Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
kreator999

Re: Προκήρυξη για Δημοτική Αστυνομία (2023)

Δημοσίευση από kreator999 »

Eklektos7 έγραψε: Κυρ Δεκ 31, 2023 12:32 pm
kreator999 έγραψε: Κυρ Δεκ 31, 2023 12:22 pm
pannnos92 έγραψε: Κυρ Δεκ 31, 2023 10:41 am Παιδια σχετικα με την εκπαίδευση, εισαι εσωκλειστος για καποιους μηνες;
Οχι στο δημο που θα διοριστεις θα είσαι το τσιράκι τον μπάτσων για κανενα χρόνο νομίζω μέχρι να σου μαθουν την δουλειά στην ουσία απο τους μπάτσους θα εκπαιδευτείς για να κανουμε την δουλειά τους
Εσύ με τη λέξη μπάτσος που χρησιμοποιείς, εισαι σίγουρος ότι θες να δουλέψεις σε τέτοια υπηρεσία; Διότι μπάτσος του Δήμου θα είσαι. Καλύτερα να το σκεφτείς.
Ναι η αλήθεια είναι φίλος ότι το σκέφτηκα πολλές φορές δεν μπορώ να γράφω τον κοσμάκη και γενικός να με έχουνε στο φτυσιμο και βρίσιμο όλοι, γιατί παρόλο που ο άλλος είναι παράνομος και αναγκάζεσαι να τον γράψεις ή να μπαίνεις στα μαγαζιά και να τους γράφεις για το τσιγάρο στο δικο τους το κεφάλι εγώ γίνομαι ο μλκ της υπόθεσης και στα μάτια των άλλων γιατί θέλω να βάλω μια τάξη ετσι οπως θα μου μάθουν μέχρι να βγω για υπηρεσία οτι κάνει ένας μπάτσος δηλαδή, οπότε μη κολλας στην λέξη μπάτσος. Πόσοι είναι αυτοί που δεν την πάλεψαν στην αστυνομία επειδή κατα βάθος καλά παιδιά και παραιτήθηκαν με αυτά που έβλεπαν και αναγκαζοντουσαν ενώ για να κάνεις τέτοια δουλειά σε θέλουν να εισαι ψυχρός γνώμη μου πάντα ετσι...
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21 και 26 επισκέπτες