η πρόσκληση σε εκ νέου επιλαχόντες έγινε διότι κόπηκαν αρκετά άτομα στα αθλήματα, με αποτέλεσμα να μείνουν γύρω στους 50 ΤΕ συνολικά. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να μένουν 20 θέσεις κενές εφόσον είναι να πάρει 70 άτομα! Για ΤΕ μιλάμε πάντα.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Dikastis05 έγραψε: Παρ Ιαν 26, 2024 10:18 pm Η πρόσκληση σε εκ νέου επιλαχόντες έγινε διότι κόπηκαν αρκετά άτομα στα αθλήματα, με αποτέλεσμα να μείνουν γύρω στους 50 ΤΕ συνολικά. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα να μένουν 20 θέσεις κενές εφόσον είναι να πάρει 70 άτομα! Για ΤΕ μιλάμε πάντα.
Ειχε τεραστια αποχη. Στα αθληματα κοπηκαν σχεδον οι μισοι και απο γυναικες περασε μονο 1 κοπελα.
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Salve έγραψε: Τετ Ιαν 24, 2024 9:46 pm Καλησπερα παιδιά και από εμένα, ειμαι προσωρινά διοριστεος ΠΕ, γνωρίζουμε ένα θα αλλάξει πολύ ο πίνακας μετά τις ενστάσεις, πχ στους ΤΕ στα 70 άτομα έγιναν επιλαχόντες τέσσερις και μπήκαν τέσσερις. Επίσης μήπως γνωρίζει κανείς γιατί κάνει η επιτροπή και άλλες προσκλήσεις σε επιλαχόντες να καταθέσουν εκ νέου τα έγγραφα τους;
αδερφε απο το να σκεφτεσαι αυτα καλυτερα να προετοιμαστεις για το τι ερχεται. Πολλοι ηρθανε στους ΤΕ σαν επιτυχων και καποιοι κοπηκαν Υγειονομικα, στα Αθληματα φυγανε οι μισοι σχεδον. Και στα ψυχοτεχνικα με τα τεστ και τ συνεντευξη ξεκαθαρισε η κατασταση. Ειδα παλικαρια 2 μετρα βγαλμενα απο το γυμναστηριο και στο 1000αρι γαλακτοσανε και τερματησαν σε 5 λεπτα. Που αν εριχναν την σφαιρα θα τ ψαχναμε στα χωρφια που ειχε πιο κατω. Επισης, αλλα παιδια που ειχαν προπονηση παρασυρθηκαν απο καποιους αθλητες που τερματισαν σε 3.20-3.30 και εσκασαν. Στρατιγικη ειναι κ αυτο. Την πρωτη μερα αθλητικων οι συνθηκες που επικρατουσαν στο γηπεδο ηταν κακες, με αερα κρυο και βροχη. Η δευτερη μερα ηταν απλα καλοκαιρακι χωρις ανεμο. Την πρωτη μερα κοπηκαν παρα πολλοι και περασε 1 γυναικα ΜΟΝΟ και την δευτερη μερα ΚΑΜΜΙΑ. Μια σειρα απο γεγονοτα τυχαια. Καποιοι ξεκινησαν με 1000αρι αλλοι με 100. Αυτοι ξεκινησαν κατευθειαν με 100 δηλαδη ενταση ενα παιδι τραυματιστηκε και βγηκε εκτος διαδικασιας για ηταν τ 2η μερα και δεν μπορουσε να παρει αναβολη και πιστεψε με τα εβγαζε τ αθληματα οπως τον ειδα.
Leonardo24

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Leonardo24 »

Καλησπέρα, εμένα μου ήρθε μήνυμα από ΑΣΕΠ 18 Ιανουαρίου για ΠΕ και ήμουν στη σειρά 45 περίπου. Εχω δυο ερωτήσεις
Πρώτον το 45 σημαίνει ότι προηγούνται 45 άτομα πριν από εμένα ή είναι οι 30 προσωρινά διοριστέοι κ ακολουθούν συν 45 επιλαχόντες;
Και δεύτερον πρέπει να περάσω τώρα υγειονομικά, υπάρχει καπου αυτή η καρτέλα να την εκτυπώσω ή θα βγει ανακοίνωση και αντίστοιχη καρτέλα ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Επισκέπτης

Re: Προσωρινά αποτελέσματα Δικαστικής Αστυνομίας (ΠΕ - ΤΕ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Leonardo24 έγραψε: Σάβ Ιαν 27, 2024 10:26 pm Καλησπέρα, εμένα μου ήρθε μήνυμα από ΑΣΕΠ 18 Ιανουαρίου για ΠΕ και ήμουν στη σειρά 45 περίπου. Εχω δυο ερωτήσεις
Πρώτον το 45 σημαίνει ότι προηγούνται 45 άτομα πριν από εμένα ή είναι οι 30 προσωρινά διοριστέοι κ ακολουθούν συν 45 επιλαχόντες;
Και δεύτερον πρέπει να περάσω τώρα υγειονομικά, υπάρχει καπου αυτή η καρτέλα να την εκτυπώσω ή θα βγει ανακοίνωση και αντίστοιχη καρτέλα ;
Ευχαριστώ εκ των προτέρων
η εμπειρια μου απο τους ΤΕ θα σου ελεγα να κανεις ΟΛΗ την διαδικασια. Θα βγει ενημέρωση για ΠΚΕ και τοτε ξεκινας με καρτελα.
Στους ΤΕ υπηρχε τεραστια αποχη, κοπηκαν παρααααα πολλα ατομα... Σκεψου η διαδικασια επρεπε να εχει περιπου 200 ατομα και απο εκει να προκυψουν οι 70 και τελικα ειμαστε 50 ατομα επιτυχων ολοι μαζι και ψαχνουν αλλους 20 απο το πινακα. Καποιοι θα παρουν θεση που ΟΥΤΕ καν περιμεναν λογω της αποχης ο πινακας κατεβηκε πολυ χαμηλα... Απο γυναικες που την πρωτη μερα υπηρχαν περιπου 10-12 στ γκρουπ μου ΔΕΝ περασε καμμια και απ οτι εμαθα στο αλλο γκρουπ περασε μονο 1. Οποτε μπες στο πινακα επιτυχοντων και δες ποσες γυναικες ηταν επιτυχόν και βγαλτες εξω. Αστο. Οσοι δεν ηρθανε. Χτυπανε το κεφαλι τους τωρα. Μη κανεις το ιδιο.! Οταν σε μια διαδικασια ξεκιναμε 200, μενουμε 100 και στο τελος με το ζορι 50 και δεν συμπλρωνεις ΚΑΝ τον αριθμο των επιτυχοντων καταλαβαινεις ...
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 42 επισκέπτες