Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Aggel22
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 17, 2023 1:06 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Aggel22 »

Καλησπέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω, εμείς οι επιλαχόντες μέχρι ποτέ μπορούμε να έχουμε ελπίδες να μας καλέσουν ;
Μέχρι και λίγο μετά την ορκωμοσία ;
Η για όλη την διάρκεια της εκπαίδευσης ;
Manos777

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Manos777 »

Aggel22 έγραψε: Κυρ Δεκ 03, 2023 1:17 pm Καλησπέρα!
Θα ήθελα να ρωτήσω, εμείς οι επιλαχόντες μέχρι ποτέ μπορούμε να έχουμε ελπίδες να μας καλέσουν ;
Μέχρι και λίγο μετά την ορκωμοσία ;
Η για όλη την διάρκεια της εκπαίδευσης ;
Και εγώ αυτό θέλω να μάθω ας μας απαντήσει κάποιος
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μέχρι την ορκωμοσία.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Έχει λάβει κανένας καμία Ειδοποίηση;
102

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από 102 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 1:17 pm Έχει λάβει κανένας καμία Ειδοποίηση;
Εγώ όχι, τι ειδικότητα αν επιτρέπεται ;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

102 έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 1:43 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 1:17 pm Έχει λάβει κανένας καμία Ειδοποίηση;
Εγώ όχι, τι ειδικότητα αν επιτρέπεται ;
Χειριστής μηχανημάτων μχ θέση 6-10 Επιλαχών πως το κόβεις ; Υπάρχει πιθανότητα ;
105

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από 105 »

Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 5:15 pm
102 έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 1:43 pm
Επισκέπτης έγραψε: Δευ Δεκ 04, 2023 1:17 pm Έχει λάβει κανένας καμία Ειδοποίηση;
Εγώ όχι, τι ειδικότητα αν επιτρέπεται ;
Χειριστής μηχανημάτων μχ θέση 6-10 Επιλαχών πως το κόβεις ; Υπάρχει πιθανότητα ;
Κοιτά γενικότερα δεν μπορείς να είσαι σίγουρος για τίποτα, αλλά παρόλα αυτά είναι μια καλη θέση, σκέψου μπορεί κάποιοι να είναι και κοινοί υποψήφιοι και σε αλλά σώματα…
Μπορεί να μην θέλουν τις μεταθέσεις και να μην πάνε καν.
Υπομονή να δούμε…
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Σήμερα έστειλαν στους επιτυχόντες από ποτέ θα πάρουν ενημέρωση οι πρώτοι επιλαχόντες ;
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Άμεσα, ανάλογα με τα κενά που θα προκύψουν από αυτούς που δεν θα αποδεχθούν τη θέση τους. Και από εκεί και πέρα από όσους δεν παρουσιαστούν ή παραιτηθούν μέσα στο κέντρο και μέχρι την ορκομωσία όπως έχουμε ξαναπεί.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Κάλεσαν κανέναν επιλαχων;
Edwwww

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Το από πάνω μήνυμα δεν το είδες; Έχετε κάψει φλάντζα ορισμένοι.
Επισκέπτης

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Edwwww έγραψε: Πέμ Δεκ 07, 2023 5:39 am Το από πάνω μήνυμα δεν το είδες; Έχετε κάψει φλάντζα ορισμένοι.
Φίλε εντάξει δεν είσαι υποχρεωμένος να απαντάς πάντα απλά ο καθένας έχει την άγνοια του αν το γράψεις δεύτερη φορά θα πάθεις κάτι για να είσαι εδώ μέσα δεν θες μόνο να απαντάς και εσυ απάντηση από κάποιον άλλο περιμένεις απλά ντρέπεσαι να το κανείς ο ίδιος (αν θέλουν ας το σβήσουν ούτε βρίζω κάποιον ούτε κράζω απλά λέω αυτό που βλέπω)
Edwwww

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Άγνοια να δεις ένα μήνυμα πιο πάνω; Οκ. Φαντάζομαι όταν θα δώσετε εξετάσεις για την ειδικότητα και δεν πάρετε καλή βαθμολογία αυτά θα λέτε περί άγνοιας.

Μην θιγεστε ορισμένοι, να ήτανε η απάντηση 30 μηνύματα πιο πίσω οκ.
Episkeptis

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Episkeptis »

Καλησπέρα σας, να κάνω μια ερώτηση... Είμαι επιλαχών στη ξηρα και επιτυχών στο ναυτικό... Αν πάω Σκαραμαγκά για αρχή θα με καλέσουν για κατάταξη στη ξηρά στη περίπτωση που φύγουν άτομα; Επίσης πως θα με ενημερώσουν από την στιγμή που απαιτούν να έχουμε κινητό χωρίς ίντερνετ;

Ευχαριστώ πολύ
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 260
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιλαχόντες ΕΠΟΠ ΣΞ (2023)

Δημοσίευση από Eleonora »

Episkeptis έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 2:33 am Καλησπέρα σας, να κάνω μια ερώτηση... Είμαι επιλαχών στη ξηρα και επιτυχών στο ναυτικό... Αν πάω Σκαραμαγκά για αρχή θα με καλέσουν για κατάταξη στη ξηρά στη περίπτωση που φύγουν άτομα; Επίσης πως θα με ενημερώσουν από την στιγμή που απαιτούν να έχουμε κινητό χωρίς ίντερνετ;

Ευχαριστώ πολύ
Στην περίπτωσή σου, παίζουν ρόλο η ειδικότητα, πόσα άτομα παίρνουν, τι σειρά είσαι επιλαχών, για να δεις τι ελπίδες έχεις να σε καλέσουν. Υπάρχουν άτομα π. Χ. Που στη συγκεκριμένη ειδικότητα έχουν περάσει Αεροπορία, ή Ναυτικό, ώστε να διαλέξουν τον άλλο Κλάδο αντί του Στρατού Ξηράς; Όλα έχουν τη σημασία τους. Επίσης, αν υπάρξουν οι συγκυρίες που σου ανέφερα, μπορεί να σε καλέσουν από Σ. Ξ. Πριν μπεις Σκαραμαγκά για κατάταξη, ωστόσο, αν παρουσιασθείς Σκαραμαγκά, δεν ξέρω αν σε καλέσουν Σ. Ξ., αλλά, αν σε καλέσουν, ο τρόπος επικοινωνίας σας, θα είναι μέσω της μονάδας. Πάντως, δεν θα σε συμβούλευα να μην παρουσιασθείς Σκαραμαγκά, θεωρώ ότι είναι μεγάλο το ρίσκο να μείνεις εκτός.
Styga
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 11 επισκέπτες