Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος (ΣΔΣΛΣ)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
byz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος (ΣΔΣΛΣ)

Δημοσίευση από byz »

Χαιρετώ. Σήμερα ενημερώθηκα οτι κατάφερα να εισαχθώ στην δεύτερή μου επιλογή, την ΣΔΣΛΣ (1η ήταν η Ικαρων η οποία εχασα για 40 μορια :shock:). Έχετε ορισμένες συμβουλές και tips για τη συγκεκριμένη σχολή?
synadelfos

Re: Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος (ΣΔΣΛΣ)

Δημοσίευση από synadelfos »

byz έγραψε: Πέμ Ιούλ 27, 2023 3:49 pm Χαιρετώ. Σήμερα ενημερώθηκα οτι κατάφερα να εισαχθώ στην δεύτερή μου επιλογή, την ΣΔΣΛΣ (1η ήταν η Ικαρων η οποία εχασα για 40 μορια :shock:). Έχετε ορισμένες συμβουλές και tips για τη συγκεκριμένη σχολή;
Ενα tip μόνο... Απόλαυσετο ;) , καλώς ήλθες :D
Επισκέπτης

Re: Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος (ΣΔΣΛΣ)

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Γεια σας! Ήθελα να ρωτησω τι πράγματα πρέπει να έχουμε μαζί μας όταν καταταχθούμε! Υπαρχει κάποια λίστα κάπου;
Άβαταρ μέλους
byz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος (ΣΔΣΛΣ)

Δημοσίευση από byz »

synadelfos έγραψε: Πέμ Ιούλ 27, 2023 5:33 pm
byz έγραψε: Πέμ Ιούλ 27, 2023 3:49 pm Χαιρετώ. Σήμερα ενημερώθηκα οτι κατάφερα να εισαχθώ στην δεύτερή μου επιλογή, την ΣΔΣΛΣ (1η ήταν η Ικαρων η οποία εχασα για 40 μορια :shock:). Έχετε ορισμένες συμβουλές και tips για τη συγκεκριμένη σχολή;
Ενα tip μόνο... Απόλαυσετο ;) , καλώς ήλθες :D
Θα το δεχτώ πραγματικά ως συμβουλή γιατί πολλά ακούγονται. Οχι οτι έχω κανένα θέμα με τα καψόνια, απλά να έχω μια εικόνα για να μην έρθουν ολα ουρανοκατέβατα.
Άβαταρ μέλους
byz
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 04, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Σχολή Δοκίμων Σημαιοφόρων Λιμενικού Σώματος (ΣΔΣΛΣ)

Δημοσίευση από byz »

Επισκέπτης έγραψε: Παρ Ιούλ 28, 2023 6:51 pm Γεια σας! Ήθελα να ρωτησω τι πράγματα πρέπει να έχουμε μαζί μας όταν καταταχθούμε! Υπαρχει κάποια λίστα κάπου;
Απο ό, τι ξέρω, κάθε χρόνο προς τα τέλη Αυγούστου, βγαίνει μια λίστα με αυτά που θα χρειαστούμε. Βέβαια έχω και εγώ ορισμένες απορίες αλλά θεωρώ θα επιλυθούν στην πορεία. Τα λέμε στη σχολή.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης