Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Ναι κατάλαβα Yiankap! Μακάρι, τι να πω. Πιστεύω κι εγώ ότι δεν έχει κλείσει ακόμα και ότι μπορεί να είμαι πρώτη κλήση, Παρασκευή ή Δευτέρα εκτιμώ ότι θα βγει το ΦΕΚ, ίσως και αργότερα. Ενδεχομένως να έχουν "κολλήσει" κιόλας σε κάποιον που δεν βρίσκουν ώστε να πάρουν απάντηση και να προχωρήσουν ή όχι στον επόμενο. Θα περιμένω κι ότι γίνει. Έχω πίστη...

EVSOU
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Τετ Αύγ 17, 2022 11:11 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από EVSOU »

Παιδια μπαινουμε μεσα Ιανουαριου ειναι πλεον επισημο ανακοινωθηκε στο www.policenet.gr
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

Yiankap. Συγχαρητήρια στο παληκαρι σου!Καλη θητεία με πιστη υγεια και επιμονη!

MP... Εύχομαι σύντομα να ακουσουμε και τα δικα σου ευχαριστα νεα☺️☺️

Fenia
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Σας ευχαριστώ πολύ κυρία Fenia77! Μακάρι να έχουμε ευχάριστα και απ' την κόρη σας και σύντομα!

Όσον αφορά εμένα, δεν με έχουν καλέσει ακόμα, δεν είχα κάποια ενημέρωση. Μπορώ να πω πως εγώ αγχωθεί λίγο. Πίστη και υπομονή...

Yiankap είχατε κάποιο νεότερο; Δεν έχει Βγει κάτι σχετικά με το ΦΕΚ ακόμα και όσο αργούν, τόσο θα αργεί και η κατάταξη. Έχω ακούσει ότι το ΦΕΚ απ' την κατάταξη απέχει περίπου μία βδομάδα και κάτι. Τώρα κοντεύει να παρέλθει το 10ήμερο που σας είπαν για την κατάταξη, αλλά ούτε φωνή ούτε ακρόαση... Πιστεύω έχει προχωρήσει η διαδικασία. Θα περιμένω από μέρα σε μέρα την σειρά μου. Αλλά και αυτή η αναμονή Στην άγνοια και την αγωνία, δεν παλεύεται.

yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

M.P Tίποτα ακόμα. Ούτε Διαύγεια ούτε τηλέφωνο. Στο Διαύγεια βγήκε μόνο η ΣΜΥΑ και η Ικάρων.

Για τη κατάταξη μας είπαν για 10ημερο από το τηλεφώνημα αλλά δεν έχουμε κάτι νεότερο σε έγγραφο ή προφορικό.

Αύριο θα πάρω τηλέφωνο να δω τι γίνεται. Όσο να ναι έχουμε και εμείς αγωνία, μην έγινε κάποιο λάθος στο τηλεφώνημα, μην τυχόν βιάστηκαν κλπ.

M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Yiankap δεν νομίζω να έχει γίνει λάθος, παρόλα αυτά η αναμονή είναι επώδυνη. Μπορείτε σας παρακαλώ πάρα πολύ να Τους ρωτήσετε πληροφοριακά μέχρι ποια σειρά έχουν καλέσει; Απλά να ξέρουμε έτσι λίγο που βρισκόμαστε...
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!
M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Yiankap επικοινωνήσατε με την σχολή; Όλα καλά με τον γιο σας; Είχατε κάποιο νεότερο;
yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

Καλημέρα Μ. Ρ. Δεν πρόλαβα να επικοινωνήσω, μας πρόλαβαν αυτοί!

Πήραν το γιο μου απευθειας και του είπαν ότι η Δευτέρα είναι η πιθανή ημερομηνία κατάταξης και θα του στείλουν e-mail (προφανώς το αρχείο της Διαύγειας όταν θα βγει)

Μην φοβάσαι. Πάρε τηλέφωνο και ρώτησε. Δεν νομίζω να είναι τόσο προβλημα να σου πουν που σταμάτησε η σειρά.

Μην ρωτήσεις γενικά. Πες όνομα και σειρά. Δεν νομίζω να υπάρχει άτομο που αν ακούσει τη σειρά σου στον πίνακα δεν θα σε εξυπηρετήσει έστω και ανεπίσημα. Κλαψου και λίγο (θέλω να ξέρω αν θα πάω στο πανεπιστήμιο ή όχι κλπ)

KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Βγήκε στο Διαυγεια οι πρώτοι επιλαχόντες για ΣΜΥΑ.1 άτομο από ΓΕΛ 90%, έχετε γειά βρυσούλες.

M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Τέλεια Yiankap! Άντε με το καλό να μπει! Έγινε ναι, θα τους καλέσω να μάθω. Εάν έχω κάποιο νεότερο θα σας ενημερώσω. Σας ευχαριστώ πολύ!

M.P.

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από M.P. »

Κυρία Fenia77, πείτε αλεύριιι!

https://smyn.hellenicnavy.gr/katataxi-v-epilachonton-spoydaston-smyn-43is-seiras-2022-akadimaikoy-etoys-2022-2023/

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης