Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Πιστεύω ότι είσαι μέσα.Δεν μενουν στο ΠΝ ρε συ, είναι το χειρότερο σώμα.

Πραγματικά. Έχουμε φάει φόλα. Και γω πρόσφατα έμαθα τις λεπτομέρειες και είμαι να σκάσω.

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Κι εγω τα γνωριζω αλλα τα χω ζυγισει . Ας ελπισουμε τι να πα! Καλη επιτυχια ας αναμενουμε οι επιλαχοντες
Navy22
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2022 12:38 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Navy22 »

Πρέπει να το αγαπάς πολύ για να μπεις ΠΝ. Δυστυχώς πολλοί θα το καταλάβουν όταν μπουν και θα έχουν φάει θέση από κάποιους που το ήθελα περισσότερο. Αλλά προς θεού δεν είναι όλα αρνητικά. Υπάρχουν και θετικά στο ναυτικό.
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Αν τα εχεις ζυγισει σωστα κι εισαι αποφασισμενος μια χαρα ολα αλλα δεν μπορω να βλεπω ατομα αναποφασιστα μεσα στη μαυρη μαυριλα λες και καναν με το ζορι την αιτηση... Ειμαστε κι εμεις οι επιλαχοντες που περιμενουμε πως και πως...
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Κέλλυ. Και μετά την ορκομωσία σε καλούν αν κάποιος παραιτηθεί. Τα έψαξα και τα ρώτησα όλα. Και στο ξαναλέω ότι είσαι ήδη μέσα. Θα φύγουν πάρα πολλοί ειλικρινά, δεν έχετε ιδέα.

Navy22
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2022 12:38 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Navy22 »

Συμφωνώ απόλυτα Κέλλυ, αν και όπως και πέρσι πιστεύω ότι πολλοί επιλαχόντες θα καλεσθουν, οπότε σου εύχομαι κάθε επιτυχία. Παντως, Κατ εμέ, μετά την αεροπορία, το ναυτικό είναι το καλύτερο σώμα να καταταχθείς αρκεί να είσαι συνηδειτοποιημενος.
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Καλη σταδιοδρομια και σε σενα τουλαχιστον ευχομαι να μπουν συνειδητοποιημενα ατομα κι αυτοι που αλλαξαν γνωμη να το αποφασισουν νωρις η να μην παρουσιαστουν καν γιατι υπαρχουμε κι ατομα που ξερουμε τι θελουμε και δεν παιζαμε τζοκερ οταν καναμε την αιτηση... Κι αναγκη το χουμε και το γουσταρουμε
Navy22
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 14
Εγγραφή: Τετ Σεπ 28, 2022 12:38 am
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Navy22 »

Γι'αυτό ακριβώς μακάρι να μπεις, γιατί το θες και θα τα καταφέρεις. Εύχομαι κάθε επιτυχία και μακάρι μα διαβάσω σε λίγο καιρό στο φόρουμ ότι τα κατάφερες τελικά
Άβαταρ μέλους
Sandfin
Υποδεκανέας
Υποδεκανέας
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Κυρ Σεπ 25, 2022 2:58 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Sandfin »

Αρχικά καλησπέρα. Θα ήθελα να σας πω κάτι εμψυχωτικο. Πέρυσι, καλέστηκαν ΟΛΟΙ οι επιλαχοντες, και ύστερα τα άτομα που είχαν κοπεί στις πκε. Και όλα αυτά πέρυσι που δεν υπήρχαν οι απειλές περί πολέμου κλπ. Θα μπουμε ολοι. Απλά υπομονή.25 μπαίνουν οι επιτυχίες,26 θα ξεκινήσουν να παίρνουν τηλέφωνα επιλαχοντες.
Jjj
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Μακαρι να εχεις δικιο απλως κρατω επιφυλαξεις γιατι ειμαι υγειονομικο και ζηταει 3 ατομα ποσοι να κοπουν... Ελπιζω ωστοσο να εχεις δικιο, αναμενουμε
Steve DYK
Επιλοχίας
Επιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 104
Εγγραφή: Τετ Αύγ 10, 2022 11:30 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Steve DYK »

Από βδομάδα περιμένετε τηλέφωνο οι επιλαχόντες. Από Τετάρτη συγκεκριμένα Θα παρουσιαστούν όλοι σξ και πα. Οπότε οι θέσεις που είναι κενές είναι ήδη αρκετές

Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Υπαρχουν και περιπτωσεις που εχουν περασει πν μονο και θα την κανουν οταν μαθουν οτιω θα χουν καραβι λες και δεν ηταν αυτονοητο
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Εγω προσωπικα ξερω οτι δεν εχω πολλες ελπιδες και δεν πεταν τα μυαλα μου λογικο γιατι η ειδικοτητα μου περνει 3 ατομα κι ειμαι 4η επιλαχουσα οποτε
Kelly
Αρχιλοχίας
Αρχιλοχίας
Δημοσιεύσεις: 137
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 09, 2022 1:20 pm
Επικοινωνία:

Επιλαχόντες ΕΠΟΠ Πολεμικού Ναυτικού (2022)

Δημοσίευση από Kelly »

Εαν γινει και περασω πραγμα δυσκολο θα χαρω πολυ γιατι προσωπικα μπορω να ανταπεξελθω αλλα θα λυπηθω γιατι πολλοι καπαρωσαν μια θεση κι απο παιδια που δεν καταφεραν ουτε ως τις πκε να φτασουν... Πολλοι εκαναν αιτηση για το καπριτσιο τους και δεν ψαχτηκαν... Νομιζουν οτι και το πν ειναι καφεδακι κι αραλικι
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες