Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Σωστός ο sicario εσύ τα γυρνάς τώρα e3otfrou και λες ότι θα μπούμε τώρα αρχές Ιουλίου! Άκου να ζητήσουμε συγνώμη, τα θες και τα λες
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Ε ναι ρε παιδιά εσείς λέγατε Μάιο μετά Ιούνιο αρχές και τέλη τώρα πήγε Ιούλιο. Χαχαχαχαχαχ είχατε γνωστό 😂😂😂 ρε για γέλια είστε από Άνοιξη Πήγατε καλοκαίρι και από καλοκαίρι παίζει να πάμε φθινόπωρο όπως ήταν η αρχική μου ενημέρωση. Αλλά όπως και να έχει φθινόπωρο θα τελειώσουμε. Και πλέον από το να είμαι μεσα Αύγουστο καλοκαιριατικα προτιμώ με χίλια να μπούμε Σεπτεμβριο. Εσείς πάντως στην έχετε πει ημερομηνίες όλο το καλοκαίρι και μέσα δεν πέσατε οπότε φτάνει ποια να εκτίθεστε σας βαρέθηκαμε
Ef9k2021

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Ef9k2021 »

Όχι ρε φίλε άφησε τα παιδιά να λένε ότι έχουν ακούσει! Ίσως κάτι να είναι αληθινό άσε τους να ζούνε με μια ελπίδα ! Δεν φταίνε αυτοί ! Το φταίξιμο το έχουν αυτοί που λένε με σιγουριά πράγματα τα οποία έχουν βγάλει από το κεφάλι τους ! Τώρα ποιός τους πιστεύει είναι δικό του θέμα αλλά αυτά να τα σκεφτούν όταν θα είναι και στην υπηρεσία! Και θα καταλάβετε αργότερα τι θέλω να πω !
Petros_Gnou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 28, 2019 4:25 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Petros_Gnou »

Αυτό που καπνίζεις κοψτω γιατί δεν σου κάνει καλό. Ηρθε email για ρούχα έχουμε εκλογές και περιμένεις να σε βάλουν πριν τις εκλογές σχολή; Εάν δεν υπήρχε η 25 Ιουνίου θα ήσουνα μέσα. Απλά λόγο εκλογών θα πρέπει να σου δώσουν άδεια για να πας να ψηφίσεις και η άδεια θα είναι 3-4 μέρες. Αθτος είναι ο λόγος που μπαίνεις Ιουλίου. Φθινόπωρο δεν μπαίνεις γιατί η σχολή είναι πιασμένη από τους αστυφύλακες. Άιντε τρολλακι. Μας τα έχεις κάνει τσουρέκια τόσο καιρό. Και στην τελική ρώτα και τον πρόεδρο και θα σου πει ότι το κομμάτι των εκπαιδευτών έχει κλεισει και τους έχουνε δώσει ημερομηνίες για Ιούλιο... Άντε τραβα σε κανένα πάρκο να αραξεις
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Πετράκο πρόσεχε πως μιλάς γιατί ξέρω καλά ποιος είσαι και στην σχολή ούτε στα μάτια δεν θα με κοιτάς. Σχολή Μάιο και Ιούνιο που πήγανε ρε κεφτέ που έλεγες; Τότε δεν είχες εκλογές παρλαπιπα; Η μήπως δεν ήξερες ότι θα έχει δεύτερες εκλογές. Έλα τραβά να για ύπνο τρολακι και ψεύτη που κοροϊδεύεις τους συναδέλφους.
Petros_Gnou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 28, 2019 4:25 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Petros_Gnou »

Νομίζεις με νοιάζει και άμα με ξέρεις; Δεν χαμπαριαζω ούτε εσένα ούτε κανεναν. Κακ στην τελική τι θα με κάνεις; Θα με βαρεσεις; Τι;
Ήξερες ότι θα έχεις εκλογές αλλά πίστευαν όλο ότι θα πάμε για 1 εκλογική αναμέτρηση. Μετά έγιναν 2 και μπορεί να γίνουν και 3 αλλά εφόσον έβλεπαν ότι πάμε για 2η την ακύρωσαν την σχολή γιατί μετα θα έπρεπε να φύγεις 3-4 μέρες σίγουρα. Ο άλλος από Κομοτηνή για να φτάσει Κρήτη θέλει μόνο για να πάει 2 μέρες.
2ον σου έστειλαν email ρουχισμού... Από την στιγμή που σου έστειλαν email Μαξ σε 1 μήνα θα σε καλέσουν για εκπαίδευση και εφόσον η σχολή είναι πιασμένη από φθινόπωρο δεν μπορείς να πας άλλη περίοδο... Μετά πας του χρόνου το καλοκαίρι. Τι δεν καταλαβαίνεις σε αυτό που λέμε;
3ον και τελευταίο κόψε την μαγκιά την ειρωνία και την τρολια εδώ μέσα και ειδικά σε εμενα γιατί έχω πει εγώ προσωπικά πολλές πληροφορίες από το υπουργείο μαζί και με άλλα άτομα και έχουνε βγει... Δεν θα ακούμε κάθε φορά να λες εσύ καλό φθινόπωρο καλό χειμώνα και όλα αυτά που λες.
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Εδώ μέσα θέλετε να πάρετε την δόξα. Αλλά λέτε λέτε λέτε και αν το πετύχετε θέλετε να σας πούνε και μπράβο που στα 10 θα βγει το 1. Πάμε τώρα να σε απαντήσω στο πρώτο αν δεν ήξερες ότι θα γίνουν και δεύτερες εκλογές τότε σκατα ξέρεις από το υπουργείο γιατί από εκεί ήξεραν από την αρχή ότι θα χρειαστεί δεύτερες εκλογές. Δεύτερον αν πάει φθινόπωρο και δεν βρεθεί κάποιο άλλο μέρος τότε θα πηγαίνουμε 60-60 στην σχολή την δικιά μας. Γι'αυτό και δεν υπογράφεται η ΚΥΑ ακόμα.3ον πάρε φόρα αλλά να έχεις φάει φασολάδα και στην σχολή όχι δεν θα σε βαρέσω με τέτοιο χαρακτήρα θα σε βαρεσει άλλος και ξέρεις εσύ κάνε μήνυση ξέρεις εσύ από αυτά κοτούλα
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

E3otfrou έγραψε: Τετ Ιουν 14, 2023 11:04 pm Πετράκο πρόσεχε πως μιλάς γιατί ξέρω καλά ποιος είσαι και στην σχολή ούτε στα μάτια δεν θα με κοιτάς. Σχολή Μάιο και Ιούνιο που πήγανε ρε κεφτέ που έλεγες; Τότε δεν είχες εκλογές παρλαπιπα; Η μήπως δεν ήξερες ότι θα έχει δεύτερες εκλογές. Έλα τραβά να για ύπνο τρολακι και ψεύτη που κοροϊδεύεις τους συναδέλφους.
Φίλε να προσέχεις να μη πατάς τα φρύδια σου όταν περπατάς.
Εσύ πήγαινε φθινωπορο άμα θες, εμεις θα πάμε τον Ιούλιο.
Στείλε μήνυμα στον νέο Πρόεδρο να σου πει.
Η Κομοτηνή έχει παραχωρηθεί για το καλοκαίρι. Στις 16 Σεπτεμβρίου μπαίνουν οι αστυφύλακες οπότε δε θα μπορείς να πας εκεί φθινωπορο.
Η 6κ 33 μέρες έκανε σχολη. Νομίζεις ότι εμείς θα κάτσουμε 2 μήνες; Καμία 35αρια μέρες θα κάνουμε.
ΥΕΦΚΚ 2023
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Σικαριο εσύ πηγές Μάιο τώρα όπου να ναι τελειώνεις. Άντε ρε από εδώ και εσύ
Petros_Gnou
Υπολοχαγός
Υπολοχαγός
Δημοσιεύσεις: 366
Εγγραφή: Πέμ Φεβ 28, 2019 4:25 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Petros_Gnou »

Δεν πας καλά πραγματικά άνθρωπε μου. Οτι μαθαίνουμε το λέμε. Το ότι μαθαίνουμε κάτι δεν σημαίνει ότι θα γίνει κάτι. Κάτι όμως το οποίο το ξέρουμε σίγουρα το λέμε. Εάν αλλάξουν στην πορεία κάποια πράγματα δεν είναι επειδή αυτό που μάθαμε είναι λάθος αλλά επειδή συντρέχουν κάποιοι λόγοι και άλλαξαν γνώμη.60-60 που λες δύσκολο να γίνει γιατί θα χρειαστεί 1 χρόνος να εκπαιδευτούν όλοι οι εξωτερικοί και αυτό δεν το θέλουν... Το έχουνε πει πόσες φορές πρόεδροι, αντιπρόεδροι κλπ. Τώρα εάν εσύ πιστεύεις αυτό πίστεψέ αυτό. Εδώ μέσα είμαστε για να ανταλλάσσουμε απόψεις, γνώμες, πληροφοριες και όλα αυτά τα οποία είναι σημαντικά για την δουλειά αυτή...
Τώρα όσο αναφορά για αυτά που λες βάλε όποιον θέλεις και θα δεις μετα και εγώ με ποιον τρόπο θα κινηθώ... Έχω στόμα και μιλάω και λύνω της διάφορες με τον διάλογο δεν είμαι κοτουλα να βάζω άτομα να πλακώσουν τον άλλον και ούτε θα σηκώσω και εγώ ο ίδιος το χέρι να το κανω και να το παίζω μαγκιά.
Αντί να κοιτάς να βοηθήσεις εδώ μέσα το παίζεις μάγκας με τις χαζομάρες που λες. Λέγε όσες θέλεις. Δεν με νοιάζει καθόλου όμως...
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

E3otfrou έγραψε: Τετ Ιουν 14, 2023 11:27 pm Σικαριο εσύ πηγές Μάιο τώρα όπου να ναι τελειώνεις. Άντε ρε από εδώ και εσύ
Εγώ δε θα έρθω καθόλου για εκπαίδευση, κατευθείαν στο γραφείο στην Αντίεγκληματική θα πάω να αράξω.
ΥΕΦΚΚ 2023
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Πέτρο όταν είχα πει για Σεπτεμβρίο πέσατε να με φάτε τον Απρίλιο δεν το ξεχνάω αυτό τότε όμως δεν θέλατε διάλογο αλλά μόνο χλευάζατε. Τώρα θα τα ακούτε όπως κάνατε και εσείς έτσι είναι η ζωή. Ότι είπατε τελικά στα 10 τα 2 πιάσατε καλά πήγε. Καλό βράδυ και αν δεν πάμε σχολή μεριι 10 Ιουλίου καλύτερα να μην εμφανιστεί τε κάποιοι μέσα εδώ στο φόρουμ ξανα
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Σικαριο Βίσμα έτσι να αφήνεις τους συναδέλφους σου. Από τέτοιους καταστράφηκε η χώρα σαν και εσένα. Αλλά καλύτερα είναι επικίνδυνο να έχεις όπλο εσυ
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

E3otfrou έγραψε: Τετ Ιουν 14, 2023 11:40 pm Σικαριο Βίσμα έτσι να αφήνεις τους συναδέλφους σου. Από τέτοιους καταστράφηκε η χώρα σαν και εσένα. Αλλά καλύτερα είναι επικίνδυνο να έχεις όπλο εσυ
Όταν οπλοφορουσα εγώ στον ιδιωτικό τομέα, επινες γάλα ακόμα.
ΥΕΦΚΚ 2023
Patsavouris

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Patsavouris »

Ρε παιδιά τι τσακώνεστε; Θα έχουμε και τρίτες εκλογές!
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες