Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Papakis23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Papakis23 »

Δεν έχει να κάνει με εμάς αυτό με την ΠΥς, είναι για τις νέες προσλήψεις που ζήτησαν.
Exotfrou χεστηκαμε ρε μεγάλε εμείς δουλεύουμε όλο τον χρόνο δε κάνουμε αρπαχτές.
Tsarlie

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Tsarlie »

Κάτσε δούλεψε τζουτζουκο μέχρι το Σεπτέμβρη. Τοτε θα πάμε σχολή

Είσαι για γέλια και για κλάματα αδερφέ
Άλλα έλεγες άλλα κάνεις και πουλάς μαγκιά από το πληκτρολόγιο.
Απλά για γέλια :lol:
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Papakis23 έγραψε: Τετ Ιούλ 05, 2023 8:48 pm Δεν έχει να κάνει με εμάς αυτό με την ΠΥς, είναι για τις νέες προσλήψεις που ζήτησαν.
Exotfrou χεστηκαμε ρε μεγάλε εμείς δουλεύουμε όλο τον χρόνο δε κάνουμε αρπαχτές.
Τι αρπαχτές ρε. Γιατί δεν είναι δουλειά να είσαι σερβιτόρος; Εγώ δουλεύω 6 μήνες βγάζω 10 χιλιάρικα και μετά ταμείο έτσι μας έχουν καταντήσει. Εσύ δούλευε 1 χρόνο να πάρεις 9 ζηλιάρη
Papakis23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Papakis23 »

E3otfrou έγραψε: Τετ Ιούλ 05, 2023 9:03 pm
Papakis23 έγραψε: Τετ Ιούλ 05, 2023 8:48 pm Δεν έχει να κάνει με εμάς αυτό με την ΠΥς, είναι για τις νέες προσλήψεις που ζήτησαν.
Exotfrou χεστηκαμε ρε μεγάλε εμείς δουλεύουμε όλο τον χρόνο δε κάνουμε αρπαχτές.
Τι αρπαχτές ρε. Γιατί δεν είναι δουλειά να είσαι σερβιτόρος; Εγώ δουλεύω 6 μήνες βγάζω 10 χιλιάρικα και μετά ταμείο έτσι μας έχουν καταντήσει. Εσύ δούλευε 1 χρόνο να πάρεις 9 ζηλιάρη
Με 1100ε το μήνα καθαρά επί 12 μήνες, κάνε μόνος σου υπολογισμό φορολογικής δήλωσης.
Τα λέμε Κομοτηνή σε 20 μέρες.
Tsarlie

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Tsarlie »

Όχι απλά αρπαχτες κάνεις αλλά κλέβεις και το κράτος.
Τεμπέλης που ζει με επιδόματα εισαι
E3otfrou

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από E3otfrou »

Tsarlie έγραψε: Τετ Ιούλ 05, 2023 9:12 pm Όχι απλά αρπαχτες κάνεις αλλά κλέβεις και το κράτος.
Τεμπέλης που ζει με επιδόματα εισαι
Μωρη αδερφή θα σε πηδήξω που μιλάς έτσι. Θα τα πούμε σχολή απλά πες μου ο είσαι η Τσάρλι όταν πω είμαι ο e3otfrou
D.Y.K
Α/ΓΕΝ
Α/ΓΕΝ
Δημοσιεύσεις: 11314
Εγγραφή: Τρί Φεβ 03, 2009 11:02 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από D.Y.K »

Να ευχηθώ καλή αρχή και καλή σταδιοδρομία σε όλους, ανεξάρτητα από το πότε θα παρουσιαστείτε (τελικά) στη σχολή.

Θεωρώ πως πλέον το νήμα ολοκλήρωσε τον κύκλο του και δεν προσφέρει τίποτα προς τους αναγνώστες του, γι'αυτό και κλειδώνεται.

Με εκτίμηση
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 30 επισκέπτες