Συναντήσεις - 565 ΤΠ Λαγός (Έβρος)

Απάντηση
Αλλαγή παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας
ακης

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από ακης »

με κτελ μεχρι ορεστιαδα και μετα με ταξι ρωτησα στα κτελ και μου λενε οτι στο στρατοπεδο δεν παει τιποτα αλλο αλλιως με τα ποδια 4 χιλιομετραΕικόνα

Αλέξανδρος_-

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από Αλέξανδρος_- »

Παιδια ειναι υπεραρκετος ο χρονος γι αυτους που θα φτασουν με την πρωινη πτηση αλεξανδρουπολη. Το πολυ δεκα θα ειμαστε ορεστιαδα και μετα με καποιο μεσο προς το στρατοπεδο. Μην ειμαστε και υπερβολικοι. Ειναι πολυ ανετο...

sonybgt100

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από sonybgt100 »

Δηλαδή να πάμε Διδυμότειχο και από κει στρατόπεδο δεν συμφέρει ;Εικόνα
kostis

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από kostis »

Παρουσιάζομαι 15/3 στο 290 Μ/Κ ΤΠ στη Λήμνο. Υπάρχει κανεις άλλος που να παρουσιάζεται εκεί;
aris

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από aris »

Ποια ειναι τα αθληματα που περνας για πεζοναυτης;
Κωνσταντινος

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από Κωνσταντινος »

Παιδια οποιος ερθει με κτελ να κατεβει διδυμοτειχο η να συνεχισει για ορεστιαδα;
αρης

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από αρης »

Παιδια και γω βολο πεζοναυτες παω ξερουμε αθληματα που θα περασουμε για να μπουμε;
ΝΙΚΟΣ

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Καλησπερα παιδια θελω να κανω μια ερωτηση! Ειμαι του 1999 κ εχω κλεισει ηδη τα 19 πριν 2 μηνες κ δεν μου εχει ερθει χαρτι κ δεν με βγαζει πουθενα! Ειστε κιαλλοι του 99 που μπαινεται η οχι; Ανησυχω γιατι πιστευα οτι τωρα μπαινουν τα παιδια του 99! Ευχαριστω
Άβαταρ μέλους
iosif18
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Παρ Μαρ 02, 2018 1:49 am
Επικοινωνία:

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από iosif18 »

Πηγαινε στο ρουφ και ρωτα. Εμένα ηταν στην αστυνομια 1.5 χρονο πριν παρω αναβολη. Περιμενα περιμενα περιμενα και τελικα πηγα εγω. Ελλαδα ειναι εδω ψαξε γτ μονα τους δεν.
ΝΙΚΟΣ

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από ΝΙΚΟΣ »

Θα παω εχεις δικιο! Ευχαριστω! Αν κ τους ειχα παρει κ τηλεφωνο κ μου πανε δεν σε βγαζει ακομα αλλα Ελλαδα ειναι εδω οπως τα λες!
billys131994
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2018 2:53 am
Επικοινωνία:

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από billys131994 »

Στο στατολογία.gr κοίταξες με το ΑΣΜ σου και τα λοιπά στοιχεία; Εάν άλλαξες ταυτότητα τον τελευταίο καιρό τότε δεν την έχουν περασμένη στο σύστημά τους και θα πρέπει να βάλεις τη παλιά σου. Εάν πάλι δεν σου βγάζει τίποτα θα πρέπει να ρωτήσεις.
billys131994
Στρατιώτης
Στρατιώτης
Δημοσιεύσεις: 6
Εγγραφή: Τρί Φεβ 27, 2018 2:53 am
Επικοινωνία:

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από billys131994 »

Ο Λαγός βρίσκεται σχεδόν στη μέση Ορεστιάδας Διδυμοτείχου. Αλλά από Διδυμότειχο δεν ξέρω τι παίζει. Λογικά και από εκεί με ταξί πηγαίνεις. Διδυμότειχο Ορεστιάδα είναι 20 χιλιόμετρα απόσταση. Διδυμότειχο Λαγός είναι στα 15 χιλιόμετρα περίπου και Ορεστιάδα Λαγός 10 χιλιόμετρα περίπου. Το εισιτήριο από Θεσσαλονίκη για Ορεστιάδα είναι περίπου 2? παραπάνω απ ότι για Διδυμότειχο. Αλλά πιθανό να σου βγει το ταξί παραπάνω άμα πας από Διδυμότειχο. Οπότε μάλλον δεν έχει και τρελή διαφορά. Διαλέγεις και παίρνεις.
Κωτσακης

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από Κωτσακης »

Κανεις για χιο 15/3; μονος μου; Εικόνα
Κωνσταντινος

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από Κωνσταντινος »

Σε ευχαριστω πολυ billy131994 για τις πληροφοριες!! Θα το κοιταξω.
Ψαρακας

2018 Β ΕΣΣΟ - 565 ΤΠ

Δημοσίευση από Ψαρακας »

Εικόνακαλημερα στους ομοβαθμους Κομάντα δειτε το σαν περιπέτεια και μην σκατε και πολύ , δεν πάμε για σφάξιμο , από ότι ειδα σε όλο το φόρουμ ποιο πολύ άγχος έχουμε εμείς οι Αθηναίοι παρά τα παιδιά από επαρχία χαχαχαχα λοιπολ χαλαρά για να περάσει ο λαικαι και να πάμε ολοι στο δουλειές μας η σπουδές ή στις οικογένειες μας γενικότερα στην ζωή μας. Κατάσταση επιβίβασης δίνει το Φρουραρχείο στο μπαντμικτον στην Κατεχάκη μόνο για τρένο αλλιώς με δικα μας έξοδα λεωφορείο ή αεροπλάνο.

Καλή θητεία μαγκες μου και μακριά από παρέες αναγκης καλύτερα μόνοι παρά με τοξικους.

Στρατός και θητεία
Απάντηση

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτήν τη Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες