Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Stam23 έγραψε: Πέμ Μαρ 02, 2023 2:39 pm Εμένα κατά λέξη ζητάει. Φωτοαντίγραφο των τίτλων σπουδών. Ούτε απολυτήριο μου ζητάει ούτε πτυχίο ΙΕΚ. Ένας νοήμων άνθρωπος καταλαβαίνει ότι του ζητάνε τους τίτλους σπουδών που κατέθεσε στον ΑΣΕΠ. Από εδώ και πέρα ότι διποτε συζητάμε για αυτό το θέμα είναι άτοπο. Πάμε παρακάτω
STAM το ξερουμε, ολοι αυτο καταλαβαμε, οτι οσοι εχουμε ιεκ δε χρειαζεται να βαλουμε το απολυτηριο.
Αλλα σε παιδι με ΙΕΚ που περασε Δε Φυλαξης του εστειλαν μειλ και του λενε στειλε μας και το απολυτηριο! Τωρα δε ξερω τι γινεται!
ΥΕΦΚΚ 2023
Stam23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Stam23 »

Στο fcbk στην σελίδα δεν έχει αναφερθεί τίποτα προς το παρόν. Και εκεί είναι το 70% τών επιτυχόντες σίγουρα. Από εκεί και πέρα μένει να δούμε τι θα γίνει στον καθένα μας ξεχωριστά. Στο συγκεκριμένο πάντως εμείς δεν κάναμε λάθος και το πρόβλημα είναι σε εκείνους που δεν ξέρουν καν με τι προσόντα προσλήφθηκαμε, στην Ελλάδα ζούμε τίποτα δεν μου φαίνεται περίεργο
GeorgeMp
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 6:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GeorgeMp »

Ύστερα από το τραγικό γεγονός που συνέβη στα Τέμπη λογικά θα γίνει μεταφορα εκλογών για άλλη ημερομηνία ίσως και τέλη Απρίλη, οπότε πιστεύετε θα επηρεάσει την έναρξη σχολής που είναι να γίνει τον Μάη?
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

Δε νομιζω να επηρεασει, κι ο Προεδρος το ιδιο λεει.
Το πολυ πολυ να μας δωσουν αδεια ωστε να φυγουμε να ψηφισουμε αν γινουν και 2ες εκλογες οπως ειναι πιθανο!
ΥΕΦΚΚ 2023
Fuenka

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Fuenka »

Εγώ προσωπικά επειδή είμαι προνοητικός και προληπτικός έβαλα μέσα τα πάντα:
Απολυτήριο Λυκείου
3 έγγραφα ΙΕΚ (ΒΕΚ σχολής) (αποδεικτικό εξετάσεων με το βαθμό επιτυχίας) (δίπλωμα επίσημο επιπέδου 5 από τον ΕΟΠΠΕΠ). Πτυχίο αγγλικών μεταφρασμένο από δικηγόρο, βεβαίωση ενσήμων από ΕΦΚΑ, αστυνομική ταυτότητα, διπλώματα οδήγησης.
Τέλος, έβαλα βεβαίωση οικ. Κατάστασης και την απλή ατομική και την πλήρης που φαίνονται όλα τα μέλη της οικογένειας. Φυσικά τον φάκελο μου τον έφτιαξε δικηγόρος.
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

ARN έγραψε: Πέμ Μαρ 02, 2023 1:51 pm
Καινούργιο είναι αυτό;
Εγώ στην 6κ2018 δεν το είχα στείλει ούτε άλλοι από την σειρά μου που είχα το ιεκ, με την ίδια λογική πριν το λύκειο πήγαμε γυμνάσιο και δημοτικό και αυτά πλαστογραφησαν;!
Κάποιος κάτι δεν κατάλαβε καλά ή εκεί στο υπουργείο έχουν σαλτάρει...
Αυτό ακριβώς. Εγώ δεν στέλνω τίποτα εάν δεν μου στείλουν Μάιλ. Εμένα πάλι καλά δεν μου τα ελέγχει ο καινούργιος άλλος μου έστειλε το αρχικό Μάιλ για την αποστολή των δικαιολογητικών.
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Sicario έγραψε: Πέμ Μαρ 02, 2023 2:46 pm
Stam23 έγραψε: Πέμ Μαρ 02, 2023 2:39 pm Εμένα κατά λέξη ζητάει. Φωτοαντίγραφο των τίτλων σπουδών. Ούτε απολυτήριο μου ζητάει ούτε πτυχίο ΙΕΚ. Ένας νοήμων άνθρωπος καταλαβαίνει ότι του ζητάνε τους τίτλους σπουδών που κατέθεσε στον ΑΣΕΠ. Από εδώ και πέρα ότι διποτε συζητάμε για αυτό το θέμα είναι άτοπο. Πάμε παρακάτω
STAM το ξερουμε, ολοι αυτο καταλαβαμε, οτι οσοι εχουμε ιεκ δε χρειαζεται να βαλουμε το απολυτηριο.
Αλλα σε παιδι με ΙΕΚ που περασε Δε Φυλαξης του εστειλαν μειλ και του λενε στειλε μας και το απολυτηριο! Τωρα δε ξερω τι γινεται!
Sicario για τον ίδιο μιλάμε. Το παλικάρι όμως δεν έστειλε το δίπλωμα έστειλε μόνο την βεβαίωση, και αποτί κατάλαβα ήταν και παλιά. Οι καινούργιες βεβαιώσεις πιστοποίησης καθώς και το δίπλωμα έχουν επάνω μοναδικό αριθμό επιβεβαίωσης που το ελέγχουν άμεσα online την αυθεντικότητα τού διπλώματος και της πιστοποίησης. Για αυτό έγινε σε αυτόν το μπερδεμα.

Δεν χρειάζεται μόνοι μας να περιπλεξουμε τα πράγματα με τηλέφωνα και Μάιλ. Εάν μας στείλουν και εμάς τότε οκ τα στέλνουμε και τέλος
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Fuenka έγραψε: Πέμ Μαρ 02, 2023 5:07 pm Εγώ προσωπικά επειδή είμαι προνοητικός και προληπτικός έβαλα μέσα τα πάντα:
Απολυτήριο Λυκείου
3 έγγραφα ΙΕΚ (ΒΕΚ σχολής) (αποδεικτικό εξετάσεων με το βαθμό επιτυχίας) (δίπλωμα επίσημο επιπέδου 5 από τον ΕΟΠΠΕΠ). Πτυχίο αγγλικών μεταφρασμένο από δικηγόρο, βεβαίωση ενσήμων από ΕΦΚΑ, αστυνομική ταυτότητα, διπλώματα οδήγησης.
Τέλος, έβαλα βεβαίωση οικ. Κατάστασης και την απλή ατομική και την πλήρης που φαίνονται όλα τα μέλη της οικογένειας. Φυσικά τον φάκελο μου τον έφτιαξε δικηγόρος.
Για αυτό στο παλικάρι που του είπε να στείλει και το απόλυτο του είπε επίσης γενικά στέλνετε ότι να ναι, το Μάιλ έλεγε ακριβός. Του την ειπε κιόλας δηλαδή ο υπάλληλος. Με αυτά που έχουν δει τα μάτια τους φυσικό είναι, εσύ ας πούμε τι τα θέλουν τα ένσημα και το δίπλωμα οδήγησης; Εάν χρειαστούν κάτι άλλο αργότερα το καταθέτουμε στην υπηρεσία μας.
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Gian_Arg
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Δευ Φεβ 21, 2022 11:31 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Gian_Arg »

Καλά και με το υπουργείο δεν βγάζεις άκρη είναι η αλήθεια! Πέρυσι όταν στέλνανε τα mail για να παρουσιάσουμε στα καταστήματα για την ορκομωσία, σε εμένα είχαν στείλει (εκτός από το δικό μου για mail) για άλλα δύο άτομα ! Με τα ονόματα των άλλων παιδιών επάνω και σε αυτούς δεν είχαν στείλει τίποτα! Ήταν τα άτομα που στην λίστα ήταν ο ένας επάνω και ο άλλος κάτω από εμένα ! Το έναν επειδή τον ήξερα του προώθησα εγώ το mail και για το άλλο απλά το προώθησα στην φυλακή για να τον καλέσουν από εκεί! Τα συμπεράσματα δικά σας!
Stam23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Stam23 »

Ζητάνε 3-4 χαρτιά. Και εμείς στέλνουμε μέχρι και δίπλωμα οδήγησης... Τελικά τώρα κατάλαβα. Δεν θα ήθελα να ήμουν στην θέση αυτού που ανοίγει φακέλους...
Filias

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Filias »

Παιδιά ο πρώτος μισθός Υεφκκ για Κορυδαλλό, που έχει πολλά κομμένα ρεπό κτλ σε ποσα λεφτά ανέρχεται μαζί με τα νυχτερινά-εξαιρεσιμα και υπολογισμένα τις νέες μειωμένες εισφορές+ την αύξηση του επιδόματος επικινδυνότητας;
Stam23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Stam23 »

Filias έγραψε: Παρ Μαρ 03, 2023 12:30 am Παιδιά ο πρώτος μισθός Υεφκκ για Κορυδαλλό, που έχει πολλά κομμένα ρεπό κτλ σε ποσα λεφτά ανέρχεται μαζί με τα νυχτερινά-εξαιρεσιμα και υπολογισμένα τις νέες μειωμένες εισφορές+ την αύξηση του επιδόματος επικινδυνότητας;
Μαζί με όλα καθαρίζεις 800 με 850 ευρώ εξαρτάται τι έξτρα έχεις (βραδινά αργίες κ. Α.). Ας απαντήσει κάποιος που είναι ήδη μέσα να με επιβεβαιώσει
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ARN »

Stam23 έγραψε: Παρ Μαρ 03, 2023 9:45 am
Filias έγραψε: Παρ Μαρ 03, 2023 12:30 am Παιδιά ο πρώτος μισθός Υεφκκ για Κορυδαλλό, που έχει πολλά κομμένα ρεπό κτλ σε ποσα λεφτά ανέρχεται μαζί με τα νυχτερινά-εξαιρεσιμα και υπολογισμένα τις νέες μειωμένες εισφορές+ την αύξηση του επιδόματος επικινδυνότητας;
Μαζί με όλα καθαρίζεις 800 με 850 ευρώ εξαρτάται τι έξτρα έχεις (βραδινά αργίες κ. Α.). Ας απαντήσει κάποιος που είναι ήδη μέσα να με επιβεβαιώσει
Σωστός
Sicario
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 277
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 5:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Sicario »

800-850 λεπτά για κάθε δίμηνο που μπαίνουν νύχτες-αργίες και τυχόν κομμένα ρεπό?
ΥΕΦΚΚ 2023
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ARN »

690 βασικός κάθε μήνα.
Κάθε 2 μήνες υπογράφουμε νυκτερινα 230-300 περίπου στο Κορυδαλλό.

ΥΓ ναι σικαριο κάθε 2 μήνες υπογραφεις νυκτερινα κομμένα ρεπό αργίες ΤΑ ΠΆΝΤΑ ότι δεν συμπεριλαμβάνεται στο βασικό μισθό
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 44 επισκέπτες