Συναντήσεις - 625 Μ/Κ ΤΠ "Κατσιμήτρου" (Ιωάννινα)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Βασίλης

Συναντήσεις - 625 Μ/Κ ΤΠ "Κατσιμήτρου" (Ιωάννινα)

Δημοσίευση από Βασίλης »

Καλησπερα παιδια εγω σημερα πηρα το χαρτι και με στελνουν ΤΕΘΩΡΑΚΙΣΜΕΝΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ 625 ΤΠ (ΟΔ. ΑΥΤ.) ΥΕΑ Κανενας άλλος για εκεί;Εικόνα
Anonymous

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Κανείς ρε παιδια μονος μου θα μπω ; Εικόνα
Prince_23
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δόκιμος Έφεδρος Αξιωματικός
Δημοσιεύσεις: 163
Εγγραφή: Τρί Απρ 08, 2008 10:16 pm
Επικοινωνία:

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Prince_23 »

Εκεί αποτι έχω ακούσει είναι καλά. Και τα Γιάννενα σαν πόλη είναι πολύ ωραία
GIANNIS

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από GIANNIS »

ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ, ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΓΙΑ ΤΟ 625 ΤΠ/ (ΟΔ. ΑΥΤ) ΥΕΑ, ΓΙΑ ΤΙΣ 12 ΜΑΙΟΥ, ΣΤΑ ΙΩΑΝΝΙΝΑ!!! ΟΠΩΣ ΒΛΕΠΕΙΣ ΔΕΝ ΠΑΣ ΜΟΝΟΣ, ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΡΙΝ ΜΠΟΥΜΕ, ΜΕ ΛΕΝΕ ΓΙΑΝΝΗ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ!Εικόνα

Anonymous

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλημερα φιλε γιαννηΕικόνα εγω μπαινω 13 μαιου και ειμαι απο τα μεγαρα , θα ηθελα και εγω να γνωριστουμε πριν την καταταξη, τωρα δεν ξερω με ποιον τροπο θα παω στα ιωαννινα , αεροπλανο λεωφορειο; Εσυ εχεις αποφασισει με τι θα ανεβεις;
GIANNIS

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από GIANNIS »

ΦΙΛΕ ΒΑΣΙΛΗ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ! ΤΟ ΜΕΣΟ ΜΕ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΘΑ ΑΝΑΙΒΩ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΤΟ ΚΤΕΛ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΑΩ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ, ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΩ ΤΕΛΕΥΤΑΙ ΣΤΙΓΜΗ.. ΩΣΤΟΣΟ ΡΩΤΗΣΑ ΚΑΙ ΣΤΗΝ AIGIAN AIRLINES ΓΙΑ ΠΤΗΣΗ ΠΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΑΛΛΑ ΔΕ ΣΥΜΦΑΙΡΕΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ ΑΣΕ ΠΟΥ ΑΝΑΧΩΡΕΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ! ΤΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΣΕ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΑΠΟ ΤΙΣ 11/5 ΚΑΙ ΚΑΤΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΣΤΙΣ 12/5 ΘΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΩ! ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ ΣΤΟ POST ΣΟΥ ΕΣΥ ΘΑ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙΣ 13/5 ΑΡΑ ΜΠΑΙΝΩΝΤΑΣ ΣΤΟ 625 ΤΠ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ!Εικόνα

ΩΣ ΤΟΤΕ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ!

ΔΙΟΤΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΚΑΠΟΤΕ ΤΕΛΕΙΩΝΕΙ, Η ΖΩΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ!!!

ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΕΙΡΑ

Anonymous

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα φιλε γιαννη, εμενα μαλλον θα με ανεβασουν οι δικοι μου τελικα, θα τα πουμε μεσα στις 13\5 , ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ !!!
ΚΩΣΤΑΣ

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από ΚΩΣΤΑΣ »

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΒΑΣΙΛΗ. ΚΑΙ ΕΓΩ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΟΜΑΙ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΣΤΙΣ 13. ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΕΚΕΙ. ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΦΟΙΤΗΤΗΣ ΣΤΟ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ ΚΑΙ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΦΟΙΤΗΤΙΚΕΣ ΠΟΛΕΙΣ. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΕΚΕΙ.
Anonymous

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Καλησπερα φιλε κωστα , χρονια πολλα και Χριστος ανεστη, θα περασουμε καλα θελω και εγω να πιστευω θα τα πουμε πανω ΚΑΛΗ ΘΗΤΕΙΑ ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ !!!
Anonymous

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

ki allos ena pou tha paei giannena tis 12 /5 apo athina!!! od ayt leei to xarti mou,alla den grafei pouthena tethwrakismena...peziko grafei!opws k na exeix...kali thitheia na exoume...

Aris

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Aris »

Εικόνα Και εμένα το ίδιο ΟΔ. ΑΥΤ. ΟΠΛ.625 ΤΠ ΙΩΑΝΝΙΝΑ Αντε παιδες να δουμε τι 8α γίνει :D

εγω μπένω στησ 12 και θέλω να ερθώ με το αμαξί μου δεν ξέρω κατα ποσο γίνετε όμως!!!

Δημητρης

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Δημητρης »

Δημητρης από Αθηνα. Και εγω 625 τπ ΟΔ. ΑΥΤ. τεθωρακισμένα. Ξερει κανεις που ακριβως ειναι;

ΕΓΩ

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από ΕΓΩ »

ΚΑΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΟΛΟΙ ΟΔΗΓΟΙ ΘΑ ΓΙΝΟΥΜΕ;

Anonymous

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από Anonymous »

Μπαινω Γιαννενα στις 12/8 τεθωρακισμενα &ειδικοτητα οδηγος/αυτοκ. (τι αλλο; ) :P

Κανεις αλλος για Γιαννενα; Καποιος απ τους παλιους που περασαν απο Γιαννενα να δωσει καμια πληροφορια για το τι παιζει εκει;

βιτο

625 ΤΠ - Γιάννενα

Δημοσίευση από βιτο »

εγω μπαινω στης 11/8 ειμαι και εγω οδηγος αλλα πεζικο δεν μου γραφει τεθωρακισμενα!!!
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες