Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
DimStau

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από DimStau »

Παιδιά αν είστε επιλαχών έχετε ακόμα ελπίδες να σας καλέσουν. Εγω είμαι επιτυχών και σε ΣΞ και στο ΠΝ αλλά θα επιλέξω το ΣΞ. Οπότε στην ειδικότητα τεχνικός οπλων θα υπάρξει αντικατάσταση. Και θεωρώ με αυτά που έχω δει ότι θα είναι πολλοί αυτοί που θα κάνουν το ίδιο με εμένα. Καλή τύχη!
Gkar1

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Gkar1 »

Καλησπερα.
για διαχ. Λογιστικου και τεχνιτης οπλων -πυροβολων
επιτρεπεται ι2;
ευχαριστω
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 7:40 pm Το μήνυμα κατάταξης από Δευτέρα;
Από Τρίτη !
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γνωρίζετε τι έχει ακουστεί για το που παρουσιαζομαστε; Σαν επιτυχόντες πολεμικού ναυτικού;
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

:P καλημέρα. Ξέρουμε τελικά πότε θα παρουσιαστούμε οι επιτυχόντες στο πολεμικό ναυτικό;
VarangianGuard

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από VarangianGuard »

Gkar1 έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 9:04 pm Καλησπερα.
για διαχ. Λογιστικου και τεχνιτης οπλων -πυροβολων
επιτρεπεται ι2;
ευχαριστω
Νομιζω ναι, αλλα δε σε εβγαλε η επιτροπη αν εισαι ι2 η ι1 ;
Eleonora
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 272
Εγγραφή: Παρ Οκτ 07, 2022 8:21 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Eleonora »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 11:32 pm Γνωρίζετε τι έχει ακουστεί για το που παρουσιαζομαστε; Σαν επιτυχόντες πολεμικού ναυτικού;
Στον Σκαραμαγκά
Styga
Bulldawg
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2023 10:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Bulldawg »

DimStau έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 9:01 pm Παιδιά αν είστε επιλαχών έχετε ακόμα ελπίδες να σας καλέσουν. Εγω είμαι επιτυχών και σε ΣΞ και στο ΠΝ αλλά θα επιλέξω το ΣΞ. Οπότε στην ειδικότητα τεχνικός οπλων θα υπάρξει αντικατάσταση. Και θεωρώ με αυτά που έχω δει ότι θα είναι πολλοί αυτοί που θα κάνουν το ίδιο με εμένα. Καλή τύχη!
Τεχνικός όπλων/πυροβολων εδώ πέρα 17 επιλαχών δεν νομίζω να έχω ελπίδες για να με καλέσουν. Καλή σταδιοδρομία φίλε
VarangianGuard456
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 02, 2023 8:51 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από VarangianGuard456 »

Bulldawg έγραψε: Σάβ Δεκ 02, 2023 8:36 pm
DimStau έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 9:01 pm Παιδιά αν είστε επιλαχών έχετε ακόμα ελπίδες να σας καλέσουν. Εγω είμαι επιτυχών και σε ΣΞ και στο ΠΝ αλλά θα επιλέξω το ΣΞ. Οπότε στην ειδικότητα τεχνικός οπλων θα υπάρξει αντικατάσταση. Και θεωρώ με αυτά που έχω δει ότι θα είναι πολλοί αυτοί που θα κάνουν το ίδιο με εμένα. Καλή τύχη!
Τεχνικός όπλων/πυροβολων εδώ πέρα 17 επιλαχών δεν νομίζω να έχω ελπίδες για να με καλέσουν. Καλή σταδιοδρομία φίλε
Ποτε δε ξερεις. Μονο αυτο εβαλες ;
VarangianGuard456
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 02, 2023 8:51 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από VarangianGuard456 »

Euaggelia123mcs έγραψε: Σάβ Δεκ 02, 2023 7:08 am :P καλημέρα. Ξέρουμε τελικά πότε θα παρουσιαστούμε οι επιτυχόντες στο πολεμικό ναυτικό;
ειχαν πει 11 του μηνα στις ΠΚΕ. Αλλα ακουσα γενικα απο εναν δικο μου ανθρωπο οτι μπορει να μας καλεσουν νωριτερα γιατι θελουν να εχουμε ορκιστει μεχρι τα χριστουγεννα
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γνωρίζει κανεις ποσό καιρό θα κρατήσει η προπαιδευση ;
Επισκέπτης

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

VarangianGuard456 έγραψε: Κυρ Δεκ 03, 2023 3:13 am
Euaggelia123mcs έγραψε: Σάβ Δεκ 02, 2023 7:08 am :P καλημέρα. Ξέρουμε τελικά πότε θα παρουσιαστούμε οι επιτυχόντες στο πολεμικό ναυτικό;
ειχαν πει 11 του μηνα στις ΠΚΕ. Αλλα ακουσα γενικα απο εναν δικο μου ανθρωπο οτι μπορει να μας καλεσουν νωριτερα γιατι θελουν να εχουμε ορκιστει μεχρι τα χριστουγεννα
Τι λέτε μωρέ;
Επισκέπτης

Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μήπως θα μπορούσε κάποιος να μας πει μια ενδεικτική λίστα για το τι πρέπει να έχουμε μαζί μας και τι χρώμα στο συγκεκριμένο σώμα με κάποιο λινκ για παράδειγμα; Ευχαριστώ!
Bulldawg
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 03, 2023 10:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Αποτελέσματα ΕΠΟΠ ΠΝ (2023)

Δημοσίευση από Bulldawg »

VarangianGuard456 έγραψε: Κυρ Δεκ 03, 2023 3:11 am
Bulldawg έγραψε: Σάβ Δεκ 02, 2023 8:36 pm
DimStau έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 9:01 pm Παιδιά αν είστε επιλαχών έχετε ακόμα ελπίδες να σας καλέσουν. Εγω είμαι επιτυχών και σε ΣΞ και στο ΠΝ αλλά θα επιλέξω το ΣΞ. Οπότε στην ειδικότητα τεχνικός οπλων θα υπάρξει αντικατάσταση. Και θεωρώ με αυτά που έχω δει ότι θα είναι πολλοί αυτοί που θα κάνουν το ίδιο με εμένα. Καλή τύχη!
Τεχνικός όπλων/πυροβολων εδώ πέρα 17 επιλαχών δεν νομίζω να έχω ελπίδες για να με καλέσουν. Καλή σταδιοδρομία φίλε
Ποτε δε ξερεις. Μονο αυτο εβαλες ;
Δυστυχώς ναι.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες