Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Πήρα τον ΑΣΕΠ και μου είπαν "Ποια προκήρυξη είναι αυτή; Δεν είχε κλείσει αυτή; Δυστυχώς δεν ξέρουμε τίποτα".
Ord

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Ord »

Έτσι ακριβώς δεν ξέρουν τίποτα και στα αθλήματα ήταν επιτροπή του υπουργείου που θα στείλει τα αποτελέσματα στο ασεπ
Kitzen

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Kitzen »

Παιδιά εδώ μέσα μερικοί γράφετε ότι να'ναι. Δεν μπορω πράγματικα να καταλάβω τι όφελος έχετε και το κάνετε αυτό. Όταν λέω μίλησα με ΑΣΕΠ και μου είπαν ότι καλώς εχόντων των πραγμάτων θα έχουν βγει έως την ερχόμενη Παρασκευή τα αποτελέσματα σημαίνει ότι μίλησα με τον τμήμα που διαχειρίζεται την 6κ/2018. Δεν μίλησα με την γραμματεία.
Κάθε προκήρυξη την αναλαμβάνει διαφορετικό τμήμα.
Επίσης γράφει κάποιος ότι η επιτροπη ειναι του υπουργείου. Αυτό το πόρισμα πως το έβγαλε από τη στιγμή που η προκήρυξη εκδίδεται από ΑΣΕΠ.
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Προφανώς και η επιτροπή είναι από ασεπ και οχι υπουργείο. Μην γράφετε ανακρίβειες.
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Όλη η προκήρυξη είναι εξ ολοκλήρου του ασεπ αλλά δε βλέπω το λόγο που ακόμα δε λένε τα αθλήματα σ όλες τις άλλες προκήρυξεις τους λένε εκείνη την ώρα τι παριστάνουν εκεί πέρα δε ξερω
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Μάριε δεν έχει λογική αλλα τα ιδια εκαναν και στα άλλα 2 γκρουπ. Οποτε υπομονή...
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Ναι φίλε Μ δίκιο έχεις αργούν πολύ η μόνη διαφορά με εμάς ήταν σε ένα σαββατοκύριακο Κ λέω μήπως τα βγάζαν νωρίτερα για το τυπικό οι περισσότεροι ξέρουμε πάνω κάτω τι κάναμε στα αθλήματα
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

MARIOS24 έγραψε: Τρί Μαρ 05, 2024 11:39 am Ναι φίλε Μ δίκιο έχεις αργούν πολύ η μόνη διαφορά με εμάς ήταν σε ένα σαββατοκύριακο Κ λέω μήπως τα βγάζαν νωρίτερα για το τυπικό οι περισσότεροι ξέρουμε πάνω κάτω τι κάναμε στα αθλήματα
Σαββατοκύριακο ήταν και σε εμάς και τα εβγαλαν 10 μερες μετά.
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Οκ αδερφέ κατάλαβα άρα εσύ δουλεύεις ήδη η περιμένεις;
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Περιμένω και εικάζω ότι ειμαι μεσα λογω μορίων.
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Είχες περάσει τις διαδικασίες το 2021; Αν έχεις δηλώσει όλη τ Ελλάδα σίγουρα είσαι μέσα. Το θέμα είναι στην κατηγορία πολυτέκνων ούτε ξέρω αν έχει κενα καμία ενημέρωση περνάνε τις διαδικασίες στα τυφλά μαλακίες
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

MARIOS24 έγραψε: Τρί Μαρ 05, 2024 1:30 pm Είχες περάσει τις διαδικασίες το 2021; Αν έχεις δηλώσει όλη τ Ελλάδα σίγουρα είσαι μέσα. Το θέμα είναι στην κατηγορία πολυτέκνων ούτε ξέρω αν έχει κενα καμία ενημέρωση περνάνε τις διαδικασίες στα τυφλά μαλακίες
Ναι το 21. Δεν είμαι ειδική κατηγορία και αυτο ειναι ενα ερωτηματικό όπως λες γιατί δεν ξέρουμε ποσα κενα από ειδικές κατηγορίες έχει. Δεν έχω δηλώσει όλη την Ελλάδα αλλά έχω δηλωμένη όλη την Αθήνα και ειμαι πάνω από 930 μορια... Οποτε αναμένω...
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Άνετος έχεις μπει ήδη Κ απόρω φίλε γιατί περιμένεις δύο χρόνια Κ βάλε
MARIOS24

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από MARIOS24 »

Εγώ κατηγορία πολυτέκνων με εμπειρία έχω δηλώσει όλη την Ελλάδα αλλά πιστεύω Κ όλες τις διαδικασίες να περάσω επιτυχώς δεν υπάρχει ελπίδα παρά πολύ δύσκολο βασικά σκέφτομαι να μην πάω Κ ψυχοτεχνικα τζάμπα κοπος
Επισκέπτης

Re: Υγειονομικά και αθλήματα επιλαχόντων 6Κ/2018

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Αδερφε μπηκε γνωστός μου με πολύτεκνο και 780 μορια νομιζω πριν 2 χρονια. Να πας και βλέπεις.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες