Πόσα μόρια έχετε (ΕΠΟΠ 2023)

Κλειδωμένο

ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ(ΕΠΟΠ 2023)

Το δημοψήφισμα λήγει την Τετ Σεπ 20, 2023 4:41 pm

200-300
1
10%
300-400
2
20%
400-500
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
500-600
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
600-700
3
30%
700-800
3
30%
800+
1
10%
 
Σύνολο ψήφων: 10

Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
hazardous
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2022 11:55 pm
Επικοινωνία:

Re: ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ(ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από hazardous »

Ανούσιο τοπικ όσοι είναι να μπείτε θα μπείτε, καλύτερα να ασχολήθειτε με πιο βασικά πράγματα αφού θέλετε να μπείτε όπως με γυμναστική ή να ετοιμάστε το μυαλό σας και να τα έχετε καλά με τον εαυτό σας.
Φιλικά πάντα.
Των δ' επιλέκτων η αρετή
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Re: ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ(ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από Kelly »

hazardous έγραψε: Δευ Αύγ 21, 2023 5:01 pm Ανούσιο τοπικ όσοι είναι να μπείτε θα μπείτε, καλύτερα να ασχολήθειτε με πιο βασικά πράγματα αφού θέλετε να μπείτε όπως με γυμναστική ή να ετοιμάστε το μυαλό σας και να τα έχετε καλά με τον εαυτό σας.
Φιλικά πάντα.
Φιλικα παντα προκειται για ενα φορουμ. Τι σας κανει κυριε μου να πιστευετε οτι ειστε πιο πολυ προετοιμασμενος πχ απο εμενα που ανοιξα το τοπικ; Με γνωριζετε προσωπικα; Επισης το ιδιο τοπικ ειχε ανοιχτει και περσι οπως και αλλα. Κι εσεις κοιταξτε την προετοιμασια σας τοτε κι αφηστε τα φορουμ η αν δεν σας ενδιαφερει προσπεραστε απλα. Ευχαριστω.
Άβαταρ μέλους
hazardous
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: Τετ Ιαν 12, 2022 11:55 pm
Επικοινωνία:

Re: ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ(ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από hazardous »

Kelly έγραψε: Δευ Αύγ 21, 2023 5:33 pm
hazardous έγραψε: Δευ Αύγ 21, 2023 5:01 pm Ανούσιο τοπικ όσοι είναι να μπείτε θα μπείτε, καλύτερα να ασχολήθειτε με πιο βασικά πράγματα αφού θέλετε να μπείτε όπως με γυμναστική ή να ετοιμάστε το μυαλό σας και να τα έχετε καλά με τον εαυτό σας.
Φιλικά πάντα.
Φιλικα παντα προκειται για ενα φορουμ. Τι σας κανει κυριε μου να πιστευετε οτι ειστε πιο πολυ προετοιμασμενος πχ απο εμενα που ανοιξα το τοπικ; Με γνωριζετε προσωπικα; Επισης το ιδιο τοπικ ειχε ανοιχτει και περσι οπως και αλλα. Κι εσεις κοιταξτε την προετοιμασια σας τοτε κι αφηστε τα φορουμ η αν δεν σας ενδιαφερει προσπεραστε απλα. Ευχαριστω.
Στον ενικό μίλα μου, είμαι μικρότερος γιατί φέτος θα δώσω πανελλήνιες. Δεν πιστεύω να είπα πως κάποιος είναι καλύτερα προετοιμασμένος από κάποιον, αλλά να μην κουράζεστε ψυχικά να σκέφτεστε καθημερινά αν θα μπείτε η όχι, πόσα μόρια έχετε κτλπ κτλπ.
Φίλος μου με την περσινή μου προκήρυξη πίστευε πως δεν είχε καμία ελπίδα να μπει λόγω μορίων αλλά απλά συνέχισε ότι ήταν να κάνει και τελικά μπήκε ως επιλαχών. Δεν είναι όλοι κακοπροαίρετοι, μια συμβουλή έδωσα και ας είμαι μικρότερος, πιστεύω πως απλα φθείρεσαι. Και εγώ που δίνω φέτος για στρατιωτικές με βασανίζει το αν θα πιάσω τα μόρια για τη σχολή που θέλω αλλά δεν θα με οφελήσει το να άνοιξω ενα τοπικ και να λέω πως τα πατε στην προετοιμασια η το αν θα πεσει η βαση η οχι.
Των δ' επιλέκτων η αρετή
Επισκέπτης

Re: ΠΟΣΑ ΜΟΡΙΑ ΕΧΕΤΕ(ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Θα συμφωνήσω στο ότι δεν έχει πολύ νόημα από την απόψη του ότι δεν θα είναι αντικειμενικό για όλους. Αλλά μόρια έχει κάποιος με πτυχίο ΤΕΙ και άλλα με απολυτήριο λυκείου. Ο καθένας συναγωνίζεται ομοίους του. Ίσως να είχε κάποιο νόημα αν γινόταν ανά ειδικότητα αλλά και πάλι χρονοβόρο και μη ρεαλιστικό καθώς δεν είναι όλοι οι υποψήφιοι στο φόρουμ.
George512
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 25, 2022 12:01 pm

Μόρια για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από George512 »

Γνωρίζεις κανείς αν είσαι κάτοχος διπλώματος Β και Γ κατηγορίας πόσα μόρια λαμβάνεις;
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Μόρια για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Eirini_k »

George512 έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 7:49 pm Γνωρίζεις κανείς αν είσαι κάτοχος διπλώματος Β και Γ κατηγορίας πόσα μόρια λαμβάνεις;
Μονο η Γ πιάνεται 100 μόρια
George512
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 25, 2022 12:01 pm

Re: Πόσα μόρια έχετε (ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από George512 »

Κατάλαβα, επίσης αν υπηρέτης ειδικές δυνάμεις σαν οβα, και κανείς τα χαρτιά σου για πεζικό παιρνεις τα μόρια τον ειδικών δυνάμεων;
Επισκέπτης

Re: Μόρια για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

George512 έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 7:49 pm Γνωρίζεις κανείς αν είσαι κάτοχος διπλώματος Β και Γ κατηγορίας πόσα μόρια λαμβάνεις;
50 για το Β και 100 για το Γ άρα 150.
George512
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 26
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 25, 2022 12:01 pm

Re: Πόσα μόρια έχετε (ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από George512 »

Είναι σίγουρο αφού το παιδί εδώ λέει ότι λάμβανεις μόνο 100
Eirini_k
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 192
Εγγραφή: Τρί Ιαν 19, 2021 9:59 am
Επικοινωνία:

Re: Μόρια για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Eirini_k »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 9:53 pm
George512 έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 7:49 pm Γνωρίζεις κανείς αν είσαι κάτοχος διπλώματος Β και Γ κατηγορίας πόσα μόρια λαμβάνεις;
50 για το Β και 100 για το Γ άρα 150.
Μονο το Γ μετράει
Επισκέπτης

Re: Μόρια για προκήρυξη ΕΠΟΠ

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Eirini_k έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 10:15 pm
Επισκέπτης έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 9:53 pm
George512 έγραψε: Τετ Αύγ 23, 2023 7:49 pm Γνωρίζεις κανείς αν είσαι κάτοχος διπλώματος Β και Γ κατηγορίας πόσα μόρια λαμβάνεις;
50 για το Β και 100 για το Γ άρα 150.
Μονο το Γ μετράει

Ναι έχεις δίκιο. Εγώ μπερδεύτηκα! Σόρρυ όντως μόνο το Γ μετράει.
fluf
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 24, 2023 3:38 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια έχετε (ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από fluf »

Ρε παιδια με τα αθληματα που φετος ειναι δυσκολα τι γινεται ; Δεν ειναι ελαστικοι εχω ακουσει
Panoss99

Re: Πόσα μόρια έχετε (ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από Panoss99 »

fluf έγραψε: Πέμ Αύγ 24, 2023 3:41 pm Ρε παιδια με τα αθληματα που φετος ειναι δυσκολα τι γινεται ; Δεν ειναι ελαστικοι εχω ακουσει
Δεν είναι φέτος δύσκολα. Τα ίδια με τις προηγούμενες χρονιές είναι. Αν είναι ελαστικοί ή όχι εξαρτάται κ το που θα πέσεις. Αλλά κ το ότι θα είναι ελαστικοί ως ένα βαθμό.
fluf
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 5
Εγγραφή: Πέμ Αύγ 24, 2023 3:38 pm
Επικοινωνία:

Re: Πόσα μόρια έχετε (ΕΠΟΠ 2023)

Δημοσίευση από fluf »

Στις κοπελες εχoυν ιδια αντιμετωπιση;Eχω δηλωσει υλικο πολεμου θα ειναι καπως πιο μαλθακοι με τα αθληματα ας πουμε;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες