Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Dikastis05
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 110
Εγγραφή: Παρ Νοέμ 10, 2023 10:41 am
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Dikastis05 »

Το ΦΕΚ που βγήκε παιδιά δεν έχει καμία σχέση με το ΦΕΚ της προκήρυξης!
Όσο για το ότι θα μπουν με 1900 μόρια συνάδελφε μη το λες. Κι εγώ 1900 μόρια έχω και όπως τα βλέπω δεν μπαίνω...
Slokn

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Slokn »

Επισκέπτης έγραψε: Τετ Δεκ 13, 2023 1:50 pm Με βάση τα δεδομένα και τους απόψεις και όλα αυτοί με 1900 και πάνω είναι μέσα αν και θα γίνει μάχη στην ισοβαθμίες καλή τύχη παιδιά!
Έχεις υπολογίσει και αυτους που δεν θα μπουν!
Plc88

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Plc88 »

Η προκυρηξη θα βγει εντός του 2023. Μην πέσετε να με φάτε. Εχω ενημερώσει. Παιζει κ μέχρι την Παρασκευή 15 12 2023
Tomearx

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Tomearx »

Φίλε μου καλέ η προκήρυξη θα βγει από το νέο έτος το όριο ηλικίας έχει κλειδώσει στα 35 έτη ούτε 34 ούτε 36. Θα το δεις κιόλας τις αμφιβολίες θα στης λύσω με το που αλλάξει η χρονιά όσο για την βάση πιστεύω 1.900-2.000 όπως είπε η σειρά πιο πάνω θα πεχτει πολύ ισοβαθμία
Politis1994
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1809
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 12, 2020 5:24 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Politis1994 »

Νέα προκυρηξη εποχικών το 2024 η το 2025; Ρωτάω εσάς που έχετε περισσότερες άκρες
Ronniemac

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Ronniemac »

Η προυρηξη κατα 99% θα εχει βγει μεχρι την Παρασκευη που μας ερχεται γιατι πρεπει οι αιτησης να εχουν γινει μεχρι τελος του ετους, ανοιξτε τα γκαβα σας και ενημερωθειτε καλυτερα οσοι το παιζετε ξερολες και δεν εχετε ιδεα
Καλη επιτυχια στους συμμετεχοντες αα και στον φιλο μου τον Kakol ας ειναι τρομπετας του ευχομαι τα καλυτερα
epoxikosbmk
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 115
Εγγραφή: Δευ Μάιος 22, 2023 12:13 am
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη
Επάγγελμα: Εποχικοα
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από epoxikosbmk »

Τα λέγαμε τα είπαμε και τ ξαναλέμε αλλά τότε ειμασταν παπατζηδεσ... Προκήρυξη μέχρι δευτέρα τ αργότερο ίσως αύριο.
Kostis250

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Kostis250 »

Εποχικε Δηλαδη απο 10 Γενναρη ξεκινανε υγειονομικα οσοι πεσαρασουν και μεχρι τελος γενναρη θα εχουν ξεμπερδεψει και τα αθληματα, σωστα;
Kakol

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Kakol »

Ότι θέλετε την τρομπέτα θα ακούτε rionemac είσαι αλάνι χαχαχ εύχομαι ότι καλύτερο αδερφέ
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1011
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Politis1994 έγραψε: Τετ Δεκ 13, 2023 5:22 pm Νέα προκυρηξη εποχικών το 2024 η το 2025; Ρωτάω εσάς που έχετε περισσότερες άκρες
Δεν βλέπω να παίρνουμε απάντηση, φίλε μου και μου φαίνεται θα πάμε κουβά! Για το 24, τουλάχιστον.
Epoxikos80
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Ιουν 28, 2023 3:34 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Epoxikos80 »

Με τους άνω των 35 γνωρίζει κανείς τι θα γίνει;
Ronniemac

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Ronniemac »

Προσωπικη αποψη οτι σιγουρα θα βρεθει λυση μιας και μειναν λιγοι, επισης προσωπικη αποψη οτι στην επομενη προκυρηξη εποχικων θα εχει πολυ μικρα ορια
niasimas
Συνταγματάρχης
Συνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 1011
Εγγραφή: Πέμ Απρ 14, 2022 10:08 pm
Επικοινωνία:

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από niasimas »

Ronniemac έγραψε: Τετ Δεκ 13, 2023 10:42 pm Προσωπικη αποψη οτι σιγουρα θα βρεθει λυση μιας και μειναν λιγοι, επισης προσωπικη αποψη οτι στην επομενη προκυρηξη εποχικων θα εχει πολυ μικρα ορια
Τα όρια των μονίμων, τους ενδιαφέρουν, γιατί δεν θέλουν, υποτίθεται, μεγάλους στο σώμα. Από αρχηγείο μεριά! Τώρα δεν νομίζω να επαναληφθεί, όλο αυτό που έγινε με το ηλικιακό στην εμοδε, οπότε γιατί να αλλάξουν τα όρια; Άσε που αν το κάνουν, πάλι κράξιμο θα έχουν και πίεση για να μην γίνει. Το 19, το είχαν 40 για όλους, το 20,40 45 για οδηγούς και θα το ξαναλλάξουν πάλι; Τσάμπα θα μπουν σε φασαρίες, μόνο για την εποχικότητα. Βέβαια, κανείς δεν μπορεί να είναι σίγουρος για τίποτα, με αυτούς!
Kostasgioyri

Re: Προκήρυξη για Πυροσβεστική (2023)

Δημοσίευση από Kostasgioyri »

Καλή επιτυχία σε όλους έλα τα Νησιά να ετοιμάζονται να υποδεχτούν κόσμο
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες