Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
antre
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: Δευ Οκτ 10, 2022 3:57 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από antre »

Καλησπέρα έχω μπερδευτηκα λίγο, εγώ έβαλα αρκετές θέσεις β επικουριας, στην κατάταξη ανδρών χωρίς εμπιρια και πολύτεκνων είμαι στην θέση 270 κάτι, με βαθμολογία 342. Στιην γενική κατάταξη 2000 κάτι.. Μπορώ κάπως να δω αν είμαι σε κάποια καλή θέση ως επιλαχών; Ευχαριστώ πολύ
Άβαταρ μέλους
kostaslaparidis
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Υποψήφιος Βαθμοφόρος
Δημοσιεύσεις: 13
Εγγραφή: Τετ Απρ 07, 2021 10:19 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από kostaslaparidis »

Καλησπέρα έχω μια ερώτησηΒλέπω λένε αρκετοί ότι το/τα ΠΚΕ

Θα γίνουν Αθήνα

Δηλαδή αυτοί που είναι από δράμα, Θεσσαλονίκη

Κτλπ

Θα πάνε αναγκαστικά Αθήνα

;

GeorgePol
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 45
Εγγραφή: Τρί Ιούλ 19, 2022 11:28 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από GeorgePol »

Ε ναι Αθήνα γίνονται αυτά δυστυχώς για τους εκτός Αττικής
Anastasios64
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Τετ Σεπ 21, 2022 8:04 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Anastasios64 »

Στη Θήβα για εκπαίδευση μετά τα οριστικά. Φλεβάρη Μάρτη οι πρώτοι για εκπαίδευση! Ένας άνθρωπος του ΑΣΕΠ που ασχολείται μου είπε ότι από εδώ και πέρα θα αναλάβει το υπουργείο και οι ανακοινώσεις θα βγαίνουν και από τον ΑΣΕΠ και από υπουργείο. Μετά την ημερομηνία των υγειονομικών σε διάστημα 10 ημερών θα βγουν οι προκλήσεις για ΠΚΕ! Περίπου 1.5 μήνα θα πάρει ώστε να ολοκληρωθεί η διαδικασία μαζί με της αναβολές!
Player7
Ταξίαρχος
Ταξίαρχος
Δημοσιεύσεις: 1598
Εγγραφή: Παρ Αύγ 23, 2019 8:42 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Player7 »

Οι όλε πρέπει να τελειώσουν μέχρι Χριστούγεννα αλλιώς πάει μακριά η βαλίτσα μετά!
Anastasios64
Δεκανέας - Έφεδρος
Δεκανέας - Έφεδρος
Δημοσιεύσεις: 47
Εγγραφή: Τετ Σεπ 21, 2022 8:04 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Anastasios64 »

Η όλη διαδικασία των ΠΚΕ θα έχει τελειώσει μέχρι 20 Δεκεμβρίου. Αυτό θέλουν τουλάχιστον!
Antregr
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Αύγ 04, 2020 3:35 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Antregr »

Καλημέρα. Είμαι επιλαχών στην 9κ με πολύ λιγα μόρια και επιτυχών στην προκήρυξη του οαεδ που είχε βγει για ειδικές κατηγορίες, εγώ ας πούμε δε θέλω να δώσω ιγεονομικα για την 9κ κλπ και να περιμένω τον οαεδ να με καλέσει, αυτο θα επηρεάσει την προκήρυξη; Ο ασεπ που πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω μου είπε ειναι λογικο να μας πάρετε τηλέφωνο και να ρωτήσεις για κατι τέτοιο; Και μου το έκλεισε. Ο οαεδ π πήρα μου είπε οτσν προχωρήσει η προκήρυξη γιατί βρίσκεται σην διαδικασία ενστάσεων θα στείλουν ενημέρωση στον ασεπ και στοθς επιτυχόντες κλπ. Με απλά λόγια αν εγώ δεν πάω για ηγεονομικα της 9κ και κοπώ απο αυτήν την διαδικασία μπορεί να επηρεάσει του οαεδ οταν και εφόσον περασω στα οριστικά αποτελέσματα;
Άβαταρ μέλους
Andy88
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 21, 2021 6:18 pm
Τοποθεσία: ΥΕΦΚΚ
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Andy88 »

Antregr έγραψε:Καλημέρα. Είμαι επιλαχών στην 9κ με πολύ λιγα μόρια και επιτυχών στην προκήρυξη του οαεδ που είχε βγει για ειδικές κατηγορίες, εγώ ας πούμε δε θέλω να δώσω ιγεονομικα για την 9κ κλπ και να περιμένω τον οαεδ να με καλέσει, αυτο θα επηρεάσει την προκήρυξη; Ο ασεπ που πήρα τηλέφωνο να ρωτήσω μου είπε ειναι λογικο να μας πάρετε τηλέφωνο και να ρωτήσεις για κατι τέτοιο; Και μου το έκλεισε. Ο οαεδ π πήρα μου είπε οτσν προχωρήσει η προκήρυξη γιατί βρίσκεται σην διαδικασία ενστάσεων θα στείλουν ενημέρωση στον ασεπ και στοθς επιτυχόντες κλπ. Με απλά λόγια αν εγώ δεν πάω για ηγεονομικα της 9κ και κοπώ απο αυτήν την διαδικασία μπορεί να επηρεάσει του οαεδ οταν και εφόσον περασω στα οριστικά αποτελέσματα;


ΑΔΕΡΦΕ ΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΔΕΝ ΕΠΗΡΕΑΖΕΙΗ ΜΙΑ ΠΡΟΚΥΡΗΞΗ ΤΗΝ ΑΛΛΗ

Άβαταρ μέλους
Andy88
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δεκανέας - ΟΒΑ
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Κυρ Νοέμ 21, 2021 6:18 pm
Τοποθεσία: ΥΕΦΚΚ
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Andy88 »



Τωρα μενουν μονο οι ημερομηνιεσ

Άβαταρ μέλους
ale3andros12
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 452
Εγγραφή: Δευ Ιουν 15, 2015 11:47 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από ale3andros12 »

Το θέμα ειναι οι επιτροπές και ειδικά στα αθλήματα πόσο τυπικές θα είναι. Γιατί άμα περνάνε άτομα χωρίς να τρέχουν άδικα θα κατεβούμε όλοι οι επιλαχόντες χαχαχα
ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από ARN »

Τυπικοί αλά 6κ2018 δεν πρόκειται να είναι, αλλά συμπεραίνω από τον αριθμο που κάλεσαν (2000), μάλλον θα είναι ως κάποιο βαθμό τυπικοί
geomp
Ταγματάρχης
Ταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 648
Εγγραφή: Κυρ Μαρ 28, 2021 1:03 am
Επάγγελμα: Αρχαιοφύλακας
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από geomp »

Τυπικοί ας είναι όσο θέλουν, το θέμα είναι να τελειώνουμε γρήγοραΤα αθλήματα δεν έχουν ολυμπιακά όρια. Δεν θα έχουμε τη μοίρα της 6κ.

ARN
Αντισυνταγματάρχης
Αντισυνταγματάρχης
Δημοσιεύσεις: 769
Εγγραφή: Σάβ Μάιος 12, 2018 3:05 pm
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από ARN »

Δεν τέθηκε θέμα για το αν θα πάρει χρόνο η 9κ στα αθλήματα κτλπ ή αν θα έχει χρονικά την ίδια τύχη με την 6κ.Το ανέφερα για τους επιλαχώντες για το πόσο αξιοκρατικά θα ειναι ώστε να έχουν κ αυτοί ελπίδα, γιατί αν είναι για παράδειγμα σαν τα αθλήματα της ΟΠΠΙ, καληνύχτα...

Άβαταρ μέλους
Fulakas
Λοχαγός
Λοχαγός
Δημοσιεύσεις: 466
Εγγραφή: Δευ Οκτ 18, 2021 11:03 am
Επικοινωνία:

Προσωρινά αποτελέσματα (9Κ/21)

Δημοσίευση από Fulakas »

Anastasios64 έγραψε:Στη Θήβα για εκπαίδευση μετά τα οριστικά. Φλεβάρη Μάρτη οι πρώτοι για εκπαίδευση! Ένας άνθρωπος του ΑΣΕΠ που ασχολείται μου είπε ότι από εδώ και πέρα θα αναλάβει το υπουργείο και οι ανακοινώσεις θα βγαίνουν και από τον ΑΣΕΠ και από υπουργείο. Μετά την ημερομηνία των υγειονομικών σε διάστημα 10 ημερών θα βγουν οι προκλήσεις για ΠΚΕ! Περίπου 1.5 μήνα θα πάρει ώστε να ολοκληρωθεί η διαδικασία μαζί με της αναβολές!
Εννοεις οτι απο 22/10-31/10 Θα βγει ημερομηνια για πκε;
Στρατός και θητεία
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες