Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Ledos9

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Ledos9 »

Καλημέρα στην ομάδα οποίος έχει νέα να μας ενημερώσει και όποιος δεν έχει μπει ακόμα ς' την ομάδα στο Facebook προσλήψεις ΕΦ να μπει να μας ενημερώσει και εκει
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά σας τα είχαμε πει ότι δεν θα πάρει τώρα κ κάποιος έλεγε ότι θα βγει ανακοίνωση τώρα τον Μάρτιο για την προκήρυξη ειδικών φρουρων. Δεν πιστεύετε τιποτα καθήστε κ περιμένετε προκήρυξη τώρα εσείς
giannakis7

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από giannakis7 »

Επισκέπτης έγραψε: Πέμ Μαρ 07, 2024 1:17 pm Παιδιά σας τα είχαμε πει ότι δεν θα πάρει τώρα κ κάποιος έλεγε ότι θα βγει ανακοίνωση τώρα τον Μάρτιο για την προκήρυξη ειδικών φρουρων. Δεν πιστεύετε τιποτα καθήστε κ περιμένετε προκήρυξη τώρα εσείς
Αυτα γινονται τελευταια στιγμη, δε βγαινει ανακοινωση μηνες νωριτερα. Ξαφνικα καποια στιγμη θα πει παιρνω 500 ειδικους φρουριυς πχ!
Το καλοκαιρι θα φανει κατα τον Αυγουστο εαν γινει!
Για 500 ειδικους φρουρους ξερω εγω!
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Καί εγώ για μία 500αρα ακούω να υπερισχύει από όλες τις πηγές μου αλλά υπάρχουν και υψηλόβαθμοι αστυνομικοί που το ξέρουν αλλά δεν θέλουν να πουν τίποτα για να μην διαρρεύσει για πολλούς λόγους. Πάντως ειλικρινά εμείς μεταφέρουμε ότι ακούμε από έγκυρες πηγές μας στο υπουργείο δεν υπάρχει λόγος ούτε να κοροϊδέψουμε ούτε να παίξουμε με την αγωνία τόσων παιδιών που περιμένουν προκήρυξη ειδικών φρουρών με κανονικά κριτήρια εδώ και πέντε χρόνια περίπου...
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ευχαριστούμε παιδιά πάνω απ'όλα για την ειλικρίνεια και για το ενδιαφέρον που δείχνετε και μας δίνετε πληροφορίες.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Φαρμακευτική κάνναβης έλαιο CBD επιτρέπεται στην αστυνομία;
Ας απαντήσουν μόνο όσοι γνωρίζουν :) Το χρησιμοποιώ για πόνου στον αυχενα.
TomahawkofConnor

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από TomahawkofConnor »

Ντροπή αυτοί που κοροϊδεύετε πάντως, ξεφτίλα τίποτα άλλο.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Διασωστη εσυ τι γνωμη εχεις για αυτα που ακουγονται για καποια μελλοντικη προκ και για αυξηση οριου ηλικιας;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι λες βρε συ; Τι τελευταία στιγμή; Σε κάθε προκήρυξη δεν ανακοινώνονται από τα σάιτ ότι το τάδε υπουργείο έχει στα σκαριά προκήρυξη κλπ κλπ κ σχολιάζουμε ποτε και ποτε θα την βγάλουν; Μας δουλεύεις ; Μας δίνεται κάτι στην αρχή δεν βγαίνει κατευθειαν προκήρυξη.
MAJOR

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από MAJOR »

Παιδιά δεν ξέρω τι λέτε δεν έχει ακουστεί κατι ακόμα μόνο για ΣΦ είπαν ότι θα πάρουν 150 αλλά για ΕΦ τιποτα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Και αυτοί οι 150 θα είναι κάτι χωριάτες με πρόβατα από χωριά του Έβρου με 1500 μόρια, γιατί θα έχουν προτεραιότητα λόγω εντοπιότητας :lol:
Airborne376
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τρί Αύγ 01, 2023 4:45 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Airborne376 »

Μάγκες πάμε για του χρόνου... Δυστυχώς όλα δείχνουν ότι δεν υπάρχει ελπίδα για φέτος το καλοκαίρι τουλάχιστον οπότε μαζέψτε μόρια και υπομονή... Φιλαράκι στην αστυφυλακων μου λέει ότι η σχολή έχει πολύ κόσμο αυτή τη στιγμή μέσα σε όλα τα έτη και ίσως έχουν σκοπό να καλύψουν τα κενά από εκεί τι να πω
AlexanderIII

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από AlexanderIII »

Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αδερφέ αλλά τα κενά που έχει η αστυνομία αυτή τη στιγμή όχι τα άτομα των σχολών ούτε τρεις χιλιάδες κόσμος δεν τα καλύπτει και φεύγει και φέτος και του χρόνου θα φύγει άπειρος κόσμος.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για Ειδικούς φρουρούς (2024)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

AlexanderIII έγραψε: Παρ Μαρ 22, 2024 2:29 am Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω αδερφέ αλλά τα κενά που έχει η αστυνομία αυτή τη στιγμή όχι τα άτομα των σχολών ούτε τρεις χιλιάδες κόσμος δεν τα καλύπτει και φεύγει και φέτος και του χρόνου θα φύγει άπειρος κόσμος.
Αδερφε δεν ειχες κατι νεοτερο;
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 20 επισκέπτες