Σημείωμα κατάταξης (2019)

Απαντήσεις σε όλες τις απορίες των νεοσυλλέκτων για την κατάταξή τους
Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
μανολας

Σημείωμα κατάταξης (2019)

Δημοσίευση από μανολας »

Παιδια το σημειομα ποτε περιπου θα το παρουμε;
Manos

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Manos »

Εγω μπαινω 8 φλεβαρη, τεθωρακισμενα (ΛΑΓΟΣ), κανεις αλλος το ιδιο; Επισης απο οσο εχω διαβασει εδω στο forum το χαρτι ερχεται 1 βδομαδα πριν μπεις.
DIM 2019

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από DIM 2019 »

Καλησπέρα, Είμαι υγειονομικό, απόφοιτος Ιατρικής και κατατάσσομαι στο 592 Μ/Κ ΤΠ ΕΚΕ Λιτόχωρο, γνωρίζει κανείς να μου δώσει κάποιες πληροφορίες.
Ashen
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Λοχίας - ΕΠΟΠ
Δημοσιεύσεις: 83
Εγγραφή: Παρ Δεκ 28, 2018 8:45 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Ashen »

Σήμερα παρέλαβα και το χαρτί κατάταξης.

Άρα σε όσους δεν έχει έρθει ακόμα λογικά να το περιμένετε πολύ σύντομα.

Essofeb

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Essofeb »

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση!!!
Serafeim

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Serafeim »

Καλησπέρα φόρουμ.. Μεσα στο site της stratologias αλλά και στο katataxi army μου λέει και ημερομηνία και τοποθεσια αλλά δεν μου εχει ερθει το χαρτί ακομα ενώ σε φίλους μου που μπαίνουν και αυτοί τωρα τους εχεις ερθει κανονικότατα (στρατός ξηράς) !! Να επικοινωνήσω με την στρατολογία της περιοχής μου;
Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Το χαρτί κατάταξης πηγαίνει από την στρατολογία στο αρμόδιο αστυνομικό τμήμα που ανήκεις και αυτοί θα σε ειδοποιήσουν να πας να το πάρεις.

Άρα όπως καταλαβαίνεις δεν πάει σε όλους την ίδια μέρα. Περίμενε λίγο και λογικά θα σε ενημερώσουν και εσένα συντομα.

DemetrisV
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 17
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 29, 2018 1:48 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από DemetrisV »

Ούτε εμένα έχει έρθει ακόμη άρα μην αγχώνεσαι (ή την βάψαμε και οι δύο. Χαχαχαχα)
Θα αφήσω να περάσει αυτή η βδομάδα και θα επικοινωνήσω με το ΑΤ από Δευτέρα αν δεν έχει έρθει.
Αποστολης

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Αποστολης »

Καλησπερα. Στο χαρτι που μου ηρθε για την θητεια λεει οτι εχω επιλεγει για ΠΥΡΟΒΟΛΙΚΟ ΟΠΛΙΤΗΣ. Υπαρχει η δυνατοτητα να το αλλαξω σε ΠΕΖΙΚΟ;
Κώστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κώστας »

Καλησπέρα στην ομάδα και καλή θητεία σε όλους παιδιά. Στην σελίδα της στρατολογίας μου λέει ότι μπαίνω Φεβρουάριο, ύστερα από αίτηση που έκανα για άμεση κατάταξη με την Α ΕΣΣΟ, αλλά ακόμα δεν ξέρω ούτε ακριβή ημερομηνία παρουσίασης ούτε το σημείο υποδοχής, και οι μέρες περνάνε. Γνωρίζει κανείς κάτι παραπάνω; Γιατί υπάρχει αυτή η καθυστέρηση; Σας ευχαριστώ πολύ.
Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Καλύτερα πάρε ένα τηλέφωνο την στρατολογία να μάθεις.

marios2019
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 10:36 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από marios2019 »

Και εγώ συμφωνώ με τον προλαλήσαντα (αν σου απαντήσουν βέβαια). Σε κάθε περίπτωση είδες καθόλου το katataxy.army;
Κώστας

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από Κώστας »

marios2019 έγραψε:Και εγώ συμφωνώ με τον προλαλήσαντα (αν σου απαντήσουν βέβαια). Σε κάθε περίπτωση είδες καθόλου το katataxy.army;


Ναι Μάριε έχω κοιτάξει και εκεί, και μου λεει ότι τα στοιχεια που εγραψα δεν αντιστοιχούν σε στρατεύσιμο, ενώ στης στρατολογίας την σελιδα μου λεει οτι τον φεβρουαριο μπαινω. Λογικα δεν θα έχουν ανανεώσει την σελιδα.

marios2019
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 12
Εγγραφή: Τετ Δεκ 12, 2018 10:36 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από marios2019 »

Πολύ πιθανό μου ακούγεται. Τι περιμένεις...

Εν τω μεταξύ πήρες τηλέφωνο;

Άβαταρ μέλους
JohnTehGreek
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 445
Εγγραφή: Σάβ Δεκ 05, 2015 2:27 pm
Επικοινωνία:

Σημείωμα κατάταξης

Δημοσίευση από JohnTehGreek »

Απόλυτα λογικό ρε φίλε, δεν σε είχαν προγραμματίσει για κατάταξη και σε έχωσαν κυριολεκτικά την τελευταία στιγμή.

Λογικό να μην έχουν προλάβει να ενημερώσουν τα συστήματα τους ακόμα. Πάρε ένα τηλέφωνο και ρώτα. Εμείς δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.

Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες