Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
MichaelRosen

Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από MichaelRosen »

Καλησπέρα σας, με βάση αυτό που είπε ο Μητσοτάκης στην συνέντευξη τύπου της 87ης ΔΕΘ λέτε να βγει καμιά προκήρυξη για Ε. Φ το 2024;
https://lawandorder.gr/mitsotakis-i-pan ... ischyetai/
ledos31

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από ledos31 »

Μπορει διοτι εφοσον λεει οτι θα ενισχυθει ωστοσο υπαρχει ενα αρθρο που αναφερει για το τι προσληψεις θα γινουν το 2024
και αναφαιρει Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη:1.160 το λινκ https://workenter.gr/pro-ton-pylon-3-90 ... ha-618025/. Ωστοσο εχω ενα φιλο που γνωριζει τον γραμματεα του υπουργου ισως μαθω κατι ποιο συγκεκριμενο.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

ledos31 έγραψε: Κυρ Οκτ 29, 2023 9:22 am Μπορει διοτι εφοσον λεει οτι θα ενισχυθει ωστοσο υπαρχει ενα αρθρο που αναφερει για το τι προσληψεις θα γινουν το 2024
και αναφαιρει Υπουργείο Προστασίας του Πολίτη:1.160 το λινκ https://workenter.gr/pro-ton-pylon-3-90 ... ha-618025/. Ωστοσο εχω ενα φιλο που γνωριζει τον γραμματεα του υπουργου ισως μαθω κατι ποιο συγκεκριμενο.
Δώσε μάς τα φώτα σου αδερφέ!
Komninos

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Komninos »

Άκουσα κι εγώ κάτι από μέσα απ'το σώμα, ότι θα ενισχύσουν πολλούς αυτή τη χρονιά, μπορεί να εννοεί ειδικούς φρουρούς, αλλά πιο πολύ το βλέπω να περνούν εισακτέους μέσω πανελλαδικών. Πείτε μου τις γνώμες σας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δεν θα πάρει τώρα ειδικους φρουρούς. Από πανελληνιες θα πάρει πολλά άτομα φέτος. Όσοι είστε μέσα με την ηλικία ξανά δώστε κάντε την προσπάθεια σας.
Teo20

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Teo20 »

Φίλοι μου δυστυχώς έχουν πει ότι δεν θα γίνει ξανά προκήρυξη για ειδικούς φρουρούς
Εύχομαι να αλλάξει αυτή η απόφαση
Επισκέπτης

Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά βλέπω οτι μας τελειώσανε τα όνειρα με συνοπτικές διαδικασίες, οι ΕΠΟΠ έχουν 3 προκυρίξεις στη σειρά και ανακοινώσανε και αλλες 2 και αστυνομία τίποτα.+του οτι δεν παιζει να ξαναβγαλουν ειδικους φρουρους συντομα (ΑΝ ξαναβγαλουν). Δηλαδή ο ΕΠΟΠ κάνει ενώ ο ειδικός φρουρος ειναι ανεκπαίδευτος.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Δυστυχώς φίλοι μου έτσι είναι, πέρα από τους συνοριοφυλακες που ειπαν θα πάρουν δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι στον ορίζοντα, που και εκεί μάλλον θα είναι συμβασιούχοι, άλλο μανίκι και αυτό. Προσωπικά στεναχωριέμαι γιατί έδωσα χρόνο και χρήμα για να μαζέψω τα μόρια και να κάνω αυτό που αγαπώ. Παρόλα αυτά σκέφτομαι να ξανά δώσω πανελλήνιες μετά από χρόνια μιας και είμαι 24 και υπάρχει ακόμα η δυνατότητα.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 9:23 pm Δυστυχώς φίλοι μου έτσι είναι, πέρα από τους συνοριοφυλακες που ειπαν θα πάρουν δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι στον ορίζοντα, που και εκεί μάλλον θα είναι συμβασιούχοι, άλλο μανίκι και αυτό. Προσωπικά στεναχωριέμαι γιατί έδωσα χρόνο και χρήμα για να μαζέψω τα μόρια και να κάνω αυτό που αγαπώ. Παρόλα αυτά σκέφτομαι να ξανά δώσω πανελλήνιες μετά από χρόνια μιας και είμαι 24 και υπάρχει ακόμα η δυνατότητα.
Οι πανελλήνιες είναι το καλύτερο! Μη χάνεις την ευκαιρία. Εάν είσαι του '99, οι πανελλήνιες του 24 είναι η τελευταία φορά που μπορείς να δώσεις.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 10:15 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 9:23 pm Δυστυχώς φίλοι μου έτσι είναι, πέρα από τους συνοριοφυλακες που ειπαν θα πάρουν δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι στον ορίζοντα, που και εκεί μάλλον θα είναι συμβασιούχοι, άλλο μανίκι και αυτό. Προσωπικά στεναχωριέμαι γιατί έδωσα χρόνο και χρήμα για να μαζέψω τα μόρια και να κάνω αυτό που αγαπώ. Παρόλα αυτά σκέφτομαι να ξανά δώσω πανελλήνιες μετά από χρόνια μιας και είμαι 24 και υπάρχει ακόμα η δυνατότητα.
Οι πανελλήνιες είναι το καλύτερο! Μη χάνεις την ευκαιρία. Εάν είσαι του '99, οι πανελλήνιες του 24 είναι η τελευταία φορά που μπορείς να δώσεις.
Πράγματι, νόμιζα πως είχα ακόμη μία χρονιά αλλά όντως αυτή είναι η τελευταία. Ευχαριστώ για την πληροφορία και το κουράγιο φίλε! Τώρα που έμεινα με την πλάτη στον τοίχο σίγουρα θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 11:34 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 10:15 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 9:23 pm Δυστυχώς φίλοι μου έτσι είναι, πέρα από τους συνοριοφυλακες που ειπαν θα πάρουν δεν φαίνεται να υπάρχει κάτι στον ορίζοντα, που και εκεί μάλλον θα είναι συμβασιούχοι, άλλο μανίκι και αυτό. Προσωπικά στεναχωριέμαι γιατί έδωσα χρόνο και χρήμα για να μαζέψω τα μόρια και να κάνω αυτό που αγαπώ. Παρόλα αυτά σκέφτομαι να ξανά δώσω πανελλήνιες μετά από χρόνια μιας και είμαι 24 και υπάρχει ακόμα η δυνατότητα.
Οι πανελλήνιες είναι το καλύτερο! Μη χάνεις την ευκαιρία. Εάν είσαι του '99, οι πανελλήνιες του 24 είναι η τελευταία φορά που μπορείς να δώσεις.
Πράγματι, νόμιζα πως είχα ακόμη μία χρονιά αλλά όντως αυτή είναι η τελευταία. Ευχαριστώ για την πληροφορία και το κουράγιο φίλε! Τώρα που έμεινα με την πλάτη στον τοίχο σίγουρα θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια!
Γιαυτό στο είπα. Νόμιζα οτι είχα κι εγώ μία ακόμη χρονιά, αλλά δυστυχώς δεν έχω. Σου εύχομαι επιτυχία στην προσπάθεια σου. Μόνο κερδισμένος/η θα βγεις.
Καλό κουράγιο, καλή δύναμη και τύχη!
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Κυρ Δεκ 10, 2023 12:37 am
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 11:34 pm
Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 10:15 pm

Οι πανελλήνιες είναι το καλύτερο! Μη χάνεις την ευκαιρία. Εάν είσαι του '99, οι πανελλήνιες του 24 είναι η τελευταία φορά που μπορείς να δώσεις.
Πράγματι, νόμιζα πως είχα ακόμη μία χρονιά αλλά όντως αυτή είναι η τελευταία. Ευχαριστώ για την πληροφορία και το κουράγιο φίλε! Τώρα που έμεινα με την πλάτη στον τοίχο σίγουρα θα κάνω μια τελευταία προσπάθεια!
Γιαυτό στο είπα. Νόμιζα οτι είχα κι εγώ μία ακόμη χρονιά, αλλά δυστυχώς δεν έχω. Σου εύχομαι επιτυχία στην προσπάθεια σου. Μόνο κερδισμένος/η θα βγεις.
Καλό κουράγιο, καλή δύναμη και τύχη!
Ευχαριστώ από καρδιάς! Εύχομαι και εσύ με κάθε τρόπο να καταφέρεις να μπεις, φαίνεται ότι το θες πραγματικά.
Edwwww

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2023)

Δημοσίευση από Edwwww »

Επισκέπτης έγραψε: Σάβ Δεκ 09, 2023 8:28 pm Παιδιά βλέπω οτι μας τελειώσανε τα όνειρα με συνοπτικές διαδικασίες, οι ΕΠΟΠ έχουν 3 προκυρίξεις στη σειρά και ανακοινώσανε και αλλες 2 και αστυνομία τίποτα.+του οτι δεν παιζει να ξαναβγαλουν ειδικους φρουρους συντομα (ΑΝ ξαναβγαλουν). Δηλαδή ο ΕΠΟΠ κάνει ενώ ο ειδικός φρουρος ειναι ανεκπαίδευτος.
ΕΠΟΠ είχε να πάρει από το 2009, ΕΦ έπαιρνε τότε.

Θέλετε να πείτε κάτι αλλά πριν το πείτε δείτε αν ισχύει.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Εγω εχω την αλλη απορια επειδη τωρα εβγαλε τυη δημοτικη με οριο ηλικιας 35 που πρωτη φορα ανεβηκε εκει; Αν υποθετικα εβγαζε ΕΦ προκηρυξη θα το πανε κι εκει 35; Δηλαδη αλλαξε ο νομος που ειναι κοινος για αυτα τα ορια γενικα?
Magnum7
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 290
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 28, 2022 12:01 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Magnum7 »

Δεν υπάρχει περίπτωση να αλλάξει…. Σώματα ασφαλείας αυστηρά 28 μετά τώρα δεδομένα
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 34 επισκέπτες