Αναβολή-απαλλαγή λόγω προβλήματος όρασης

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Jp1938
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Κυρ Οκτ 31, 2021 8:37 pm
Επικοινωνία:

Αναβολή-απαλλαγή λόγω προβλήματος όρασης

Δημοσίευση από Jp1938 »

Καλησπέρα σε όλους. Πάσχω από μια πάθηση στα μάτια και βλέπω μόνο με τον ένα μάτι. Έχω έντονη ξυροφθαλμια και δυσανεξία στο φως λόγο της πάθησης ... Και άλλα πολλά πρόβλημα όπως συχνές ημικρανίες λόγο της κακής όρασης ... Δεν υπάρχει συγκέντρωση. Ήρθε το χαρτί για την κατάταξη μου. Υπάρχει κάποιος που μπορεί να με βοηθήσει ως προς την διαδικασία τι πρέπει να κάνω; Που πρέπει να απευθυνθώ. Και εάν με πάρουν να υπηρετήσω με ένα μάτι + όλα τα άλλα; Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Άβαταρ μέλους
Paris200
Πολίτης
Πολίτης
Δημοσιεύσεις: 1
Εγγραφή: Τετ Νοέμ 10, 2021 11:41 am
Επικοινωνία:

Αναβολή-απαλλαγή λόγω προβλήματος όρασης

Δημοσίευση από Paris200 »

Καλημέρα στο forum. Έ

Έχω πάρει διετία λόγο προβλημάτων όρασης υψηλή μυωπία με αλλοιώσεις τελευταία εξέταση πέρασα την προηγούμενη Πέμπτη τρίτη φορα και με έβγαλαν Ι4 η ερώτηση μου είναι η εξής:

Τα δύο χρόνια το πρόβλημα μου επιδείνωθηκε γενικά έχω και αλλεργίες στο τελευταίο χαρτί του φρουραρχείου έγραψε πρόβλημα 20ετιας γιατί τόσο έχω και ίαση απροσδιόριστο. Να σημειώσω laser δεν μπορώ να κάνω γιατί έχω πιθανότητες 40 επιτυχία/60αποτυχια τη δεύτερα ξανά περνάω Επιτροπή τρίτη φορά υπάρχει πιθανότητα για Ι5;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων;

Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Nassos την Τετ Νοέμ 10, 2021 11:50 am, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες