Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Μ

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Μ »

Αχ κυρια Φενια καταλαβαίνω απόλυτα τη κόρη σας. Και γω φέτος είχα δώσει 2η φορά πανελλήνιες για αξιωματικών νοσηλευτικής και εν τελεί την έχασα για 50μορια (ειδική κατηγορία). Περιμένω αγωνιωδώς μήπως και φύγει κάποιος της ειδικής μιας και είμαι 1η επιλαχούσα αλλά δυστυχώς πλέον δεν υπάρχουν πολλές ελπίδες. Φέτος πέρασα και γω Βόλο😂 (παιδαγωγικό ειδικης αγωγής), αλλά δεν θα το ακολουθήσω. Ξεκίνησα ήδη φροντιστήρια για να ξαναδωσω και 3η φορά, αποφασισμένη πολύ να το πετύχω μιας και έφτασα τόσο κοντά φέτος. Αν και η αλήθεια είναι πολύ δύσκολο, ειδικά όταν βλέπεις όλοι οι φίλοι σ να φεύγουν και σύ να κάθεσαι πάλι εδώ. Εύχομαι πραγματικά να καλέσουν το παιδί σας!
KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

Κα Φένια θυμηθείτε τα λόγια μου η κόρη σας είναι μέσα 99,9999999%. Οι κλήσεις συνεχίζουν μέχρι το Δεκέμβριο. Εγώ εύχομαι σε όλους καλή σταδιοδρομία και καλή επιτυχία δυναμη σε όσους ξαναδινουν. Πολλές φορές η ζωή σου κλείνει 1 πόρτα και ανοιγει 1 μεγαλύτερη που δεν περίμενες.
Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

M. Ολα καλα θα πανε. Ποτε μη το βαζετε κατω. Να κυνηγατε αυτο που αγαπατε με συναισηΣου εύχομαι τα καλύτερα. Αν αλλαξει κατι και συνεχισεις παιδαγωγικο. Θα χαρω να σε γνωρίσω 😘

KELLY... Σε ευχαριστώ πολύ ψυχη μου

Μακαρι. Τι να πω

Εδω μαστε παρεακι να τα λεμε

Μη σταματατε να προσπαθειτε και να ονειρευεστε❤️❤️❤️

Fenia
KELLY

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από KELLY »

DYK να είστε καλά, απόλυτα ενημερωμένος και κατατοπιστικός πάντα.Απλά το άσχημο με τη ΣΜΥΑ είναι ότι δυστυχώς δεν ξέρεις τα μόρια του τελευταίου επιλαχόντα να μπορείς να ενημερωθείς αν πλησιάζεις ή οχι.

Παρόλαυτά σας ευχαριστούμε πολύ.

yiankap
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ Αύγ 03, 2022 6:06 pm
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από yiankap »

Νέοι επιλαχόντες ΣΜΥ. Λογικά θα είναι και η Μ.P σε αυτούς.

Επίσης fenia, από διασταύρωση των ονομάτων ένας από αυτούς τους επιλαχόντες είναι από τους αρχικούς που πέρασαν στη ΣΜΥΝ με γενική σειρά, άρα θα έχουμε και εκεί νέους επιλαχόντες...

Fenia77
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Κυρ Ιούλ 03, 2022 10:14 am
Επικοινωνία:

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Fenia77 »

Yiankap σε ευχαριστώ πολύ γιαωτην πληροφορία. Εικαζω επειδη 8 πέφτει Σάββατο απο Δευτέρα θα βγει η επόμενη κληση. Αγωνια φουλλλλ η μικρη μου😬
Fenia
Αφροδιτη

Επιτυχόντες ΑΣΕΙ-ΑΣΣΥ (2022)

Δημοσίευση από Αφροδιτη »

Καλησπέρα σας μια ερώτηση όποιος γνωρίζει ας απαντήσει.Εάν σε διώξουν από στρατιωτική σχολή Μπορείς να κάνεις με το δέκα τις εκατό τον επόμενο χρόνο για άλλη στρατιωτική σχολή;

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες