Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Κλειδωμένο
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
Στάθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Στάθης »

Καλησπέρα έχουν δώσει την μετάθεση μου 16 Σεπτεμβρίου πόσο περίπου καιρό θα πάρει να βγει; Είμαι δ εσσο
Θανάσης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Θανάσης »

EΧουμε κάποιο νέο;
Ψαρακος

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Ψαρακος »

Όχι ρε φίλε τίποτα ακόμη εσύ έχεις ακούσει τίποτε από τότε που το αναρτήσες μέχρι τώρα για μεταθέσεις μας ;(Δ εσσο)
Στάθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Στάθης »

Ναι μέσα στην εβδομάδα που μας έρχεται θα φύγουν οι βυσματικες της Δ
Ψαρακος

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Ψαρακος »

Σε ευχαριστώ πολύ Στάθη τώρα είδα την απάντηση σου σε ευχαριστώ πολύ
Χρήστος

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Χρήστος »

Καλησπέρα ρε παιδιά ξέρουμε στο περίπου πότε θα βγουν οι μεταθέσεις της Δ εσσο γιατί άλλοι μου λένε ότι θα βγουν με το που μπει η ΣΤ εσσο και άλλοι αυτήν την Παρασκευή σας παρακαλώ αν ξέρετε κάτι παραπάνω να ισχύει πείτε μου και συγγνώμη για την ερώτηση.
Στάθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Στάθης »

Έχω την εντύπωση ή θα βγουν σήμερα ή την Παρασκευή
Βαγγέλης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Βαγγέλης »

Παιδιά νομίζω βγήκαν για εσάς βγήκαν ; Έχετε κανένα νέο σειρουλες της δ εσσο ή μπα ακόμη; Γιατί νομίζω όσα δεν έχουν έρθει θα έρθουν από αύριο και από Παρασκευή
Αρης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Αρης »

Ποντάρουμε στο σήμερα λέτε ;Για Δ εσσο μεταθέσεις😜

Βαγγέλης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Βαγγέλης »

Παιδιά χθες δεν ήρθαν τελικά λέτε σήμερα η παρασκευή αύριο; Τι πιστεύετε ;
Ψαρακος

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Ψαρακος »

Στάθη εσένα ήρθε;
Στάθης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Στάθης »

Όχι παιδιά όπως και είπα πιο πάνω η την Τετάρτη θα ερχόταν ή αύριο αυτή την ενημέρωση έχω μέχρι στιγμής οπότε περιμένουμε για αύριο
Ιορδάνης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Ιορδάνης »

Παιδιά και εγω άκουσα ότι αύριο το μεσημέρι βγαίνουν λογικά αν κάνω κάπου λάθος διορθώστε με. Νομιζω όμως πως βγαίνουν μεσημέρι ας ελπίσουμε να πάνε όλα καλά.
Φάντασμα

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Φάντασμα »

Καλησπέρα! Από ότι νομίζω θα βγουν την επόμενη εβδομάδα! Της Γ ΕΣΣΟ βγήκαν Σεπτέμβριο για Οκτώβριο. Έτσι και σε εμάς θα βγουν Νοέμβριο για Δεκέμβριο (δηλαδή 2 μήνες μετά)
Ιορδάνης

Βυσματικές Δ ΕΣΣΟ (2021)

Δημοσίευση από Ιορδάνης »

Έχεις δίκιο φάντασμα απλά νομίζω ότι ήδη έχουν αργήσει πολύ και εμένα που μίλησα μου είπαν ότι από αύριο λογικά θα πρέπει να έρθουν γιατι από 15 Νοεμβρίου ουσιαστικά παρουσιάζονται η ΣΤ όποτε λίγο πριν παρουσιαστεί πρέπει εμείς να την κάνουμε νομίζω και οι μεταθέσεις συνήθως πέφτουν παρασκευή γι'αυτό ποντάρουμε όλοι εκεί (θα ήθελα να ακούσω την γνώμη σου πάνω σε αυτό αν δεν σου κάνει κοπο) ευχαριστώ πολύ ❤️
Ηλεκτρολόγος στο Χαλάνδρι - Δημήτρης Ανθής
Κλειδωμένο

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης