Αστυφυλάκων σε μεγαλύτερη ηλικία: Είναι πρόβλημα;

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Linaa
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Τετ Δεκ 29, 2021 1:09 pm
Επικοινωνία:

Αστυφυλάκων σε μεγαλύτερη ηλικία: Είναι πρόβλημα;

Δημοσίευση από Linaa »

Γεια σας. Ελπίζω να το έγραψα στο σωστό σημείο αυτό που θέλω γτ είμαι καινούργιο μέλος. Τελειώνω τη σχολή μου φέτος και αν όλα πάνε καλά στα 24 μου θα περάσω στην αστυφυλάκων. Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν γενικά άτομα στην ηλικία μου η θα είμαι λίγο σαν τη καλάμια στο κάμπο; Επίσης σε παίρνουν αμέσως στη σχολή η μετά από ένα εξάμηνο; Τέλος επειδη εγώ δουλεύω κιόλας υπάρχει περίπτωση να μπορώ να παρακαλουθω με κάποιον τρόπο από απόσταση;
TakSimeon
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Τετ Δεκ 22, 2021 8:38 am
Επικοινωνία:

Αστυφυλάκων σε μεγαλύτερη ηλικία: Είναι πρόβλημα;

Δημοσίευση από TakSimeon »

Για το πρωτο σκελος που ρωτας η απαντηση ειναι οχι. Υπαρχουν παρα πολλα παιδια που θα ναι και 24 και 25 ακομη ετων. Για το δευτερο σκελος... Ελπιζω για πλακα να το ρωτας ετσι; Εκτος και αν θεωρεις οτι η αστυνομικη ακαδημια ειναι παιδαγωγικο ή νηπιαγωγων.
fsafsa

Αστυφυλάκων σε μεγαλύτερη ηλικία: Είναι πρόβλημα;

Δημοσίευση από fsafsa »

Linaa έγραψε:Γεια σας. Ελπίζω να το έγραψα στο σωστό σημείο αυτό που θέλω γτ είμαι καινούργιο μέλος. Τελειώνω τη σχολή μου φέτος και αν όλα πάνε καλά στα 24 μου θα περάσω στην αστυφυλάκων. Θα ήθελα να ρωτήσω υπάρχουν γενικά άτομα στην ηλικία μου η θα είμαι λίγο σαν τη καλάμια στο κάμπο; Επίσης σε παίρνουν αμέσως στη σχολή η μετά από ένα εξάμηνο;Τέλος επειδη εγώ δουλεύω κιόλας υπάρχει περίπτωση να μπορώ να παρακαλουθω με κάποιον τρόπο από απόσταση;


Τηλεργασία; Σοβαρά ρώτησες κάτι τέτοιο;Εικόνα Δεν φταίτε εσείς αυτοί που έριξαν το ύψος φταίνε.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Loxagos2k21 και 6 επισκέπτες