Συναντήσεις - ΚΕΕΔ (Μεγάλο Πεύκο)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Άβαταρ μέλους
Stefanos Sp
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Σεπ 27, 2019 5:44 pm
Επικοινωνία:

2019 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Stefanos Sp »

Μπαινω στις 15/10 και γενικα εχω πολλες αποριες.

Απο οτι ειδα και στα προηγουμενα θεματα (τις Γ ΕΣΣΟ) καποιος ειπε οτι περνανε τα κινητα οποτε δεν θα εχουμε καποιο θεμα.

1) Καπου αλλου διαβασα οτι απογορευεται ο υπνοσακος στις Ε. Δ ισχυει κατι τετοιο;

2) Την ακτινογραφια θωρακος μπορω να παω να την βγαλω στο 401 δωρεαν αν εχω μαζι μου το χαρτι καταταξης;

3) Υπαρχει καποιο συγκεκριμενο οριο στα κιλα καπου ειδα εναν πινακα και ελεγε για τα κιλα +- 20%

4) Μπορει καποιος να μου εξηγησει τι θα γινετε οσο περναει ο χρονος (δηλαδη ποτε γινεται η ορκωμοσια, ποτε εχουμε την πρωτη αδεια κτλπ)

Άβαταρ μέλους
Stefanos Sp
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Παρ Σεπ 27, 2019 5:44 pm
Επικοινωνία:

2019 Δ ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Stefanos Sp »

Σημερα με ειδοποιησαν απο το αστυνομικο τμημα οτι εχει ερθει το χαρτι καταταξης. Αν δεν σας εχουν ενημερωσει παρτε τηλεφωνο και ρωτηστε
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Παρουσιαζομαι 23/1/2020 στο ΚΕΕΔ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ. Αν υπαρχεις καποιος ακομα που παρουσιαζεται αυτην την ημερομηνια εκει και φευγει απο Θεσσαλονικη ας συννενοηθουμε να φυγουμε μαζιιι
Αλεξ

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Αλεξ »

Κάποιος για μεγάλο πεύκο 22/1/19
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Παρουσιαζομαι 23/1/2020 στο ΚΕΕΔ ΝΕΑ ΠΕΡΑΜΟ ΑΤΤΙΚΗΣ. Αν υπαρχεις καποιος ακομα που παρουσιαζεται αυτην την ημερομηνια εκει και φευγει απο Θεσσαλονικη ας συννενοηθουμε να φυγουμε μαζι.
Κωστας

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Κωστας »

Παρουσιαζομαι 21, φευγω απο θεσσαλονικη
ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ »

Και εγώ φίλε 21
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Παιδια παρουσιαζομαι 23/1. Φευγω απο Θεσσαλονικη. Ξερουμε πως να παμε στην Νεα Περαμο;
Alex

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Alex »

Ρε παιδιά δήλωσα Ε. δ και με στείλανε εθνοφυλακα στη Μυτιλήνη κ παρουσιάζομαι 23... τι κάνω?
Jimis

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Jimis »

Αδερφέ κι εγω απο Θεσ/νικη μεγάλο πεύκο θα πάω 23 του μήνα. Μην αγχώνεσαι πάμε παρέα.
Tzimis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2020 11:09 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Tzimis »

Θα κάνεις τη βασική σου εκπαίδευση εκεί. Έπειτα, όταν έρθουν από τις ε. Δ. Δήλωσε πως επιθυμείς να πας.
Tzimis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2020 11:09 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Tzimis »

Νίκος έγραψε:Παιδια παρουσιαζομαι 23/1. Φευγω απο Θεσσαλονικη. Ξερουμε πως να παμε στην Νεα Περαμο;


Αδερφέ πάμε μαζί μην αγχώνεσαι.

ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από ΠΑΝΑΓΙΏΤΗΣ »

Ειναι κάνεις από Πάτρα, πύργο να μπούμε παρέα 21 μπενο ΚΕΕΔ! Καλή θητεία σε όλους μας!
Νίκος

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Νίκος »

Tzimis και Jimis γραψτε τα ονοματα σας απο το facebook να σας κανω αιτημα ωστε να συννενοηθουμε ;) ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ
Tzimis
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 4
Εγγραφή: Σάβ Ιαν 11, 2020 11:09 am
Επικοινωνία:

2020 Α ΕΣΣΟ - ΚΕΕΔ (Νέα Πέραμος)

Δημοσίευση από Tzimis »

Νίκος έγραψε:Tzimis και Jimis γραψτε τα ονοματα σας απο το facebook να σας κανω αιτημα ωστε να συννενοηθουμε ;) ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ


Εγω ειμαι και στα δυο κανε λογαριασμο εδω στο φορουμ και πες μου username να σου στειλω προσωπικο.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης