Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από ARN »

Όσοι λέτε για τον πρόεδρο που λέει ημερομηνίες και πέφτει μέσα, εχω να σας πω ότι είμαστε και εμείς της 6κ2018 που τα βλέπουμε και γελάμε, επί 3 χρόνια έδινε ημερομηνίες και τίποτα δεν γινόταν. Όπως και άλλες υποσχέσεις που θα ακούτε κατά καιρούς όταν αναλάβετε υπηρεσία.
Οι συνδικαλιστές μας δεν έχουν καμία επιρροή στο υπουργείο, ότι ακούνε λένε και αυτοί.
Περίμενε Απρίλη να έρθει ιμειλ για ρουχισμό, αν έρθει το Μάιο ΛΟΓΙΚΆ θα έχει σχολή, αλλιώς περιμένετε Μάιο ιμειλ για Ιούνιο και πάει λέγοντας
Garda
Ανθυπασπιστής
Ανθυπασπιστής
Δημοσιεύσεις: 211
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 23, 2022 3:17 pm
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Garda »

Lorenzo έγραψε: Κυρ Απρ 02, 2023 9:47 pm . Κάντε υπομονή και συνεχίστε την ζωή σας κανονικά γιατί είναι ψυχοφθόρο κάθε μέρα να είσαι στην τσίτα.
Σωστός! Βασικά αυτό ναι. Εξάλλου είναι και ανούσιο να κουβεντιαζουμε αυτό το θέμα της σχολής και το πότε θα γίνει και εάν προλάβουν. Έχει κουράσει και αυτό. Όταν είναι να γίνει θα γίνει και αυτό στην ώρα του. Όπως είπε και ο, αρν και ο φίλος πιο πάνω τι να πουν και αυτοί 6κ 3μιση χρόνια. Σε εμάς τρέχει γρήγορα η 9κ, στα 2 χρόνια γεμάτα και θα είμαστε όλοι στα πόστα μας! Καλό σας βράδυ και καλή βδομάδα!
Εξωτερικός φρουρός σειρά 2023 (9Κ/2021)
Kerion

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Kerion »

Αναρτήθηκε στη Διαύγεια η πίστωση για την αποζημίωση της επιτροπής των πκε της 9κ. Αν σημαίνει κάτι αυτο.
Markossad

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Markossad »

Καλημέρα φίλε (Kerion) ! Το είδα και εγώ. Βασικά, όποιος μπει τώρα στη Διαύγεια η πρώτη σελίδα και σχεδόν η δεύτερη έχει πιστώσεις για πολλά Σ. Κ. Όλης της χώρας. Μακάρι να είναι η εβδομάδα μας και να αναρτηθεί και η πίστωση της σχολής μέχρι Μ. Πέμπτη.
Chalkboard

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Chalkboard »

Kotas το βρήκα και εγώ απλά επειδή σήμερα το site έχει κάνει πάνω από 10 σελίδες με ημερομηνία 4/4 ανακοινώσεις, για πιστώσεις, εγώ το βρήκα στη 10η σελίδα. Δεν μπορώ να στείλω Λίνκ. Μου βγήκαν τα μάτια αλλά ναι ισχύει.
Loxias89
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 692
Εγγραφή: Τρί Οκτ 06, 2020 9:48 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Loxias89 »

Η σχολή αστυφυλάκων έβγαλε χαρτί για προμήθεια 800 στολών για τους αστυφύλακες των πανελληνίων κ εμείς περιμένουμε να πάμε σχολή το Μάιο. Αυτοί ακόμα δεν έδωσαν πανελλήνιες και δωθηκε παραγγελία για ιματισμο. Εμείς που είμαστε έτοιμοι τρώμε σανό από το πρόεδρο για Μάιο. Έγινε ρε.
ΥΕΦΚΚ 9Κ
Makis189

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Makis189 »

Εχει ερθει εμαιλ σε εσωτερικο στην δραμα να παρουσιαστει εντος 10 ημερων
Επισκέπτης

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Επισκέπτης »

Ηρθε στα πρώτα 81 άτομα που είναι στο φεκ
Makis189

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Makis189 »

Το 2° φεκ για τους εσωτερικους θα βγει αμεσα?
Markossad

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Markossad »

Κώστα αυτο το λινκ που έστειλες, το απάντησε ο πρόεδρος, ο οποίος είπε ότι δεν μας επηρεάζει.
Stam23

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από Stam23 »

Μόλις έσκασε email για ρουχισμό μωράκιααα. Εξωτερικός φρουρός 👏👏
Άβαταρ μέλους
apiliotis
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 139
Εγγραφή: Δευ Μάιος 16, 2022 3:49 am
Επικοινωνία:

Re: Επιτυχόντες προκήρυξης 9Κ/2021

Δημοσίευση από apiliotis »

Ελα; ! Ωραιος φίλε αμα μπορείς πες μας τι γράφει διορία απάντησης κτλ γιατί σε μας τζίφος ακόμα. Ερχεται προσοπικα σε σενα ή κοινοποίηση ανά 15 20?
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 27 επισκέπτες