Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Magdalini

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Magdalini »

Για τους επιλαχών ξέρουμε κάτι να περιμένουμε μπορεί να μας καλέσουν; Προσωπικά είμαι 20η θέση και στις δύο ειδικότητες μαζί και με άλλα παιδιά π έχουμε τις ίδιες ειδικότητες η οποία η μία παίρνει 19 και η άλλη 13 αυτόματα αν πάρουν στη μία 10 ανεβαίνω στη 10αδα στην άλλη... Λέτε να έχουμε και εμείς την ευκαιρία; Άμα μπείτε παιδιά και κάποιος μπορεί να μας ενημερώσει αν μένουν αν φεύγουν τι γίνεται θα μας κάνει καλό... Και με το καλό να μπείτε ολ τα παιδιά.
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

1Ος επιλαχων τεχνίτης πυροβολων. Να περιμένω;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

1Ος επιλαχων τεχνίτης πυροβολων. Να περιμένω λέτε;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:45 am 1Ος επιλαχων τεχνίτης πυροβολων. Να περιμένω λέτε;
Διορθώνω. Πρώτος επιλαχων
DimStau

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από DimStau »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:46 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:45 am 1Ος επιλαχων τεχνίτης πυροβολων. Να περιμένω λέτε;
Διορθώνω. Πρώτος επιλαχων
Ναι φίλε μου να περιμένεις γιατί θα σε καλέσουν σίγουρα αν είσαι 1ος. Και στο λέω αλήθεια γιατί είμαι ένας από τους επιτυχόντες που έχω επιλέξει ΣΞ. Οπότε καλή σταδιοδρομία!
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

DimStau έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 12:46 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:46 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:45 am 1Ος επιλαχων τεχνίτης πυροβολων. Να περιμένω λέτε;
Διορθώνω. Πρώτος επιλαχων
Ναι φίλε μου να περιμένεις γιατί θα σε καλέσουν σίγουρα αν είσαι 1ος. Και στο λέω αλήθεια γιατί είμαι ένας από τους επιτυχόντες που έχω επιλέξει ΣΞ. Οπότε καλή σταδιοδρομία!
Να είσαι καλά φίλε μου. Καλη σταδιοδρομία και σε σένα!
Magdalini

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Magdalini »

Για τους επιλαχών ξέρουμε κάτι να περιμένουμε μπορεί να μας καλέσουν; Προσωπικά είμαι 20η θέση και στις δύο ειδικότητες μαζί και με άλλα παιδιά π έχουμε τις ίδιες ειδικότητες η οποία η μία παίρνει 19 και η άλλη 13 αυτόματα αν πάρουν στη μία 10 ανεβαίνω στη 10αδα στην άλλη... Λέτε να έχουμε και εμείς την ευκαιρία; Άμα μπείτε παιδιά και κάποιος μπορεί να μας ενημερώσει αν μένουν αν φεύγουν τι γίνεται θα μας κάνει καλό... Και με το καλό να μπείτε ολ τα παιδιά.
VarangianGuard456
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 02, 2023 8:51 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από VarangianGuard456 »

K2372 έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 10:40 am Ας μας πει κάποιος που ξέρει σίγουρα αν έχει πλυντήρια στον Κανελλόπουλο παιδιά. Στο μειλ γράφει ότι επιτρέπεται δίχτυ πλυντηρίου πάντως ! Γιατί αν είναι να μείνουμε 5 εβδομάδες για την βασική, να προμηθευτούμε απορρυπαντικό. Πόσα βρακιά να πάρουμε μαζί !:lol:lol:
δε παιζει να κατσουμε 5 εβδομαδες.3 εβδομαδες μαξ. Ετσι ηταν τουλαχιστον περσυ
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μέχρι τα Χριστούγεννα πιστευω
VarangianGuard456
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 02, 2023 8:51 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από VarangianGuard456 »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 7:12 pm Μέχρι τα Χριστούγεννα πιστευω
αυτο ακουγεται γενικα πολυ σαν σεναριο
Bulldawg
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2023 10:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Bulldawg »

Magdalini έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 11:11 am Για τους επιλαχών ξέρουμε κάτι να περιμένουμε μπορεί να μας καλέσουν; Προσωπικά είμαι 20η θέση και στις δύο ειδικότητες μαζί και με άλλα παιδιά π έχουμε τις ίδιες ειδικότητες η οποία η μία παίρνει 19 και η άλλη 13 αυτόματα αν πάρουν στη μία 10 ανεβαίνω στη 10αδα στην άλλη... Λέτε να έχουμε και εμείς την ευκαιρία; Άμα μπείτε παιδιά και κάποιος μπορεί να μας ενημερώσει αν μένουν αν φεύγουν τι γίνεται θα μας κάνει καλό... Και με το καλό να μπείτε ολ τα παιδιά.
Και εγώ περιμένω 18 επιλαχών. Θα δείξει μέχρι την ορκομωσία αν γίνει τίποτα αλλιώς του χρόνου ξανά…
gxmam
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 25
Εγγραφή: Τρί Σεπ 05, 2023 12:35 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από gxmam »

Γράφεται και ρωτάτε αν έχετε ελπίδες εσείς που είστε επιλαχών ... Γράψτε σε ποια ειδικότητα... Να πάρετε μια απάντηση ... 300 επιλαχών είναι δε πρόκειται να μπουν όλοι...
Bulldawg
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2023 10:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Bulldawg »

gxmam έγραψε: Παρ Δεκ 08, 2023 10:34 pm Γράφεται και ρωτάτε αν έχετε ελπίδες εσείς που είστε επιλαχών ... Γράψτε σε ποια ειδικότητα... Να πάρετε μια απάντηση ... 300 επιλαχών είναι δε πρόκειται να μπουν όλοι...
Τεχνικός όπλων πυροβόλων
evakar
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: Τρί Αύγ 01, 2023 5:53 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από evakar »

Εγώ 7η επιλαχούσα β/νος διασώστης. Αν κάποιος εχει καλεστεί ή πρόκειται να καλεστεί βάσει θέσης και διαλέξει άλλο σώμα ή άλλη ειδικότητα (αν έχει δηλώσει 2η) , αν το έγραφε εδώ θα με έκανε πολύ χαρούμενη. Έστω μια εκτίμηση για το αν υπάρχουν ελπίδες να καλεστω
Magdalini

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Magdalini »

Ναι για διαχ. Λογιστικου διαχ. Υλικου έχουμε ελπίδα;19 22 θέση
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες