Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Παιδιά γτ άλλαξε η πλατφόρμα το εποπ αρμι ;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 10:52 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 10:50 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 10:44 am

Προκύπτει από το ότι άλλοι τόσοι που πήρανε στο helpdesk τους είπανε κατάταξη από 11 του μηνός
Σε αυτη την περιπτωση λοιπον, και εαν ισχυει το ανωτερω, θα πρεπει τα αποτελεσματα να βγουν σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, αλλιως καταρριπτεται το παραπανω σεναριο.
Σήμερα θα βγουν, χθες όσοι είχανε κάποιο άτομα το ξέρουν είδη
Αυτό που λες ότι όσοι είχανε κάποιο άτομο το μάθανε εχθές δεν ισχύει, γιατί κάποιοι που ξέρω μαζί και εμένα ξέραμε τι σειρά μας πριν τα αθλήματα όπως και αρκετή άλλοι. Πάντως χθες στο γεεθα το πρωί δεν ξέρανε ποτε θα γίνει η κατάταξη.
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 11:24 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 10:52 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 10:50 am

Σε αυτη την περιπτωση λοιπον, και εαν ισχυει το ανωτερω, θα πρεπει τα αποτελεσματα να βγουν σημερα ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, αλλιως καταρριπτεται το παραπανω σεναριο.
Σήμερα θα βγουν, χθες όσοι είχανε κάποιο άτομα το ξέρουν είδη
Αυτό που λες ότι όσοι είχανε κάποιο άτομο το μάθανε εχθές δεν ισχύει, γιατί κάποιοι που ξέρω μαζί και εμένα ξέραμε τι σειρά μας πριν τα αθλήματα όπως και αρκετή άλλοι. Πάντως χθες στο γεεθα το πρωί δεν ξέρανε ποτε θα γίνει η κατάταξη.

Γκουρου εσυ που τα ξερες πριν τα αθληματα... Παπατζαααααα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 11:27 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 11:24 am
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 10:52 am

Σήμερα θα βγουν, χθες όσοι είχανε κάποιο άτομα το ξέρουν είδη
Αυτό που λες ότι όσοι είχανε κάποιο άτομο το μάθανε εχθές δεν ισχύει, γιατί κάποιοι που ξέρω μαζί και εμένα ξέραμε τι σειρά μας πριν τα αθλήματα όπως και αρκετή άλλοι. Πάντως χθες στο γεεθα το πρωί δεν ξέρανε ποτε θα γίνει η κατάταξη.

Γκουρου εσυ που τα ξερες πριν τα αθληματα... Παπατζαααααα

Εσυ μπορείς να με λες Παπατζα αλλά εγώ εύκολα μπορώ να αποδείξω σε κάποιον ότι αρκετοί γνωρίζαμε … άλλωστε δεν έχει σημασία άμα ξέρεις η όχι. Σημασία έχει να είσαι επιτυχών
Turbo96

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Turbo96 »

Όσοι λένε για κατάταξη μετά τίς γιορτές (που για να είμαι ειλικρινής είναι πιο λογικό για να κάνουν και γιορτές τα στελέχη και μετά να ξεκινήσει η εκπαίδευση από αρχές τού νέου έτους) έχουν κάποια πληροφόρηση ή απλά το πετάνε για να τρολαρουν κάποιοι και άλλοι επειδή το εύχονται;
Euaggelia123mcs
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 105
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 14, 2023 4:00 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Euaggelia123mcs »

Ρώτησε πρώτα να μάθετε εάν περάσατε και μετά μάθετε που θα κάνετε γιορτές. Και περί του ότι κάποιοι" ξέρουν" πριν από τα αθλήματα εάν είναι επιτυχόντες και ποια σειρά ... Είναι ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ... Να ξέρεις εάν είσαι επιτυχών -επιλαχών και τι σειρά είσαι, τώρα σε αυτή τη φάση που βρισκόμαστε, είναι εφικτό. Επομένως μην ακούω άλλες βλακείες φτάνει
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Euaggelia123mcs έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 12:16 pm Ρώτησε πρώτα να μάθετε εάν περάσατε και μετά μάθετε που θα κάνετε γιορτές. Και περί του ότι κάποιοι" ξέρουν" πριν από τα αθλήματα εάν είναι επιτυχόντες και ποια σειρά ... Είναι ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ... Να ξέρεις εάν είσαι επιτυχών -επιλαχών και τι σειρά είσαι, τώρα σε αυτή τη φάση που βρισκόμαστε, είναι εφικτό. Επομένως μην ακούω άλλες βλακείες φτάνει


Ναι ρε συ το βυσμα τους ειναι και μαντης να ηξερε ποσοι θα κοπουν (η να ελπιζει οτι ολοι ειναι απροετοιμαστοι να κοπουν)
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Τι θα γίνει ρε παιδιά θα δούμε φως στην υπόθεση ;
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 1:12 pm Τι θα γίνει ρε παιδιά θα δούμε φως στην υπόθεση ;
Από την ερχόμενη Τρίτη να περιμένετε αποτελέσματα παιδιά 🆘
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 1:22 pm
Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 1:12 pm Τι θα γίνει ρε παιδιά θα δούμε φως στην υπόθεση ;
Από την ερχόμενη Τρίτη να περιμένετε αποτελέσματα παιδιά 🆘


Κι ο καθενας το βιολι του
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 12:46 pm
Euaggelia123mcs έγραψε: Παρ Δεκ 01, 2023 12:16 pm Ρώτησε πρώτα να μάθετε εάν περάσατε και μετά μάθετε που θα κάνετε γιορτές. Και περί του ότι κάποιοι" ξέρουν" πριν από τα αθλήματα εάν είναι επιτυχόντες και ποια σειρά ... Είναι ΜΠΑΡΟΥΦΕΣ ... Να ξέρεις εάν είσαι επιτυχών -επιλαχών και τι σειρά είσαι, τώρα σε αυτή τη φάση που βρισκόμαστε, είναι εφικτό. Επομένως μην ακούω άλλες βλακείες φτάνει


Ναι ρε συ το βυσμα τους ειναι και μαντης να ηξερε ποσοι θα κοπουν (η να ελπιζει οτι ολοι ειναι απροετοιμαστοι να κοπουν)

Παιδιά υπάρχει μια αρχική σειρά βάση μορίων και μόνο, πχ κάποιος μπορεί να ήταν στην θέση 30 και τώρα μετά τα αθλήματα να έχει πάει στην 15, οπότε ναι οποίος έχει βύσμα αυτές τις πληροφορίες μπορεί να τις ξέρει, κανένας δεν είναι μάντης όλοι βλέπουν έγραφα με υπογραφές πάνω, απλά αυτά τα έγγραφα δεν είναι για όλα τα μάτια. Από κει και πέρα σήμερα λένε ότι θα βγουν, αλήθεια ή ψέματα κάνεις δεν το ξέρει, καλή επιτυχία σε όλους και μακάρι να μπουν αυτοί που προσπάθησαν μόνοι τους.
Kosta1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Kosta1 »

Αδερφέ αυτός ο φίλος που είχε 380 μόρια κ είναι 9ος επιλαχών.
Εγώ πως γίνεται να έχω 456 μόρια και να είμαι 30ος και στην ίδια ειδικότητα με δουλεύεται;
Kosta1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Kosta1 »

Εκτός αν λέμε όλοι παπαριες εδώ μέσα
Επισκέπτης

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Καλά τα λες. Όλοι παπαριές λέτε εδώ μέσα.
kosta1

Re: Προκήρυξη για ΕΠΟΠ στον Στρατό Ξηράς (2023)

Δημοσίευση από kosta1 »

Αδερφέ κγω που υποτίθεται έχω γνωστούς μου είπαν αυτό. Αν δεν βγουν αποτελέσματα μην πιστεύεται κανέναν γιατί ποτε δεν ξέρετε
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες