Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Συγχαρητήρια στα παιδιά Pit,fanisad,Greenville και κάποιους άλλους συγγνώμη αν δεν τους θυμάμαι όλους για τις πληροφορίες τους και τα τηλέφωνα που κάνανε στην γενική γραμματεία Αντεγκληματικής πολιτικής. Ήταν όλοι αξιόπιστοι! Εύγε!
Walas
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 568
Εγγραφή: Σάβ Σεπ 26, 2020 6:56 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Walas »

Μπράβο παιδιά...
Η αναμονή σας φτάνει στο τέλος.
Θα τα λέμε σε λίγο καιρό από κοντά,
όταν αποφοιτήσετε και αναλάβετε με το καλό υπηρεσία.
Nikos9019

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Nikos9019 »

Nikos9019 έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 4:03 pm Αν κάποιος δεν θέλει πλέον την θέση τι κάνει ρε παιδιά;
Παρακαλώ αν μπορεί κάποιος να μου απαντήσει είναι επείγον. Ευχαριστώ
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Maxii έγραψε: Τετ Μάιος 10, 2023 3:31 pm Καλά εγώ είπα κάτι τώρα θα ξαναμιλήσω 16 Ιουνίου αλλά σας ξαναλέω δεν είναι κακό που έχω άνθρωπο που γνωρίζει περισσότερα η ζήλια θα σας φάει έτσι όπως κάνετε. Όχι ότι δεν θέλω να πάω σχολή αλλά λέω την πραγματικότητα, δεν μου αρέσει η κοροϊδία και αν ρωτήσετε τους παλιούς της 6Κ θα σας πούνε πολλά για το σωματείο.
Για πες ρε ταγάρι τώρα το βούλωσες; Πανε Σεπτέμβρη εσύ σχολή ... Αντε με τον καθε γιωτα εδω μέσα.
Tholkre

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Tholkre »

Θέλω να παραδεχτώ ένα παιδί που είχε γράψει ότι επειδή 2 Φλεβάρη είχαμε δώσει τους φακέλους για τα δικαιολογητικά, μέχρι 22 μαϊου πρέπει Μαξ να έχουνε τελειώσει τα πάντα γιατί είναι αυστηρο το 3μηνο πλαίσιο για να τα είχαν τσεκαρει. Μάλιστα είχε υπολογίσει μέσα την κακοκαιρία Μπάρμπαρα που είχαμε καθυστέρηση κτλ + τις ημέρες του Πάσχα και έπεσε μέσα 100%. Αν δείτε το email μέχρι 22 μαϊου πρέπει να απαντήσουμε. Μπράβο φίλε. Εμάς maxi που έγραφε και ο Lorenzo και εμάς ακόμη που έλεγε ότι δεν έχει ιδέα ο γενικός γραμματέας να ζητήσουν συγγνώμη.
GeorgeMp
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 6:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GeorgeMp »

Εκ μέρους φίλου, στην 6κ υπήρχε άτομο που διορίστηκε με ειδική κατηγορία (ΑΜΕΑ) εξωτερικός φρουρός η λόγω που ίσως κάποιος ΑΜΕΑ έχει απαλλαγή φυσικά νομικά από το στρατό, είχε θέμα στο διορισμό; Ευχαριστώ πολύ.
Gian_Arg
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Ανθυπολοχαγός - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 275
Εγγραφή: Δευ Φεβ 21, 2022 11:31 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Gian_Arg »

Αν βγαίνουν θέσεις με ποσοστό αναπηρίας για εξωτερικούς φρουρούς και ανάλογα το ποσοστό αναπηρίας (αν αυτό δικαιολογεί την απαλλαγή από τον στρατό) φυσικά και δεν θα έχει πρόβλημα!
GeorgeMp
Λοχίας
Λοχίας
Δημοσιεύσεις: 98
Εγγραφή: Δευ Νοέμ 21, 2022 6:43 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από GeorgeMp »

Gian_Arg έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 9:28 pm Αν βγαίνουν θέσεις με ποσοστό αναπηρίας για εξωτερικούς φρουρούς και ανάλογα το ποσοστό αναπηρίας (αν αυτό δικαιολογεί την απαλλαγή από τον στρατό) φυσικά και δεν θα έχει πρόβλημα!
Απλά δεν του έστειλαν eMail όπως εμάς, και ότι το υπουργείο ήρθε σε αντιπαράθεση με τον ΑΣΕΠ, και του είπανε θα περάσει νομικό συμβούλιο, ελπίζω όλα να πάνε καλά.
Lorenzo
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 18, 2023 7:59 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Lorenzo »

Καλησπέρα. Καταρχάς να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία σε όλα τα νέα παιδιά και με το καλό να έρθετε στις υπηρεσίες. Σας έχουμε ανάγκη. Δεν περισσεύει κανένας. Θα είμαστε δίπλα στον καθένα για ότι χρειαστεί. Θέλω να απαντήσω στον Tholkre που γράφει στο μήνυμα του να ζητήσω συγγνώμη. Ότι έγραφα ήταν για ενημέρωση δική σας από αυτά που άκουγα. Το έκανα εντελώς καλοπροαίρετα χωρίς να έχω να κερδίσω κάτι και καταλάβαινα την αγωνία σας και το ότι θέλατε κάποια πληροφορία γιατί κι εγώ ήμουν στην αναμονή 4 χρόνια. Εδώ να πω ότι πάντα έγραφα ότι δεν ξέρω αν ισχύουν αυτά που μεταφέρω. Δεν το έπαιξα ξερολας όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα. Και πάλι να ευχηθώ καλή αρχή και να δώσετε ιδιαίτερη βάση στην εκπαίδευση. Η δουλειά έχει ιδιαιτερότητες και είναι επικίνδυνη.
Lorenzo
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 18, 2023 7:59 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Lorenzo »

Gian_Arg έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 9:28 pm Αν βγαίνουν θέσεις με ποσοστό αναπηρίας για εξωτερικούς φρουρούς και ανάλογα το ποσοστό αναπηρίας (αν αυτό δικαιολογεί την απαλλαγή από τον στρατό) φυσικά και δεν θα έχει πρόβλημα!
Απ'την στιγμή που παίρνεις απαλλαγή από το στρατό για οποιοδήποτε ποσοστό αναπηρίας, είναι προφανέστατο ότι θα κοπείς και από την συγκεκριμένη προκήρυξη εφόσον υπάρχει ποσοστό αναπηρίας του υποψηφίου. Άτομο με άμεση αναπηρία κόβεται. Άτομο με έμμεση αναπηρία προσλαμβάνεται κανονικά. Το ΑΣΕΠ είναι υποχρεωμένο να συμπεριλάβει θέσεις με ποσοστό αναπηρίας βάσει νόμου. Όμως στην συγκεκριμένη δουλειά δεν γίνεται να προσληφθεί άτομο με ποσοστό αναπηρίας. Δεν θέλει πολύ λογική αυτό το πράγμα για να το καταλάβει κάποιος.
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Lorenzo έγραψε: Τρί Μάιος 16, 2023 11:56 pm Καλησπέρα. Καταρχάς να ευχηθώ καλή σταδιοδρομία σε όλα τα νέα παιδιά και με το καλό να έρθετε στις υπηρεσίες. Σας έχουμε ανάγκη. Δεν περισσεύει κανένας. Θα είμαστε δίπλα στον καθένα για ότι χρειαστεί. Θέλω να απαντήσω στον Tholkre που γράφει στο μήνυμα του να ζητήσω συγγνώμη. Ότι έγραφα ήταν για ενημέρωση δική σας από αυτά που άκουγα. Το έκανα εντελώς καλοπροαίρετα χωρίς να έχω να κερδίσω κάτι και καταλάβαινα την αγωνία σας και το ότι θέλατε κάποια πληροφορία γιατί κι εγώ ήμουν στην αναμονή 4 χρόνια. Εδώ να πω ότι πάντα έγραφα ότι δεν ξέρω αν ισχύουν αυτά που μεταφέρω. Δεν το έπαιξα ξερολας όπως πολλοί άλλοι εδώ μέσα. Και πάλι να ευχηθώ καλή αρχή και να δώσετε ιδιαίτερη βάση στην εκπαίδευση. Η δουλειά έχει ιδιαιτερότητες και είναι επικίνδυνη.
Παραυτα έπεσες τελείως έξω από ότι φαινετε και αντί να βοηθήσεις ανχωνες περισσότερο τους υποψηφιους οπότε σε βάζω κ σένα στην ίδια κατηγορία με τον maxi.
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Φίλε επισκέπτη, εγώ θόλωσα όταν επικαλέστηκαν βουλευτή άκουσον άκουσον... Πέφτει ο Κούλης την Κυριακή και ήταν σε διατεταγμένη υπηρεσία τα κοράκια του να τρομοκρατήσουν τους διοριστέους της 9κ. Είχε δώσει μια φοβερή απάντηση ο διασώστης, στο ερώτημα αν έχουμε υποχρέωση να ψηφίσουμε ΝΔ. Την Κυριακή θα χυθεί μαύρο δάκρυ με τα αποτελέσματα των εκλογών.
Άβαταρ μέλους
Diasostis31
Στρατοπεδάρχης
Στρατοπεδάρχης
Δημοσιεύσεις: 3253
Εγγραφή: Πέμ Ιαν 08, 2015 7:41 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Diasostis31 »

Εκλογικό επίδομα σε όλους της ελας,54.000 άτομα.
Σε όλο το πολιτικό προσωπικό του προπο,1290 άτομα.
Σε όλους τους καρεκλοκενταυρους της γενικής γραμματείας Αντεγκληματικής πολιτικής,113 άτομα.
Αλλά σε μόνο 720 άτομα στις φυλακές, μέσα έξω και διοικητικοί.
Νδουλα σταθερά την Κυριακή.
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

Κατά το είθισται, εκλογες έρχονται, ψήφους θελουνε, τι πιο συνηθες να συμβεί (φάτσα Ευαγγελάτου) να ήταν παρε κόσμε εδώ το καλό επίδομα... Αλλά...
Φαντάσου να μην ήταν και περίοδος εκλογών... Ουτε αυτοί οι 750 θα παιρνανε...

"Θα σας εξαφανίσομεν… θα σας εξασφαλίσομεν! Άκου κει εξαφανισομεν, φαντάσου να το έλεγα τι είχε να γίνει"... Λάμπρος Κωνσταντάρας - Υπάρχει και φιλότιμο

Την Κυριακή :arrow:
Lorenzo
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 52
Εγγραφή: Σάβ Φεβ 18, 2023 7:59 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Lorenzo »

Είσαι ασεβής Kerion. Άλλαξε υφάκι αν θες να μην έχεις προβλήματα με τους μελλοντικούς σου συναδέρφους. Δείχνεις εμμονή και μου κάνεις προσωπική επίθεση. Μακάρι στην σχολή να αλλάξεις μυαλό. Τα περί ΝΔ που αναφέρεις είναι από την σφαίρα της φαντασίας σου. Κόψε αυτό που πίνεις γιατί σε χαλάει και λες σαχλαμάρες. Βέβαια το περίμενα ότι μέσα σε τόσους φρουρούς θα υπάρχουν και κάποια προβληματικά άτομα σαν και του λόγου σου. Ευτυχώς είστε μειοψηφία.
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες